NSO "regėtojų" psichologija

Pradėjo paragraf 78, gruodžio 22, 2012, 19:05:09

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Dar kartą noriu pabrėžti, jog kalbama apie akivaizdžius racionalaus paaiškinomo atvejus. Čia nekalbama apie tai kas nepaaiškinama, kalbama apie tuos kurie akivaizdžiai matė tarkime kiniškus žibintus, bet vistiek teigia jog tai buvo ateiviai.
Niekas nesikėsina griauti kieno nors pasaulėžiūros, ar savosios statyti kaip vienintelės teisingos, ne apie tai diskutuojama. Kalbama apie akivaizdžius atvejus, kai NSO palaikomi palydovai ir kiti žemiški dalykai.
Keisčiausia tai jog kuo racionaliau paaiškinamas atvejis, tuo aršiau jo gynėjas už jį kovoja. Ir atvirkščiai: kuo atvejis neaiškesnis, tuo jo gynėjas linkęs labiau ieškoti kažkokio paaiškinimo, neįsikibdamas vien į NSO teoriją. Paradoksalu ir tiek.

rutulys

#16
gruodžio 23, 2012, 17:11:07 Redagavimas: gruodžio 23, 2012, 17:13:10 by rutulys
Citata iš: TinSoldier  gruodžio 23, 2012, 14:25:45
Mums trūksta įrodymų, kad jie apskritai egzistuoja.
<...>
Ir tu, ten būdamas išgirsti greitus žingsnius ir pamatai už medžio šmėstelint uodegą. Kas ten galėtų būti?

Pagal tavo logiką, šitie paaiškinimai yra visiškai lygiaverčiai:
1. Ten buvo nepavykęs genetinis ateivių eksperimentas, pavertęs žmogų pusiau vilku, pusiau meška, pusiau zuikiu.
2. Ten buvo miško gyvnūnas.

Ir žmogus, pasirinkęs ir užsiciklinęs ties pirmu variantu yra visiškai teisus. Nafig viską aiškinti racionaliai, kai galima kuo lunatiškiau, ar ne? Aišku, mums trūksta žinių apie tą nepavykusį ateivių eksperimentą, bet kodėl tai iš karto turėtų būti "nepaaiškinama"?


Pašaipa, aišku, pats geriausias ginčijimosi būdas. Įdomu, kaip tokioje situacijoje nustatytum, kad tai buvo nepavykęs... genetinis ir dar būtent ateivių eksperimentas?

Pažįstu žmogų, kuris sovietiniais laikais pats savo akimis matė ne kažkokias naktį chaotiškai judančias švieseles, o virš gamyklos vidury baltos dienos kabančią sferą.  Jis labai tvirtai įsitikinęs, kad tai buvo kažkoks slaptas kariškių skraidantis aparatas. Ateivių versiją atmetė net negalvodamas.

Beje, asmeniškai man netrūksta įrodymų, kad ateiviai "apskritai egzistuoja". Man miegant, nors jie ir neprisistatė, bet vis gi  šį tą yra parodę.

inkognito

Ir aš norėčiau, kad mano kai kada matomi ypač ryškūs sapnai ar regėjimai nors kartą naktį aplankytų Gabrielių arba Tin Solderį. Kada visą naktį ištisai praleidi kažkokiose jų bazėse,kurios randasi net nežinau kur, belaukdamas budėjime pavojaus signalo,arba su jais  skrendi į kovines užduotis jausdamas viską fiziškai ir skausmą ir mirties  baimę,o pabundi pavargęs taip, kad diena atrodo poilsis nuo nakties košmaro. Kiekvieną naktį vyksta kažkokios žiaurios kautynės už mūsų atmosferos ribų,tik visa laimė mes jų nei matome nei girdime.
   Juk šito nei pageidauji nei prašai,tie regėjimai siunčiami jų iniciatyva. Dažnai net nesuprantu ką jais norima pasakyti ir ką tai aplamai gali reikšti.

bs2000

inkognito visiska tiesa ka pasakei :)

OKULTISTE

Citata iš: inkognito  gruodžio 23, 2012, 17:26:46
Ir aš norėčiau, kad mano kai kada matomi ypač ryškūs sapnai ar regėjimai nors kartą naktį aplankytų Gabrielių arba Tin Solderį. Kada visą naktį ištisai praleidi kažkokiose jų bazėse,kurios randasi net nežinau kur, belaukdamas budėjime pavojaus signalo,arba su jais  skrendi į kovines užduotis jausdamas viską fiziškai ir skausmą ir mirties  baimę,o pabundi pavargęs taip, kad diena atrodo poilsis nuo nakties košmaro. Kiekvieną naktį vyksta kažkokios žiaurios kautynės už mūsų atmosferos ribų,tik visa laimė mes jų nei matome nei girdime.
   Juk šito nei pageidauji nei prašai,tie regėjimai siunčiami jų iniciatyva. Dažnai net nesuprantu ką jais norima pasakyti ir ką tai aplamai gali reikšti.


Aš suprantu Jus ir, tiesą sakant, žinau "ką jais norima pasakyti ir ką tai gali reikšti", bet pabandykite nueiti pas psichologą ar gal net psichiatrą su šia savo žinute - jie geriau žino...

rutulys

Citata iš: OKULTISTE  gruodžio 23, 2012, 17:56:13
Aš suprantu Jus ir, tiesą sakant, žinau "ką jais norima pasakyti ir ką tai gali reikšti", bet pabandykite nueiti pas psichologą ar gal net psichiatrą su šia savo žinute - jie geriau žino...


Kokia naivi jūs esat panelyte. Nei velnio jie nieko nežino, kažką apgraibomis tamsoje daro. Ką jie moka, tai tik nuraminti, o gal tiksliau užslopinti su "vaistais", ekstremaliais atvejais vis dar naudoja elektrošoką, net ir Lietuvoje, - kokio dar didesnio jų bejėgiškumo įrodymo bereikia?
Būtumėt jiems tik eilinis bandymų egzempliorius. Diagnozes nustatinėja iš akies, net nebando normaliai visko išsiklausinėti. Jie gi visažiniai - paskutinė instancija - niekada neklystanti. Pasidomėkite internete, kiek žmonių jie suluošino su savo eksperimentais.

Nesuprantu, iš kur tas žmonių naivumas, užuot patys susitvarkę su savo problemomis, patys sau neriasi kilpą ant kaklo, eidami pas juos bei užkraudami atsakomybę už save kitiems.

TinSoldier

Citata iš: rutulys  gruodžio 23, 2012, 17:11:07
Pašaipa, aišku, pats geriausias ginčijimosi būdas. Įdomu, kaip tokioje situacijoje nustatytum, kad tai buvo nepavykęs... genetinis ir dar būtent ateivių eksperimentas?


Pirma, nebuvo pašaipa, o analogija. Ir blem, taip nifiga ir nesupratai ką rašiau. Nesugebat iš šono į save pažvelgt. Nesugebat analogiškoj situacijoj savo tikėjimo absurdiškumo suprast. O kaip tu, pamatęs keistą objektą, nustatytum, kad tai ne tik neįprastas skraidantis objektas, bet dar ir ateiviai? Todėl, kad tau taip atrodė? Todėl, kad tu iš milijonų įvairių reiškinių ir skraidančių aparatų vieno iš jų neatpažinai? Ir kaip nesupranti, kad nepavykęs ateivių eksperimentas mano pavyzdyje ir skraidanti lėkštė danguje yra LYGIAVERČIAI.

Citata iš: rutulys  gruodžio 23, 2012, 17:11:07
Pažįstu žmogų, kuris sovietiniais laikais pats savo akimis matė ne kažkokias naktį chaotiškai judančias švieseles, o virš gamyklos vidury baltos dienos kabančią sferą.  Jis labai tvirtai įsitikinęs, kad tai buvo kažkoks slaptas kariškių skraidantis aparatas. Ateivių versiją atmetė net negalvodamas.


Tai ne apie tokius žmones šitoj temoj kalbam.

Citata iš: rutulys  gruodžio 23, 2012, 17:11:07
Beje, asmeniškai man netrūksta įrodymų, kad ateiviai "apskritai egzistuoja". Man miegant, nors jie ir neprisistatė, bet vis gi  šį tą yra parodę.


:D :D :D absurdo viršūnė. Vėl paimam tą analogiją: pamatęs miške už medžio pradingstančią uodegą nusprendei, jog tai nepavykęs ateivių eksperimentas - žmogus, paverstas pusiau vilku, pusiau meškazuikiu - todėl, kad tu esi tai SUSAPNAVĘS :D

Ne, nu su jūsų logika tai tikrai liūdna nebūna :D

rutulys

#22
gruodžio 23, 2012, 23:08:17 Redagavimas: gruodžio 23, 2012, 23:09:48 by rutulys
Citata iš: TinSoldier  gruodžio 23, 2012, 21:42:46
Ir kaip nesupranti, kad nepavykęs ateivių eksperimentas mano pavyzdyje ir skraidanti lėkštė danguje yra LYGIAVERČIAI.

<...>

:D :D :D absurdo viršūnė. Vėl paimam tą analogiją: pamatęs miške už medžio pradingstančią uodegą nusprendei, jog tai nepavykęs ateivių eksperimentas - žmogus, paverstas pusiau vilku, pusiau meškazuikiu - todėl, kad tu esi tai SUSAPNAVĘS :D

Ne, nu su jūsų logika tai tikrai liūdna nebūna :D


Matai, kai pačiam taip nėra buvę, tau sunku patikėti, kad miegant gali nutikti kai kas kitko nei sapnas. Mes neturime tokio žodžio, kad tai apibūdinti, todėl dažniausiai tokiais atvejais rašau sapnas su kabutėmis(, kurių tu pats net nesiteikei pastebėti). Nors iš tikro tai gali būti ir kokie nors manipuliavimai su atmintimi ar kokie nors kiti techniniai triukai.

Kažkodėl nusprendei, kad pamatęs švieseles, jas iš karto priskirčiau ateivių aparatui. Tas pats su tavo pašaipia analogija - meškazuikiu. Žinoma, tu gi jau viską apie mane žinai, jau esu suklasifikuotas ir padėtas į kažkurią tavo lentynėlę.

Man tavo "analogija" - nei į tvorą, nei į mietą. Visiškai nevykęs dirbtinis bandymas mane pašiepti. Kažkodėl internete apie tavo išgalvotą meškazuikį jokios informacijos nėra. Nei kas tokį matė, nei kas apie tokį girdėjo ir, tikriausiai, niekas tokio "nesusapnavo".

Man tik įdomu, kodėl ateivių versiją iš karto nurašai kaip neįmanoma. Juk, tikriausiai, esi apsišvietęs žmogus, o ne viduramžių laikų fanatikas laikantis Žemę visatos bamba?



TinSoldier

1. Tai, kad ateiviai yra labiau paplitę mitologijoje, nei maniškis meškazuikis - nepadaro jų tikresniais. Esi girdėjęs tokį posakį: kad ir kiek šakalys baloje gulėtų, krokodilu jis netaps. Internete daug informacijos ir apie skrajojantį spageti monstrą. Ar tai padaro jį nors kiek realesniu?

2. Sapnai gali būti įvairūs, įvairių ryškumų, sukeliantys įvairias emocijas. Jei kartas nuo karto susapnuoji neįtikėtinai tikrovišką sapną, tai tereiškia, kad tavo pasąmonėje šaudantys neuronai sukėlė kitokius pojūčius. Sapnai neturi NIEKO bendro su ateiviais, jų pranešimais ir t.t. Tai tėra iš pasąmonės (kurioje nėra jokios mistikos) kylantys vaizdiniai, generuojami atsitiktinai šaudančių neuronų. Taip, tai gali būti manipuliavimai atmintimi ir panašūs triukai, bet šitų versijų galimybė yra lygi ateivių ir meškazuikio. Tai yra, praktiškai nulinė. Ir tokia bus iki kol neatsiras tai teigiančių įrodymų.

3.  Aš nenurašau ateivių versijos kaip neįmanomos. Aš pirmoje žinutėje rašiau, kad tai, iš visų įmanomų variantų, yra vienas iš mažiausiai tikėtinų. Ir pavadinau "nepaaiškinamu". Žodį netinkamai pavartojau. Turėjo būti "paranormalus", o ne "nepaaiškinamas". Bet esmė vis tiek ta pati lieka.

rutulys

#24
gruodžio 23, 2012, 23:44:57 Redagavimas: gruodžio 24, 2012, 07:12:20 by rutulys
1. O tu ar esi girdėjęs, kad nebūna dūmų be ugnies?
Tas tavo spagetis tėra bandymas išjuokti kokius nors tikėjimus. Kas jį išgalvojo to net neslepia.

2. Taip, taip sapnai neturi nieko bendro su ateiviais. Bet "sapnai" - tai visko gali būti. Jei tokius patirtum, pats juoktumeisi iš tos savo "atsitiktinai šaudančių neuronų" versijos. Kažkodėl man kokius metus tie neuronai "pašaudė", o po to nusiramino.

[Kitos dienos papildymas]

Kai dėl trečio punkto, tai sutinku, kad, pavyzdžiui, tikimybė, jog konkrečiai tu pakliūtum į ateivių akiratį ir jie su tavimi atliktų kažkokius eksperimentus, artima nuliui. Vis gi, mūsų planetoje žmonių yra didelis tuntas.
Bet tikimybė, kad su kažkokia, gal ir nedidele (statistiškai, nykstamai maža) žmonių grupe ateiviai yra darę eksperimentus  yra vienetas. Aš tau tai teigiu, kaip žmogus, kuris prieš kelis metus gyvendamas vienas, ir kartą besitvarkydamas savo namuose, dulkių sluoksnyje ant spintelės yra aptikęs tripirščio delno antspaudą. (Matyt, jie patys norėjo man parodyti, kad tai nebuvo tik paprasčiausi keisti sapnai.)

inkognito



Aš suprantu Jus ir, tiesą sakant, žinau "ką jais norima pasakyti ir ką tai gali reikšti", bet pabandykite nueiti pas psichologą ar gal net psichiatrą su šia savo žinute - jie geriau žino...
[/quote]

Atleisk panelyte bet man žodis Okultistas ir šarlatanas yra lygiareikšmiai. Aš pats turiu aukštajį psichologo išsilavinimą ,ir tamstelei galiu iš karto diagnozoti aiškų polinkį Į Šizofreniją, jau vien dėl noro užsiimti okultizmu,bet jei to nedarau tai būkite maloni nestatinėti ir man savo šarlataniškų diagnozių.Juk aš niekada tamstai nesiūliau pasitikrinti pas psichiatrą,o ar jūs  turite pakankamai kompetencijų  tai daryti? O gal turite nors lašą mandagumo to nedaryti?

TinSoldier

Citata iš: inkognito  gruodžio 24, 2012, 07:16:27
Aš pats turiu aukštajį psichologo išsilavinimą


Nereikia lialia.
Dar 2011m., pagal vrk pateiktus duomenis, išsilavinimas: vidurinis.
Ir iš žinučių, patikėk, tikrai visiškai neatrodo, jog turėtum psichologinį išsilavinimą (:

Bet šiaip, net nustebau, kad taip mandagiai atsakei į Okultistės žinutę :D

inkognito

VRK neteisingi duomenys pateikti aš 2007 metais baigiau ir turiu Trenerio Licenciją bei esu baigęs sportinės psichologijos  mokslus.

inkognito

Tin solderi ar tu nesi koks nors KGBistas? Kad prijauti žydriems fazanams, tai jau aišku be kad esi puolęs iki tokio žemai šlykštaus lygio -nesitikėjau. Matyt  ne veltui kalbama, kad į tokius forumus prikišama saugumiečių,vat netyčia ir išsidavei. Purvinai dirbate paskutiniu metu bičiuliai. Bandote iškapstyti tai ko nesama.

TinSoldier

Na, sportinė psichologija skiriasi nuo psichologijos. Ypač nustatinėjant šizofrenijas :)

Na, nepyk, nepyk, dar ant švenčių pačių :D

Prieš kurį laiką ieškojau daugiau informacijos internete apie tavo plėveles, kokių straipsniukų, ar dar kokių reportažų. Ir radau informaciją vrk, kuri jokiais būdais nėra užslaptinta, ir viešai prieinama bet kuriam žmogui. Nereikia saugumiečiu būti, kad google galėtum pasinaudoti :)

Beje, po to, kai netyčiom radau tiek daug laisvai prieinamos informacijos apie tave, ir parašiau PM, kad truputį atsakingiau su asmeniniais duomenim čia elgtumeisi :) Tad dabar pykti tikrai nereikia :)

Aukštyn