Paskutiniai įrašai

Puslapiai1 2 3 ... 10
1
Man atrodo, kad čia kažkoks sąmokslas.
2
Taigi, manau, kad dalis iš jūsų apsidžiaugs, daliai bus dzin, gal kažkam bus gaila, bet aš nusprendžiau išeiti įpensiją :) t.y. pasitraukiu iš administratoriaus pareigų.

Kad nekiltų naujos sąmokslo teorijos (kaip kas kart kai pasiimdavau atostogas pasklisdavo gandas, kad mane išmetė ir pan.), paaiškinu priežastį:

Priežastis paprasta - laiko stoka. t.y. manęs niekas neišmetinėjo, niekas nepaprašė išeiti, niekas nepagrasino, niekas nesumokėjo, aš nenumiriau, manęs nepagrobė ateiviai ir pan. Taip kad jei pamatysite, kad kas nors rašo tokias nesąmones, tada žinosite, kad yra kalė intrigantė :D

Užsukinėni į forumą kas kelios dienos, tai normalu eiliniam vartotojui, bet ne administratoriui. Jei ateityje atsiras laiko, tikėtina kad grįšiu kaip administratorius.
Na, o kol kas:

3
Bendros diskusijos / Gerasis ir Blogasis vilkai
Last post by Legionas - Vakar 22:04:12
@Creative žinoma nėra viskas taip paprasta ir juodai balta :)
4
Last post by Linas Esu - Vakar 21:18:57
Citata iš: Creative  Vakar 20:43:13PVZ: atsimenu kaip stovėjau pykta ant viso pasaulio ir liejau iš dušės kaip sakoma ant pasaulio, bet lengviau nepasidarė.

Taip pat prieštarauju tokiems dalykams kada žmogus pyktas eina kriauše padaužyti, man tai asocijuojasi su tuo kad kita karta ir žmogui gali duoti į snukį, agresija tiesiog persimeta nuo kriaušes ant kito žmogaus.
Tai jeigu žmogui taip gerai energiją išlieti ? :D čia tas pats kas lyginti susinervinusį futbolininką , jeigu spardys kamuolį kitą kartą gal kieno nors galvą :D
5
Last post by Creative - Vakar 20:43:13
Citata iš: Legionas  Vakar 00:46:21Na palei pasakojimą, tai blogasis vilkas yra pyktis, melas, kaltė, pavydas ir taip toliau ir panašiai, o gerasis - meilė, džiaugsmas, gerumas, ramybė ir t. t. Tai manau, dauguma stengiamės "maitinti" tą gerąjį vilką. Kokias emocijas, mintis kultivuoji tokį ir vilką maitini.
Žinau, kad pvz be kaltes jausmo neišsiugdo sažine ir nedaromos išvados, žinoma kokia tai kaltė, buna visai nepagrista ar net pripiršta, tada taip negerai.
Pameluot būna irgi naudinga žmogui kuris nepribrebdęs prie tiesos, arba tiesa gali žmogu sužlugdyti, tai irgi priklauso nuo konkretaus žmogaus.
Pavydas griaužia siela iš vidaus tad čia sutinku nepavydekit.
O Pykti galima įvairiai, kartais tai net tiniama kai norima sudrausminti kita kitus žmones, bet pyktis turi būti valdomas.
PVZ: atsimenu kaip stovėjau pykta ant viso pasaulio ir liejau iš dušės kaip sakoma ant pasaulio, bet lengviau nepasidarė.

Taip pat prieštarauju tokiems dalykams kada žmogus pyktas eina kriauše padaužyti, man tai asocijuojasi su tuo kad kita karta ir žmogui gali duoti į snukį, agresija tiesiog persimeta nuo kriaušes ant kito žmogaus.
6
Apie viską / Ką dabar klausote???
Last post by Creative - Vakar 20:33:28
7
Pageidavimai / Tapčiau moderatoriumi
Last post by elteide - Vakar 19:33:01
kodėl?
aš galiu tik trumpam..poto būsiu vėl užimta  :)
8
Pageidavimai / Tapčiau moderatoriumi
Last post by paragraf 78 - Vakar 19:30:15
Pala, aš patekau į paralelinę visatą ar kaip čia gaunasi?
9
mane tai domintu evangelijų sritis, originalai, gal ir Jėzaus raštai yra ir tt
10
Apie viską / Ką dabar klausote???
Last post by elteide - Vakar 19:17:15
Puslapiai1 2 3 ... 10