Chanelingas

Pradėjo Jonas, vasario 07, 2012, 21:27:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Jonas

Citata iš: mastyrukas  vasario 07, 2012, 20:42:57
Citata iš: Benamis  vasario 07, 2012, 19:55:34
Daleiskim jus teisus, tada kyla klausimai:

1. Kodel buvo paskelbtas ateiviams karantinas?
2. Kuo 2012 tokie ypatingi, kad butent po ju baigiasi karantinas?
3. Is kur tokios zinos, kad buvo karantinas?


Cia speju is vieno lietuvio 'inkognito' pagrobimo pasakojimo..


Na čia patikimiau, negu inkognito pasakojimai..  Tiesiog "draugas" iš kitos dimensijos pasakė..  :D


Teroras

Ir kas privercia tave tuo tiketi? ::)

Jonas

Citata iš: Teroras  vasario 08, 2012, 15:49:47
Ir kas privercia tave tuo tiketi? ::)


Aš nesakau, kad aš čia tikiu visa šita informacija visu 100 procentų, aš tiesiog ją renku, įsidėmiu.
Čenelingas yra pakankamai patikima informacijos gavimo priemonė, todėl nemanyčiau, jog reikėtų čia viską atmesti ir pasakyti, jog čia tik kažkas mulkina mus su šita informacija ar panašiai.
Beje, šita visa informacija rezonuojasi/derinasi su manimi, mano protu ir širdimi.

paragraf 78

O man rodos kad Chanelingas atvirkščiai, nepatikima informacija. Na ant jos tikrai nestatyčiau savo pasaulėžiūros. Kartais paskaitai, tai tokius vėjus kalba.

Jonas

Citata iš: insomnia  vasario 08, 2012, 19:58:38
O man rodos kad Chanelingas atvirkščiai, nepatikima informacija. Na ant jos tikrai nestatyčiau savo pasaulėžiūros. Kartais paskaitai, tai tokius vėjus kalba.


Sutinku. Yra visokių tų čenelingų. Gali būti, kad ir neigiamos būtybės kartais "prisijungia" prie tų čenelingų ir perduoda kokią neigiamą, klaidingą informaciją, bet manau, jog galime atskirti, persijoti visą informaciją savo širdimi ir protu..
Nestatau aš pagal juos savo pasaulėžiūros, bet jeigu informacija yra naudinga, ji padeda, ji atrodo logiška ir racionali, derinasi su pačio skaitytojo ar klausytojo širdimi ir protu tai manau, jog nėra skirtumo kas ją perduoda ar iš ko ji sklinda...

mastyrukas

Citata iš: Jonas  vasario 08, 2012, 19:32:06
Čenelingas yra pakankamai patikima informacijos gavimo priemonė, todėl nemanyčiau, jog reikėtų čia viską atmesti ir pasakyti, jog čia tik kažkas mulkina mus su šita informacija ar panašiai.


Patikima? Ar as kazka praleidau ir chanellingo budu buvo kas nors ispranasauta ar pns?

Galbut as perdaug apatiskas siuo reikalu,  bet pradejus ziureti vienos is 'kieciausiu' chanellingo meistru
http://www.youtube.com/watch?v=SFyK2N4RG_o daugiau dvieju minuciu neistveriu..

Jonas

Citata iš: mastyrukas  vasario 09, 2012, 00:00:36
Citata iš: Jonas  vasario 08, 2012, 19:32:06
Čenelingas yra pakankamai patikima informacijos gavimo priemonė, todėl nemanyčiau, jog reikėtų čia viską atmesti ir pasakyti, jog čia tik kažkas mulkina mus su šita informacija ar panašiai.


Patikima? Ar as kazka praleidau ir chanellingo budu buvo kas nors ispranasauta ar pns?

Galbut as perdaug apatiskas siuo reikalu,  bet pradejus ziureti vienos is 'kieciausiu' chanellingo meistru
http://www.youtube.com/watch?v=SFyK2N4RG_o daugiau dvieju minuciu neistveriu..


Nieko čeneleriai kaip ir nepranašauja(na bent jau tie kurios aš klausausi kartas nuo karto), tiesiog duoda naudingų patarimų ir panašiai..
Pirmą kartą matau tą video, tai net nežinau ką pasakyti apie jo patikimumą ar panašiai...

TeiwazA

Turiu prašymą, gal kas nors matė ši video ir galėtų, parašyti santrauką apie ką kalba ? Vienas žmogus man rekomendavo šį video pažiūrėti, tačiau ne itin gerai moku rusiškai, o ir tas žmogus kuris šį video rekomendavo, ne itin gerai moka lietuviškai. Kaip suprantu, tos būtybės iš subtiliojo pasaulio perduoda kažkokias svarbias žinias labai įdomu būtų sužinoti, kokias. Nes man teko gyvai stebėti chanelingą jau daug kartų, neapsisprendžiu, ar šiaip žmogaus laki fantazija ar tikrai jį kažkas pasiekia.. Norėčiau išsiaiškinti ar yra sutapimų. Paieškosiu užrašų, keletą minčių iš chanelinimų esu užsirašiusi. Buvo netgi nupieštas, tam tikras piešinys/schema su nežinomos kalbos rašmenimis, labai tikiuosi, kad nepamečiau...jei rasiu nufotografuosiu ir įkelsiu.

Creative

Interviu su Darryl Anka: Kalbasi apie Bashar chaneling'a:


Aukštyn