Google Maps Lietuva - NSO

Pradėjo Benamis, vasario 13, 2013, 18:59:00

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Stai cia galite pamatyti Google nufotografuota skraidanti objekta Lietuvoje (Debeikiai): nuoroda i Google Maps

Nezinau tiksliai kokiais laiko tarpais Google fotografuoja vaizdus, taciau pavaziavus i prieki arba atgal, to objekto danguje lyg ir neradau. Laiko tarpai neturetu buti labai dideli (lyginant pvz. su zmonemis  kurie patenka i objektyva).

Ka manote? Tiesiog lektuvas? Paukstis? O gal kas kitka?

omcikas

išsididinus vaizdą tikrai gan įdomiai atrodo...

Benamis

Dar gali buti, kad tai naikintuvas (skrendantis i desine puse) :)

Trance

Labai jau arti žemės, kad būtų naikintuvas.. Iš formų tai panašu į skraidančią lėkštę, čia mano nuomone  :) :)

inkognito

Objektas kabo vienoje vietoje,jei būtų naikintuvas,jo minimalus greitis tokiame aukštyje būtų ne mažiau  kaip 400km/val. todėl jis būtų išsiplaukęs skrydžio kryptimi.o čia to nėra,tai tikrai ne naikintuvas. Praktiškai labai panašu į disko formos erdvėlaivį kabantį vienoje vietoje ir kažką tyrinėjantį šiame žemės taške.

snofru

#5
vasario 14, 2013, 15:02:11 Redagavimas: vasario 14, 2013, 15:05:21 by snofru
tikrai panašu į NSO, ir nei kadre prieš, nei po, jo nesimato niekur.
Benami, pats šitą suradai?

Benamis

Citata iš: snofru  vasario 14, 2013, 15:02:11
Benami, pats šitą suradai?


Ne, kazkas ufolog forume papostino, bet kadangi ten diskusijos mirusios, nusprendziau cia pasidalinti :)

omcikas

Citata iš: snofru  vasario 14, 2013, 15:02:11
tikrai panašu į NSO, ir nei kadre prieš, nei po, jo nesimato niekur.
Benami, pats šitą suradai?

google maps dažnas atvejis,kad objektas vienam kadre yra, o kitam nebe. Aš žiūrinėjau savo kraštus ir pvz automobilis ar žmogus vienam kadre yra, o iš arčiau žiūrėt bandant ar iš kito kampo jų jau nebebuna. Ir nėra tame jokios mistikos, tiesiog ištrinti objektai, kad nereikėtų vargt su numerių ar veidų užtušavimu.

Benamis

Citata iš: omcikas  vasario 14, 2013, 19:29:24
Ir nėra tame jokios mistikos, tiesiog ištrinti objektai, kad nereikėtų vargt su numerių ar veidų užtušavimu.


Sakai, kad objekta lengviau is viso pasalinti negu ji uzretusuoti? :)

snofru

#9
vasario 14, 2013, 20:38:29 Redagavimas: vasario 14, 2013, 20:52:36 by snofru
šiaip omciko versiją nesunku patikrint, reik tik surast pvz kur užfiksuotas koks lėktuvas ar paukštis ir pažiūrėt kadrus prieš ir po. nors pilnai pritariu, kad čia (turiu galvoje googlės panoramas) gali būt visai kas kita nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, neaišku kaip jie ten "klijuoja" tas panoramines nuotraukas, kaip ten tie kadrai gula, koks laiko tarpas tarp jų. tarkim gal važiavo ir užsimanė nusičiurkšt, sustojo nubėgo į krūmus, po kelių minučių sugrįžo ir važiuoja toliau, tokiu atveju laiko tarpas jau visai kitas bus. :)
--edit
be to reikia nepamiršt, kad objektas juda, tad kitame kadre jis jau gali būt gerokai nutolęs, o jeigu juda labai greitai tada šansai surast mažėja.

omcikas

#10
vasario 14, 2013, 20:54:42 Redagavimas: vasario 14, 2013, 20:57:03 by omcikas
Citata iš: Benamis  vasario 14, 2013, 19:57:19
Citata iš: omcikas  vasario 14, 2013, 19:29:24
Ir nėra tame jokios mistikos, tiesiog ištrinti objektai, kad nereikėtų vargt su numerių ar veidų užtušavimu.


Sakai, kad objekta lengviau is viso pasalinti negu ji uzretusuoti? :)

aš nežinau lengviau ar ne aš tik sakau, kad taip daroma.. pvz žiuri google maps foto kur matai, kad tolumoje stovi automobilis, pritrauki arčiau ir jau to automobilio nebėra nors jis tikrai niekur nenuvažiavo. "Paeini" šiek tiek į priekį "atsisuki" atgal ir vis tiek auto nebematyt.. juk jis niekur nesiteleportavo.. Aš nesakau, jog ši pateikta foto, kažkuo bloga, objektas tikrai įdomiai atrodo tik norėjau pasakyt, jog tai, kad jo nesimato kitame kadre ar iš kito kampo galima ir paprastai paaiškint. Snorfu matau suprato ką norėjau pasakyt :)

OKULTISTE

Bimbalas pro kamerą praskrido?

Zozuole

Na nežinau.. Priartinus labai primena paukštį.. :D Įdėmiau įsižiūrėjus tikrai panašu į paukštį. Dėl išlenkimų matos sparnų forma.. Nieko antgamtiško mano nuomone. :)

snofru

Citata iš: Zozuole  vasario 15, 2013, 14:46:26
Na nežinau.. Priartinus labai primena paukštį.. :D Įdėmiau įsižiūrėjus tikrai panašu į paukštį. Dėl išlenkimų matos sparnų forma.. Nieko antgamtiško mano nuomone. :)
įdėmiau įsižiūrėjus ten ir kupranugarį galima pamatyt  :)
va čia tai tikrai paukštis http://goo.gl/maps/hb8ph

Radibugal

jei tai lekštė, tai jos vienas kampas nukirstas, aisq gali būti ir kitokio tipo erdvėlaivių.

Aukštyn