Viktoras Syrcovas - gal turite atsiliepimu?

Pradėjo Benamis, gruodžio 13, 2012, 21:29:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Citata iš: Benamis  gruodžio 15, 2012, 00:04:41
Tai, kad mes tada manau ne apie ta pati reiskini kalbame...


Aš ne gydytojas, tai nesu įsitikinęs, tačiau kai dažnai daro tą 'khem', tai reiškia, kad rūgštys kyla ir dėl to nevalingai ir stengiasi organizmas atsikosėt. :) Nors gal ir kokia nervinė liga panaši yra, nežinau. :)

Aleksandras

Sveiki, atsilepima turime, ir jis yra kad Viktoro Syrcovo kontaktiniai duomenys ir ofisas pasikeite. Visa informacija numeriu +37063090282. Aciu uz demesi.

Benamis

Citata iš: Aleksandras  spalio 16, 2013, 22:23:59
Sveiki, atsilepima turime, ir jis yra kad Viktoro Syrcovo kontaktiniai duomenys ir ofisas pasikeite. Visa informacija numeriu +37063090282. Aciu uz demesi.


Toks jausmas, kad cia kazkoks Syrcovo atstovas zinute parase ;D

Teroras

Ir ne be reikalo. Irasyk i Google: Viktoras Syrcovas, tai si tema pirma bus paiekos rezultatu puslapyje :)

Ierichonas

#19
balandžio 20, 2015, 16:49:38 Redagavimas: balandžio 20, 2015, 19:32:37 by Ierichonas
Neseniai buvau, ir man asmeniskai nepatiko konsultavimo maniera; pazistamas, kuris lankesi pries keleta menesiu liko tos pacios nuomones. I klausimus atsako trumpai ir sakyciau pakankamai atmestinai, norisi pasitikslinti ir sulaukti kazkokio issamesnio komentaro, bet nepanasu kad jam tas labai patiktu; taipogi nieko nepataria, visumoje truksta kontakto ir kazkokio artimesnio rysio, empatijos. Susidaro ispudis, kad zmogus nori atidirbti pinigus su minimum pastangu, "viskas? - next!" - apibudinciau taip. Ir nors turejau keleta atrodytu svarbiu temu, kurias norejosi kazkaip issamiau aptarti, jis visai nesigilino, pasijutau lyg gaisinciau nereiksmingais klausimais, jokiu sentimentu. Trumpai pakomentavo viena sveikatos problema, bet tik tada, kai apie ja uzsiminiau, ir nepaisant to, kad internete prisistato iridologu, raineles mano taip ir nepaziurejo. Gal sis zmogus ir turi sugebejimu, bet 30 eur uz 10 minuciu sauso dialogo man pasirode tikrai 2 much, dalis atsakymu konkreti, dalis labai abstrakti, nors atrodytu jei pasakei A, pasakyk tada jau ir B. Panasu, kad ten konvejeris, klientu netruksta, todel viskas pavirsutiniska ir be ypatingo demesio. Aciu kad bent neprigasdino kokiom nors nebutom ligom ir vampyrais, bet paslaugos kokybe visumoje nepatenkino, iseini kiek sumises kad viskas ne taip kaip isivaizdavai, nesupranti uz ka tiek atidavei, na bet faktas, kad su kitais jis kazkaip labiau rezonuoja, kitaip neturetu tiek klienturos ir negyventu tokiame name :) Jei norite pas ji apsilankyti pirma karta, pasiruoskite, kad viskas bus labai lakoniska ir greitai )

Ierichonas

Dar pridursiu kad su diagnoze jis visgi apsiriko, tai parode gydytojo apziura

galina

#21
liepos 08, 2015, 20:27:20 Redagavimas: liepos 08, 2015, 20:36:39 by Benamis
Tauip turiu jis labai stiprus -bet kaip neksas- valdo magija aferistas ir jis ir jo zmona sugadino gyvenima ir man ir mano sunui- nes buvau kvaila nunesiau sunaus foto-zmones bukite atsargus tai baisus zmogus svarbiausiai is ne bijo devo ir ne atsakis uz savo nuodemes.

Del zmoniu cia perskaiciau tai pasakisiu jis surenka visus zmones vienu metu kad atroditu kad daug ateina lankitoju ir dar jej pajutot sipnuma ar jis padeji an jusu kuno ranka bekit bekit ko greiciau.

Benamis

Galina:

1) nerasykite keliu zinuciu is eiles
2) nenaudokite didziuju raidziu visam tekstui.

Parasykite detaliau, kad zmones suprastu, ka padare jusu sunui ir pan.

Radane

Buvau pas jį, tikrai greitai visus pravaro kaip konvejeryje, bet vienareikšmiškos nuomonės nespėjau sudaryti. Tikrai nežiūri į akį/rainelę, netiria ir nepataria jokių žolių... Nuėjau su situacija kurią reikėjo išspręsti, jis padarė ritualą, tačiau tai problemos neišsprendė (pagal viską - reikėjo nuimti užkeikimą). Buvau Vilniuje, Darbibinkų g. Vat galvoju, ar pas tą Viktorą nuėjau? Gal kažkur yra tas tikrasis Viktoras Syrtsovas? O gal tai tiesiog apgavystė?...

elteide

aferistai, netikiu kad iš akies rainelės ką pasakys tokie

Galina63

tai  gi  apie  išgama,žudika.padara,šėtona-jodaji  maga   viktora  iš darbininku  20,taip gražiai  pavadina  ji  ne  aš,taip  vadono ij lietuvos   ekstrosensai ,jisira genijus
Bet darant blogi šveseji magai  ima  savo  energija  iš  švesiuju  jegu
Ojodeji  visi  jodeji sito  negali,taigi ima  energija  iš  kito  žmogaus,tam je  turi  kankinti  savo  baterija-žmogu,jis  mane  prievartavo,pjause  veida ,visiškaisulošino sveikata jau  atimta viska,kankina ipač  naktimis,iki kokio  laipsnip jsm reikalinga  mano  kančia jei net nemega
Aplamai tai  megsamiausias užsiėmims ,neliisti  man megoti,hotleris taip   kankino  žmonės.sunaikintas  gyvenimas,sveikata,išvaizda-o jam vis mažai vis ėda, ir   ėda ir  nesprogsta nuo mano  kačiu o  aš   dar pas  ji ejau  prašiti pagalbos  nes  nežinojau
Kad  butenti   jis  viska  ir   daro
Ir  jej  ira  bent  vienas  išgelbetas,tai  dekokit  man   ,nes dekamano  kančiom buvo sutikta pagalba,o jo  alvina,tokia pat kaip ištikamas  šuo  lojaant  visu kas  blogai ka pasako,ir  osiklausikit į jos joka,taip geras  žmogus  joktis negali,ir kiek  aš  žinau  prievatautą  buvau  ne aš  viena





elteide

moderatoriai, kas čia per pokštininkas ...?

Creative

Čia vadinasi "pyktį išliejom", o kaip žinia pyktis dažnai būna nerišlus ir kartais atrodo net logikos trūksta tačiau toks tas pyktis yra.

Galina63

#28
rugsėjo 11, 2017, 11:15:16 Redagavimas: rugsėjo 11, 2017, 11:41:28 by Legionas
Aš suprantu,ko daugiau tiesos   to sunkiau  patikėti
Bet   ira  vienas  bet
Tesiog   kreipkites  pas ji  porča  padariti,porča  padaro   tobulai,išvea išgyvenimo  žmogu  gteitai,aš  prasiausi pagalbos  daug  kur,bet  išgirdus  jo pavarde  ,ekstroaensai   meta rageli,azanovo balsas drebejo kai   aš  pasakiau,   kad  išgama viktoras   dovanojo man perlus
Tada gerai  galvojaju,tik  dabar  suprantu,kad   tokiubudu   pririsinejo mane

isiklaisikites  i alvinos  joka
Ar gi gali  joktis taip  geras   žmogus?

.L.U.T.H.O.R.

#29
rugsėjo 11, 2017, 11:42:22 Redagavimas: rugsėjo 14, 2017, 14:26:49 by Legionas
@Galina63 jau buvo sakyta, nerašinėkit kelių pranešimų iš eilės ir pasistenkite raiškiau perteikti mintis. Kito žodinio įspėjimo nebus :)


EDIT: Ups, gal ne ta Galina :D Na bet įspėjimas galioja :) Ir naudokite lietuvių kalbą.

Aukštyn