Ieškau pagalbos meilės klausimais

Pradėjo Joli, birželio 18, 2017, 11:47:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Skeletonas

Citata iš: TinSoldier  birželio 21, 2017, 12:00:31Kas ten gali suveikti ar nesuveikti, jeigu visa istorija apie to vyro kažkokią esamą ar būsimą meilužę ištraukta iš šiknos? :D

Pritariu. Susikuria žodine istorija, palaukia kol gaus pinigine suma ir ta istorija tiesiog panaikina :D cia kaip sakyciau tu man nepatinki, sumokek man n00 ir patiksi :D

Teroras

@TinSoldier visu pirma dabar as manau, kad cia trolis, kuriam truksta demesio. Autorei as asmeniskai visa rituala pateikiau, autore jau ir 10 pranesimu parase, o tai reiskia, kad jau gali uzeiti i slapta forumo skyriu, bet kazkodel ir toliau cia iesko kazkokios pagalbos.

Jeigu tai visdelto ne trolis, mano patarimas butu toks: niekam nemoketi pinigu, o daryti viska paciai. Jeigu nori, tai varyk ir atlikinek ritualus pati. Jeigu ir nepavyks, tai zinosi, kad padarei viska ir bent jau neismetei pinigu. Patikrinti kas siais laikais gali padeti, o kas ne - neimanoma. Jeigu sakytu, kad sumokek tiek, kiek tu isgali - tada kitas reikalas. O dabar cia tas pats kai kunigai turi savo kainyna...

Joli

Citata iš: TinSoldier  birželio 21, 2017, 11:36:18Tiek pat laisva valia, kiek ir bobulytės telefoniniams aferistams laisva valia atiduoda savo pinigus.

Tai nėra laisva valia. Tai yra apgavystė. Tai yra apiplėšimas. Tai yra žmogaus naivumo, tikėjimo ir/ar sunkaus gyvenimo periodo išnaudojimas.

Tokios amoralios pusprotės, kaip Gerda Red turėtų kalėjime sedėti, o ne savo stora sedyne pinigų maišą spausti.

Yra didelis skirtumas, kur žmogus tiesiog tiki magija ir ją praktikuoja ar pan. Ir kur piktybiškai melžia pinigus iš kitų.
Na ,aš apie Gerdą neblogų atsiliepimų radau, o gal jūs ką daugiau žinote apie ją? Nepatikima? Sakot neverta , nes aš turiu apsispręsti iki penktadienio, labai dvejoju , kai esu tokios būsenos, lyg kosmose, ne pati nesuvokiu, kaip elgtis.....😞

Linas Esu

Citata iš: Joli  birželio 21, 2017, 13:53:36Na ,aš apie Gerdą neblogų atsiliepimų radau, o gal jūs ką daugiau žinote apie ją? Nepatikima? Sakot neverta , nes aš turiu apsispręsti iki penktadienio, labai dvejoju , kai esu tokios būsenos, lyg kosmose, ne pati nesuvokiu, kaip elgtis.....😞
Leiskit pinigus , gal net geriau daugiau sumokėti , kad greičiau išburtų . Visi magai yra tikri ir magija yra tikra , negailėkite pinigų šiam reikalui . Apsidairykite , kiek daug žmonių gyvena gerai vien magijos pagalba .

.L.U.T.H.O.R.

500 eur? :o Gal man ir atsidaryt kokį kambariuką, kai tokios sumos eina :D Dar net apsidraudžia, kad gali nepavykt :) Joli naudokitės forume esančiais burtais, naudos tiek pat, bet pinigų sutaupysit. Galiausiai jeigu norite kažkam mokėti pinigus, tai neapsistokite ties pirma pasitaikiusia būrėja, susisiekite su dar keliom.

Joli

Laba
Citata iš: Teroras  birželio 21, 2017, 12:50:09@TinSoldier visu pirma dabar as manau, kad cia trolis, kuriam truksta demesio. Autorei as asmeniskai visa rituala pateikiau, autore jau ir 10 pranesimu parase, o tai reiskia, kad jau gali uzeiti i slapta forumo skyriu, bet kazkodel ir toliau cia iesko kazkokios pagalbos.

Jeigu tai visdelto ne trolis, mano patarimas butu toks: niekam nemoketi pinigu, o daryti viska paciai. Jeigu nori, tai varyk ir atlikinek ritualus pati. Jeigu ir nepavyks, tai zinosi, kad padarei viska ir bent jau neismetei pinigu. Patikrinti kas siais laikais gali padeti, o kas ne - neimanoma. Jeigu sakytu, kad sumokek tiek, kiek tu isgali - tada kitas reikalas. O dabar cia tas pats kai kunigai turi savo kainyna...
Labai dėkinga už patarimus , tikrai bandysiu ir jau buvau užėjusi į tą forumo skyrių, na norėtųsi kuo greičiau kažko imtis, tik va tas atvejis, kai reikia naktį audrai esant kartoti tuos žodžius, kada ta audra.... Ir įdomu ar galima kelis burtus mėginti ar kažkuri vieną, jei taip tai kuris pats efektyviausias būtų, ech...., kad galima būtų paskambinti ir aiškiai viską išsiaiškinti.... Nes kyla daug klausimų, kai nesi dariusi nieko panašaus....

Joli

Citata iš: Teroras  birželio 21, 2017, 12:50:09@TinSoldier visu pirma dabar as manau, kad cia trolis, kuriam truksta demesio. Autorei as asmeniskai visa rituala pateikiau, autore jau ir 10 pranesimu parase, o tai reiskia, kad jau gali uzeiti i slapta forumo skyriu, bet kazkodel ir toliau cia iesko kazkokios pagalbos.

Jeigu tai visdelto ne trolis, mano patarimas butu toks: niekam nemoketi pinigu, o daryti viska paciai. Jeigu nori, tai varyk ir atlikinek ritualus pati. Jeigu ir nepavyks, tai zinosi, kad padarei viska ir bent jau neismetei pinigu. Patikrinti kas siais laikais gali padeti, o kas ne - neimanoma. Jeigu sakytu, kad sumokek tiek, kiek tu isgali - tada kitas reikalas. O dabar cia tas pats kai kunigai turi savo kainyna...
Aš viską daryčiau, tik neturiu patirties, o aprašymai ne visai suprantami išskyrus audrai naktį, su kapinėmis kažkas labai stipriai veikia, bet neaišku, koks tas ritualas, na padėkite, gal galite įmesti daugiau būtų būdu , kokių dar jų yra. Ir dar, tas vudu , kai naktį lietuj lyjant, kiek kartų reikia skaityti tuos žodžius ar galima tą daryti iš tel ar reikia persirašyti ar išmokti ar tai neturi įtakos?

Mekabciel

Taip, tai neturi įtakos, gali net išvis nieko nedaryt... :)

Skeletonas

Citata iš: Mekabciel  birželio 21, 2017, 16:31:59Taip, tai neturi įtakos, gali net išvis nieko nedaryt... :)
Vistiek toks pats efektas bus :D

Mekabciel

#54
birželio 21, 2017, 17:08:54 Redagavimas: birželio 21, 2017, 17:10:51 by Mekabciel
"Atsistoji ant grindų, apsisuki 360 laipsnių kelis kartus, kaip vilkelis, dar (kas į galvą šauna, neturi reikšmės... abrakadabra, brabrakadabra) surimuoji, o sąskaitą faktūra ateis paštu..." :)


Vendigo

Neklausyk čia esančių, kurie nieko nenutuokia apie magiją. Tai pirmas dalykas. Magija veikia kaip ir veikė visą laiką.

Antras dalykas: nemokėk tai šliundrai, kuri pasivadinusi būrėja tokių pinigų. Tai ne būrėja.

tadasas99

Arba, neklausyk netikru magu, siam pasauly nieko chaliavu nebuna, jei magija ir egzistuoja tai ji turi savo kaina (ne apie pinigus kalbu), plius kitas dakykas kad veiksmo atlikimui reikia daugiau energijos nei pats veiksmas, tai reiskia kad magijos kaina turetu buti didesne nei nauda.
 Gal geriau paklaudyk patyrusiu zmoniu. Kadangi gyvenimas santuokoj ne pasaka, visko buna, klausk zmoniu kurie ta viska pereje ir issisuke is tu situaciju ne poros praradimo.

Joli

Citata iš: Vendigo  birželio 21, 2017, 18:00:16Neklausyk čia esančių, kurie nieko nenutuokia apie magiją. Tai pirmas dalykas. Magija veikia kaip ir veikė visą laiką.

Antras dalykas: nemokėk tai šliundrai, kuri pasivadinusi būrėja tokių pinigų. Tai ne būrėja.
Kad pas ją aš neisiu, jau apsisprendziau, apmasciau viską, ką ji man sakė, prisiminiau, kažkodėl tikiu, kad draugas nieko neturi, jaučiu tai, tiesiog jam prireikė asmeninės erdvės , na aš dabar ir esu atokiau, nespaudziu jo dėl nieko, nekibinu , tik stengiuosi būti švelni, patogi , nuolanki, bet bijau, kad to neužteks, tad jei ta meilės magija nesuveiks aš mirsiu....,man reikia jo, kaip oro, va kokia aš....,nejau tai taip blogai, žinau, kad ir aš jam reikalinga, jis manęs pavydi, geidžia, nori pagalbos, bet tuo pačiu ir neisipareigoti, tai kaip čia taip....?😞

Joli

Citata iš: Mekabciel  birželio 21, 2017, 16:31:59Taip, tai neturi įtakos, gali net išvis nieko nedaryt... :)
Nelabai suprantu, kam rašinėti niekus, jei neturi, ką patarti ir tik viduje saipaisi , jai tuo tarpu man visai nejuokai galvoje, aš patarimo čia ieškau, o ne svaiciojimu apie kažką....Gero vakaro !

Mekabciel

Citata iš: Joli  birželio 21, 2017, 22:46:45Nelabai suprantu, kam rašinėti niekus, jei neturi, ką patarti ir tik viduje saipaisi , jai tuo tarpu man visai nejuokai galvoje, aš patarimo čia ieškau, o ne svaiciojimu apie kažką....Gero vakaro !
Čia ir yra tau patarimas, man iš tavęs šaipytis iš vis nėr reikalo... Gero vakaro! ;)

Aukštyn