NsO

Pradėjo Jonexeris, gegužės 29, 2012, 22:19:15

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Jonexeris

Sveiki, esu aš dar naujokas, bet užsiregistravau čia, kad galėčiau paklausti ir ar patikėtumėte manimi mano istorija.
Tai va per žiemos atostogas aš ilsėjausi Vilniuje(Zujūnuose) ir vieną naktį (22:35val.) su broliu ir pusbroliu išėjome į lauką mėteme į kašę ir staiga aš kažką aukštai danguje mačiau ugnį tik ugnį ir buvo garsas kaip degtu ugnis iš dezodoranto ir pakviečiau kitus jie sako oba :D kas svarbiausia jis kilo į viršų ir labai greitai galvojau, kad gal koks lėktuvas ar Baltijos oro patruliavimas, tačiau jokių šviesų nebuvo tik ugnis...
Po pusvalandžio(23:05val.) mano brolis nuėjo namo ir mes su pusbroliu pasilikome dar toliau ir tik žiūrim už namo max. 300m. bėl skrenda toks pats jis buvo apvalus (matėsi konturai) ir vėl tik ugnis, mes išsigandome tačiau iš smalsumo bėgome į juos tačiau kai pradėjome bėgti jie staiga žiauriai greitai nuskrido į viršų ir į šoną, po 2mėnesių buvau jau savo namuose (Jonavoje), tėvų nebuvo visą naktį tai ir su broliu stebėjome dangų ir staiga jis sako: žiūrėk ir vėl tas pats ir aš žiūriu, kad tikrai, nustebau labai. Prieš mėnesį nakvojom pas draugą ir 21:00 ėjome apsiprekinti ir žiūrim iš Rūklos pusės kilo ugnies kamuoliai 7! tai nebuvo raketos apie tai yra pranešama ir jos taip greitai skrido ir dingo aukštai (dar turiu video nufilmavęs!), dar prieš savaitę mano brolis buvo žygije ir jau atsigulė po atviru dangu ir vėl mato lyg ir ugnies kamuolį lyg ir ugnį skrendančią labai greitai! Tai va! Kaip manot kas tai galėtų būti ir turiu dar nemažai ką papasakoti tik ar norėtumėte ir tikrai prašau pasakykite ką manote, nes kuo toliau tuo tai labiau dažnėje.

.L.U.T.H.O.R.

Sveikas.

Populiarėja labai kiniški žibintai, tai daugėja :D Būtų įdomu video pamatyti.
Dėl ugnies kaip iš dezodoranto, tai laisvai gali būti oro balionas naktį skrendantis.

Jonexeris

Abejoju, kad kiniškų žibintų šviesa matytusi ~800m. aukštyje ji tiesiog išbluktu, o dar jie kiniški :D
Nu nežinau aš pasidomėjau apie tai ir tą dieną jokių skrydžių su oro balionais nebuvo toje apylinkėje,
bet ačiū už nuomonę ;) :D

Jonexeris

Ir dėl video kurią dieną galėsiu įkelti į youtube ir atsiųsti link'ą. ;)

Benamis

Nerasome 2 zinuciu is eiles, naudojames funkcija "Keisti". Aciu ;)

Jonexeris

Dėkui dabar žinosiu ;)

Benamis

As palauksiu video, bus lengviau spresti :)

reptile

CHA. Parasyk link kai ikelsi video. Paziuresim ar tavim patikes. :D

Teroras

Citata iš: reptile  gegužės 30, 2012, 21:49:01
CHA. Parasyk link kai ikelsi video. Paziuresim ar tavim patikes. :D


Tavimi tai buvo pagrindo netiketi ;D

Jonexeris

#9
gegužės 30, 2012, 22:10:20 Redagavimas: gegužės 30, 2012, 22:11:51 by Jonexeris
Šiandien jau negalėsiu, bet pasistengsiu rytoj įkelti;-)
Ir aš esu nufilmaves tik kaip iš ruklos kilo tie ugnies kamuoliai.

OKULTISTE

nesuprantu, kodėl sukurta nauja tema, nes jau yra apie NSO...

reptile

#11
gegužės 31, 2012, 06:19:22 Redagavimas: gegužės 31, 2012, 13:36:05 by reptile
SUKURTA TODEL, NES JIS PASAKOJA APIE SAVO ISTORIJA, O TEN YRA MANO TEMA IR NIEKAS NERASIS MANO TEMOJE APIE SAVO ISTORIJAS :D
KUO DAUGIAU TEMU TUO FORUMAS POPULIARESNIS :)
manim buvo pagrindo netiket, todel kad as pats kaltas, nes pridirbau nesamoniu cia. Juk sakiau kad nebus to daugiau. Ikelsiu kita karta( jeigu dar bus tu karu) originalias foto, neviesinsiu kitu zmoniu informacijos ju neatsiklauses. Bus viskas gerai kita karta :D
Pernai buvo labai dazni NSO pasirodymai mano kaime, bet dabar jau senei ju nematau. Ir geriau jau ju nematyt :D
Beto stai tas video su garsais. ten ir pamatysit ka man ekspertas atsake http://www.youtube.com/watch?v=Vnnnyfw_WCsn :)

Jonexeris

http://youtu.be/TwBd9j12N4I
Na va padariau tik gaila, kad prastos kokybės.
Šiaip jų buvo ~5, bet šitame video jų visų nesimato, turiu ar ir kitą video, bet ten ir nevisi matosi.
Laukiu įvertinimų ;)

.L.U.T.H.O.R.

Panašu į kiniškus žibintus :)

Benamis

Mano manymu tai kiniski zibintai, nes: skrenda tolygiai (tiesiog nesami vejo), spalva ti[cenzūruota]a kiniskiems zibintams (baltai-geltona), nedaro jokiu staigiu manevru.

Aukštyn