Iron Taros dalykai

Pradėjo Iron Tara, lapkričio 26, 2012, 15:54:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Markamis

Man pirma nuotrauka pirmam post'e patiko ir kapinių nuotraukos. Be to, nespalvotos nuotraukos daug geriau perteikia esmę, nes tu į ją susikoncentruoji, skirtingai nei į spalvas, spalvotose nuotraukose. Gražios nuotraukos.

Prieblanda

Gražu! Ypatingai ta nuotrauka, kur žmogus iškėlęs rankas:)

p.s o kur daryta ši (apačioje) nuotrauka?




Iron Tara

Dėkui :)
Norgėj Trondheime

la.benas

Woah :O Labai gražu :) Gal gali pasakyti, su kuo fotografuoji? Fotoaparatą, objektyvą, naudojamus filtrus? Patiko man tavo nuotraukos, turi kažką ypatingo.

Benamis

Iron Tara, imesk dar kokiu foto jeigu turi :-*

Master

O siaube, va čia tai talentas :D

2Pacas

#21
kovo 24, 2013, 17:18:08 Redagavimas: kovo 24, 2013, 18:45:19 by 2Pacas
Labai grazu,as irgi megstu karts nou karto pafotografout,smagus usiemimas,ikvepei mane katik nufotkinau vaizda kuri matau pro langa.. :D

ATNAUJINTA



Iron Tara

Citata iš: la.benas  kovo 24, 2013, 17:10:42
Woah :O Labai gražu :) Gal gali pasakyti, su kuo fotografuoji? Fotoaparatą, objektyvą, naudojamus filtrus? Patiko man tavo nuotraukos, turi kažką ypatingo.


Fotografuota čia gan su įvairia technika, bet daugiausiai tai naudotas Nikon D3000 (gal net ir visos čia sudėtos foto su juo fotkintos), objektyvas kitinis, 18-55mm, filtrų nenaudoju.

Citata iš: Benamis  kovo 24, 2013, 17:15:21
Iron Tara, imesk dar kokiu foto jeigu turi :-*

Paieškosiu, bet nepažadu nieko:D Mano šis kūrybinis darbas dabar sustojęs, kadangi fotiko nebeturiu...  ??? Jei norit dar, meskitės man ant naujo fotiko  ;D

Citata iš: 2Pacas  kovo 24, 2013, 17:18:08
Labai grazu,as irgi megstu karts nou karto pafotografout,smagus usiemimas,ikvepei mane katik nufotkinau vaizda kuri matau pro langa.. :D
<...>

Benai, mane irgi saulėtos dienos labai įkvėpia kūrybai ;)

Iron Tara

Naujausia serija Sun Sessions














Istillrighthere

Nu gražu  ::)
Labai švelnūs ir atsargūs kadrai  ::)
Labai patiko kapinaičių fotografijos. Pakvipo mistika  ::)

advena

Citata iš: Istillrighthere  gegužės 04, 2013, 15:53:54
Labai patiko kapinaičių fotografijos. Pakvipo mistika  ::)

Tiesa, tos kapinaičių nuotraukos labai gražios, bet didesnį įspūdį padarė saulėtekio vaizdai, nes man labiau patinka šiluma alsuojantys vaizdai.:)

Iron Tara

#26
gegužės 05, 2013, 00:31:45 Redagavimas: gegužės 05, 2013, 00:46:08 by Iron Tara
Ačiū ;)

varpainis

#27
gegužės 05, 2013, 00:43:22 Redagavimas: gegužės 05, 2013, 00:45:36 by Benamis
sitos paskutines tai kazkokios per tamsios.. O tos nespalvotos tai [cenzura], tokiu sovietmeciu kvepia  :)

Benamis:
Forume nesikeikiame. Kodel nebuvo galima pasirinkti to zodzio atitikmeni, pvz. afigenos?

Iron Tara

Nu 'a**nos' skiriasi nuo 'afigenu':D

Ačiū, beje:D

Iron Tara

Pasivaikaliojau audrą











Aukštyn