Google Maps Lietuva - NSO

Pradėjo Benamis, vasario 13, 2013, 18:59:00

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

snofru

na ten kur Ezekiel sudėjo aš ir galvoju, kad greičiausiai stogai spindi.

Ezekiel

Tai kad ne stogai. Jei pasižiūrėsi kitų laikotarpių nuotraukas pamatysi, kad ten nėra jokių veidrodžių ypač kalbant apie trečia nuotrauką.

snofru

koordinates turi?

A.C.A.B

Tai parašykit laišką į Google ir paklauskit, nafik jie maskuoja ateivių kosminius laivus, kabančius pačiame Vilniaus centre :D


Elgato

#34
birželio 27, 2013, 22:36:57 Redagavimas: birželio 27, 2013, 22:44:49 by Elgato
Citata iš: A.C.A.B  gegužės 27, 2013, 08:44:05
Tai parašykit laišką į Google ir paklauskit, nafik jie maskuoja ateivių kosminius laivus, kabančius pačiame Vilniaus centre :D

Atsiprašau už kvailą klausimą, bet gal žinai koks google el paštas? su mielu noru parašyciau ^^
Ir beto jai gryšite ten keliu link namu tai bus užmaskuota

Istillrighthere

Žiūriu ir žiūriu į tą google street view. Ir ten ir atgal vaikštau ir vieninteliai taškeliai ar "objektai" matomi, tik dėl to, kad mano ekranad nešvarus.  :D Gal galite kas nors tą lėkštę kaip nors iškirpti priartinus ir numesti foto?  :( O gal ir teisingai matau, kad jos nebėra. Tarkime google ją retušavo?  :o

Benamis

#36
lapkričio 04, 2014, 23:34:56 Redagavimas: lapkričio 04, 2014, 23:38:55 by Benamis
Keista, bet ir man NSO dingo :-\ Irgi vazinejau pirmyn ir atgal bet nieko neradau. Ar cia irgi blogai ziuriu? @Istillrighthere print-screena gali rasti cia: http://anomalija.lt/2013/02/google-maps-street-view-lietuvoje-uzfiksavo-nso/

EDIT: dar pasivazinejau tai rimtai objektas dingo. Galvojau Google zemelapius atnaujino, taciau debesys liko lygiai tokios pacios formos, tik vat objekto nerandu. Keista.

Istillrighthere

#37
lapkričio 05, 2014, 16:00:43 Redagavimas: lapkričio 05, 2014, 16:16:07 by Istillrighthere
O! Gerai kad foto išsaugota :) Aš pirmai kai straipsnį tą radau, tai dar tada ir per google street view radusi buvau pati. O dabar tikrai nėra.... Vot reiškiasi kažkas tikrai ir tikro ten buvo, kad google retušavo...  :)

Aiškiai matosi, kad retušuota ta vieta. Ir kas dar įdomiausiai, kad debesys visiškai nė kiek nekeičia savo formos, jei važiuoti į priekį :)


snofru

#38
lapkričio 05, 2014, 18:45:28 Redagavimas: lapkričio 05, 2014, 18:50:56 by snofru
nu taip iš akies: debesų kontūrai labai panašūs ir anomalijos paveikslėlyje ir googlej. nors kažkokie keistoki vietomis ir tie debesys (googlej), labai nesigilinau, visai gali būt, kad ne tuo rakursu pasikopinau.
edit: kairėj paveikslėlis iš straipsnelio, dešinėj iš googles str.view

Teroras

Gal kas nors gali man paaiskinti kokiu tikslu Googlas "paukscius" salina is nuotrauku? Kodel apskritai kazkas varginasi tokius dalykus daryti? Google Maps galima rasti ir didesniu failu, bet ju niekas netaiso, o vat taska kuris niekam netrukdo, salina...

Benamis

Pasirodo Google istiesu nemegsta NSO. Tai ne pirmas toks atvejis.





Kaip matome is nuotraukos buvo pasalintas keistas apskritas objektas ant zemes.

Daugiau informacijos ir detaliu: https://aceflashman.wordpress.com/2010/05/19/censors-move-at-light-speed-to-remove-ufo-from-google-earth/

Cenzuruojami ir slepiami idomus dalykai, taciau pagalvojus, kam to reikia? Tokiu budu dar labiau kurstomos kalbos ir samokslo teorijos. Ne lengviau butu viska suversti tarkim kameros defektui, pauksciui ar pan.?

TinSoldier

Citata iš: Benamis  lapkričio 05, 2014, 23:08:49
<...>Tokiu budu dar labiau kurstomos kalbos ir samokslo teorijos. Ne lengviau butu viska suversti tarkim kameros defektui, pauksciui ar pan.?


Na, jeigu aš būčiau Google (:D), manau, man būtų visiškai nusišvilpti sąmokslo teorijos. Jeigu pastebimas, arba kas nors praneša apie defektą nuotraukoje - jį tiesiog pataisai. Ne dėl to, kad slėptum. Ne dėl to, kad bandytum nesukelti įtarimo, ar bijotum sąmokslo teorijų. Tiesiog gamini produktą, ir jį bandai padaryti kuo kokybiškesnį - be jokių orinių dėmių, artefaktų ar kitokių defektų, iškraipančių tikrą kraštovaizdį (nesakau, kad ta dėmė Lietuvos danguj iškraipo, bet, pvz, skritulys - tai tikrai).

Benamis

#42
lapkričio 06, 2014, 09:36:50 Redagavimas: lapkričio 06, 2014, 09:56:23 by Benamis
Kitaip tariant tai cenzura (ir as neturiu omenyje redaguotu automobiliu numeriu ar zmoniu veidu - tokie dalykai savaime suprantami, nes tai pazeidzia teises i zmoniu privatuma). Suprasciau jeigu jie stengtusi paslepti tokius defektus:



O cia salinti tarkim ta cilindra ant zemes tai man protu nesuvokiama. Kaip ir ta musu lietuviskaji NSO...

Beje pasalintas ir garsusis NSO is Google Mapsu kuris atrode stai taip:







Aisku dabar labai protinga teigti, kad tai tik eilinis internetinis HOAX. Kad tos lekstes ten niekuomet nebuvo nes dabar neimanoma surasti, taciau dabar reikia dukart pagalvoti ar tikrai jos ten nebuvo. Kaip rodo lietuviskojo NSO pvz., kad Googlas tiesiog galejo pasalinti nenorima artefakta :)

Beje, zmogus kuris atrado NSO is karto perspejo kitus, kad NSO bus pasalintas. Gerai pataike :) http://www.ufosightingsdaily.com/2012/01/google-deletes-ufo-over-cape-of-good.html

Tai jeigu jau tokius dalykus Google salina, kodel jie nesalina tokiu dalyku (pateikiu tik viena pvz.):



Na cia jeigu mes primetam TinSoldierio nuomone, kad jie nori tureti kuo kokybiskesni turini :)

Bet labai norint pateisinti galima viska. Net ir Hitlerio darbus ;D

snofru

#43
lapkričio 06, 2014, 13:11:03 Redagavimas: lapkričio 06, 2014, 15:12:54 by snofru
na nežinau, sąmokslo teorijos gal google ir ignorina, bet kaip ten bebūtu NSO užfiksuotas jos pačios kameromis jau, kaip ir faktas, kuriuo galima remtis. tarkim jeigu mėgėjišką video youtubej bet kada galima nurašyt, įvertinant šiuolaikinio grafikos apdirbimo softo galimybes, tai nuo pakibusio NSO googles serviso nuotraukose taip paprastai neatsižegnos. ir ne taip svarbu, ką čia mėgina nuslėpt- karines technologijas ar kokį kitą velnią. kodėl tai daroma, manau galima pamėgint suprasti. nors mane asmeniškai, tokio tipo, cenzūra viešuose servisuose siutina.  :-X

Linas Esu

Citata iš: Benamis  vasario 13, 2013, 18:59:00Stai cia galite pamatyti Google nufotografuota skraidanti objekta Lietuvoje (Debeikiai): nuoroda i Google Maps

Nezinau tiksliai kokiais laiko tarpais Google fotografuoja vaizdus, taciau pavaziavus i prieki arba atgal, to objekto danguje lyg ir neradau. Laiko tarpai neturetu buti labai dideli (lyginant pvz. su zmonemis  kurie patenka i objektyva).

Ka manote? Tiesiog lektuvas? Paukstis? O gal kas kitka?
Srry aš aklas turbūt , kurioje vietoje NSO ? , vartau kamerą visom kryptim nieko neįžvelgiu :D
Help Benami

Aukštyn