Ufologijos knygos lietuviškai

Pradėjo paragraf 78, gruodžio 17, 2011, 17:16:49

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Siūlau šią temą skirti ufologijos literatūrai, kuri yra išleista lietuvių kalba.
Pasidalinkime savo nuomone.
Būtinai įmeskite knygos nuotrauką, kad ieškantys žinotų ko ieškoti.

Tai gi pradėsiu:
Obuolio leidykla, visai neseniai išleido knygą:


Knygoje "Slaptos sovietinės NSO bylos" aptariama rusijos ufologijos padėtis. Išsamiai ir kritiškai nagrinėjami įvairūs atvejai vykę Sovietų sąjungoje, pagrinde Rusijos teritorijoje. Knyga labai lengvai skaitosi (tiesa, jos dar nebaigiau, baisiai jau stora).
Kas nors ją skaitėte?

paragraf 78

Na tai ar kas nors be manęs skaitėte šią knygą, mielieji ufologai?

Markamis

Dar neskaičiau, bet tai dar viena knyga į mano sąrašą "Perskaitysiu vasarą"... O normaliai parašyta ar taip paviršutiniškai?

paragraf 78

Šiaip gan normaliai parašyta. Gaila kad nėra nuorodų į slaptus ar paviešintus archyvus ir remiamasi pagrinde spauda. Šiaip tikrai gana įdomiai pasakojama ir sakyčiau gana išsami apžvalga. Daug kur kalbant apie kokį nors tyrėją net nurodomas adresas kaip su juo susisiekti.

Benamis

Gal yra kur nors internete nors kelios istraukos, nezinote?

nurduras123

Labai gera knyga. Kartais skaitant net siurpu pasidarydavo. Rekomenduoju!

paragraf 78



Knyga daugiau kalba šiaip apie ufologijos reiškinius. Pačiam kunigui Bronislavui skirtas tik paskutinis skyrius. Knyga susiskaitė gana lengvai, nors kažko labai įpatingo iš jos nesužinojau.
Pradedantis ufologas galėtų ją paskaityti, būtų visai pravartu :)

paragraf 78



Gana įdomi knyga apie vieną pagrobimo istoriją ir įvykius kurie buvo įtakoti šio pagrobimo. Istorija išdėstyta labai išsamiai ir primena tikrą filmo scenarijų. Tačiau tai ne filmas, o aprašomi realūs žmogaus išgyvenimai. Dabar skaitinėju po truputėli šią knygą. Buvau kažkada skaitęs ją vaikystėje. Taip baisu tada viskas buvo.
Na ar kas ją skaitėte?

paragraf 78



Knyga skirta paleokontakto teorijai. Pirmojoje knygios dalyje pristatomos populiarios paleokontaktinės teorijos. Antrojoje dalyje jos kritikuojamos. Labiausiai kritikuojamas Erikas fon Denikenas, kuris yra savotiškas paleokontaktų teorijos guru.
Rekomenduoju visiems paleokontaktų gerbėjams. Knyga truputį nuleidžianti ant žemės.

Hekate

Turiu šia knygelę "Kur jūs ateiviai iš kosmoso". Reikės dar kartą pasiimti į rankas tik šį kartą rimčiau ją paskaitinėti  :)

Linas Esu

Citata iš: paragraf 78  rugsėjo 10, 2012, 21:57:55

Gana įdomi knyga apie vieną pagrobimo istoriją ir įvykius kurie buvo įtakoti šio pagrobimo. Istorija išdėstyta labai išsamiai ir primena tikrą filmo scenarijų. Tačiau tai ne filmas, o aprašomi realūs žmogaus išgyvenimai. Dabar skaitinėju po truputėli šią knygą. Buvau kažkada skaitęs ją vaikystėje. Taip baisu tada viskas buvo.
Na ar kas ją skaitėte?
Čia romanas koks ar ' tikrais faktais ' ? :D

paragraf 78

Ne romanas

Aukštyn