Geriausios visu laiku NSO nuotraukos

Pradėjo Teroras, sausio 06, 2013, 17:28:02

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Kvieciu prisijungti ir kurti savotiska archyva kuriame bus talpinamos geriausios ir realiausios visu laiku NSO nuotraukos. Kalbu apie tuos laikus, kai dar Photoshopas niekam nesisapnavo :) Gerai butu jeigu ir koki aprasyma ikeltumete, o ne vien foto.

Pradesiu pirmas :)



1870 metai, Mt. Washington, New Hampshire. Si fotografija praminta seniausia visu laiku NSO nuotrauka. 2002 metais Ebay aukcione nuotrauka nupirko Samuelis M. Shermanas (Independent-International Pictures prezidentas) uz $385.00.

Idomu tai, kad nuotrauka buvo daryta "stereo" principu (t.y. panasiai kaip dabar daromos 3D fotografijos). Darant sia nuotraka buvo naudojamos 2 fotokameros, taigi nesvarumai ant objektyvo, trigdziai ir panasus scenarijai mazai tiketini (zinoma tik ne skeptikams).

Laikais kai buvo padaryta si nuotrauka ne tik, kad nebuvo galimas Photoshopinimas ar kitas nuotrauku apdirbimo budas, bet tada dar net lektuvai nebuvo israsti.

Mano manymu viena is idomiausiu NSO nuotrauku. Archyva pildysiu, taciau kvieciu prisideti ir jus ;)

Benamis

Gera tema :) Beje, internautai jau ir svastika sugebejo ant to objekto iziureti ;D

.L.U.T.H.O.R.

Kad ir svastika, tikėkimės, jie nesieja jos su Hitleriu, kuris tuomet dar net gimęs nebuvo :D

Teroras

1929 - SlideWard - Colorado Ward lentpjuve, balandzio men. Apie si incidenta pasakoj fotografo dukra:

Sia nuotrauka padare mano tetis Edwardas Pline'as prie Kolorado lentpjuves kur mes gyvenome. Tai buvo berods 1929 metai. Tada man buvo seseri metai.



Kaip jis man pasakojo, bedarydamas nuotraukas isgirdo labai garsu neaiskios kilmes garsa, o tada danguje pastebejo skraidanti "akmeni" kuri ir pavyko uzfiksuoti.

Ta diena lentpjuveje dirbo ir kiti darbuotojai, taciau jie to objekto nemate - tik girdejo garsa.

Tetis mire netrukus po nuotraukos padarymo. O su kadaise dirbusiais lentpjuves darbuotojais kontaktu neturiu, nes man paciai butu idomu suzinoti daugiau detaliu kas ivyko ta diena - Hetty Pline.

Linas Esu

Budapeštas - Londonas .
Ką manote ?

Aukštyn