Paskutiniai įrašai

Puslapiai1 2 3 ... 10
1
Apie viską / Dvasinio Augimo Aktualijos "Di...
Last post by Andreliooo - Šiandien 17:24:51
Citata iš: mcgyver  Vakar 23:43:57cia virusas ar kas?
Na ne virusas :)

Citata iš: .L.U.T.H.O.R.  Šiandien 11:29:49Ne virusas, bet iš dalies reklama. Ką manai @Benamis ? :)

@Andreliooo geriau papasakok kuo toj grupėj užsiėmat.
Diskutuojame apie mistiką gyvai :)
2
Last post by .L.U.T.H.O.R. - Šiandien 11:29:49
Ne virusas, bet iš dalies reklama. Ką manai @Benamis ? :)

@Andreliooo geriau papasakok kuo toj grupėj užsiėmat.
3
Bendros diskusijos / Prašau patarimo, kaip diskutuo...
Last post by Tomulis - Šiandien 10:48:38
Nereikia iš viso su tokiais diskutuoti. Kam gadintis sau nervus ir švaistyti energiją? Tiesiog ignoruoti.
4
Kiti nepaaiškinami įvykiai / Paanalizuokim.
Last post by San IL - Šiandien 02:12:06
Siūlyčiau nebesiginčyti apie tuos viršgarsinius greičius ir lėktuvus, todėl, kad:
1. kiek žmonių tiek nuomonių
2. Autorius atmetė šitą mano variantą. Vadinasi ieškoti reikia kitų paaiškinimų.
5
Už kūno ribų / Astralines keliones
Last post by mcgyver - Šiandien 00:18:31
@copymors bandyk toliau as tikiu tavim! :D
Bandyk pries miega uzsimerkti ir klausti saves mintyse kas as esu, ar as esu mano kunas, kas bus kaip as mirsiu ir vizualizok kad tu mires ir toliau klausk kas as esu, taip metus :D praktikok tai gal pavyks, bet neprizadu.
6
Last post by copymors - Šiandien 00:04:38
Citata iš: mcgyver  Vakar 23:46:18O bent samoningus sapnus sapnuoji?
Nemanau, nors esu kažką patyręs tuo metu kai jau nemiegu, bet nesu dar atsibudęs. Esu pagavęs save ne sykį tokiu momentu,- sukasi kažkoks scenarijus galvoje ir sąmoningai jaučiu, kad tai veikia tarsi čia ir dabar dalyvaučiau, bet tuo pačiu metu esu ir lovoje ir emocinė įtampa, pergyvenimai realūs labai
7
Last post by mcgyver - Vakar 23:46:18
O bent samoningus sapnus sapnuoji?
8
Last post by copymors - Vakar 23:44:12
Citata iš: unikali  gruodžio 06, 2017, 00:01:35@copymors  Na užsienyje yra vienas iš populiarių būdų ,,Binaural beats'', bet man nelabai padėjo..Na gal  truputį labiau padėjo atsipalaiduoti..  Suvesk į youtube ir ant galo pridėk ,,for astral projection'' rezultatų- pilną..
Unikali, labas vakarėlis :)

Aš bandęs įvairią meditacinę muziką ir Jūsų minėtą ,,Binaural beats'', šamanišką muziką, įvairios pakraipos ambientą ir t.t. ir žinoma su ausinėmis ir be ausinių. Ką aš galiu pasakyti po eilės metų bandymų su muzika,- įvairaus lygio relaksacija (atsipalaidavimas), protinis poilsis, minčių išvalimas, koncentracija, pagerėjo labai vizualizacija, kartais meditacijso metu ateidavo kokios nors mintys įdomesnės, tik tiek. Bandęs ir kvėpavimo pratimus,- nepadėjo, tik pagilindavo relaksaciją ir  sukurdavo tokį "smigimo į bedugnę" pojūtį, kuris būdingas kokybiškai relaksacijai, visiškas atsijungimas nuo "pasaulio", jausmas, kad egzistuoja tik mintis, sąmonė  ir daugiau nieko. Ai tiesa, 3 ar 4 kartus buvau atsibudęs per miego paralyžių,- šlykštus jausmas. Jokio Out of body expirience nebuvo ir jokių AP. Taigi nežinau kokį metodą taikyti,- veikiančių nežinau. Ir beje, relaksacijos ir AP tikrai nemaišau ir nieko neprisifantazuoju :) Taigi, kame gali būti "bėda"? :)
9
Last post by mcgyver - Vakar 23:43:57
cia virusas ar kas?
10
Citata iš: eternal.bliss  Vakar 21:28:27Tiesą>? t.y faktą? įrodymą>?
Faktus galima pateikti, irodymą argumentuoti. Turėjimas tiesos? keistas žodžių žaismas. Turėti tiesos negali, gali turėti tik nuomonę kuri išplaukia iš pasaulėžiūros.

Jeigu turi įrodymus, faktus, argumentus, tada sunku paneigti juos. Jeigu bandai pakeisti kito žmogaus tikėjimus, tuomet kyla tik ginčas o ne diskusija kilusi dėl nemokėjimo diskutuoti.

Kaip ir sakiau tiesos negali turėti kaip nuomonės, jeigu neturi pagrindimu, faktų, argumentu, įrodimų, tai turbūt nėra tiesa o tiesiog patirtis, nuomonė, potyris.

Nemaišykime sąvokų.
Esi geras beviltiškumo pavyzdys. Nediskutuokime.  :D
Puslapiai1 2 3 ... 10