Juodoji magija

Pradėjo Teroras, gruodžio 20, 2011, 17:01:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

LiepaBlack


Jonas

Citataas noreciau praktikuoti kazka panasaus kaip magija,kad galeciau apsisaugoti nuo blogio ir t.t


Koks blogis tave puola, kad reikia imtis (juodosios) magijos ?


CitataPastaruoju metu kazkokia nesaugi,lenvai pazeidziama jauciuos...


Čia galbūt psichologas tokiais klausimais galėtų padėti..

Citatanea retai...tik pora kartu...kai ejau miegot kazkas snabzda atrodo..


  Dėl šito nesijaudink, tikrai neišprotėjai, kaip tik gali atrasti gėrio šitoje situacijoje...
  Ką šnabžda tie balsai ? Galimas daiktas, kad kai eini miegoti (tavo mintys nurimsta) ir tu kažkaip prisijungi prie kokių nors informacijos šaltinių (būtybių) ir girdi tuos šnabždesius (vyksta čenelingas).       Galbūt tai tavo aukštesnysis Aš nori tau kokią žinutę perduot ar kas..
 

Čia gali rasti daugiau info (anglų k.) ir patarimų apie tai: (http://www.in5d.com/spiritual-psychology-channeling-the-muffled-voices-at-night.html)

feja

Žiūrėk rusų laidą "Ekstasensų mūšis"-rasi atsakimus į daugelį klausimų.O lankytojo insomnia samprotavimai gana savotiški įvairiom temom :)

Jonas

Citata iš: feja  balandžio 06, 2012, 09:17:18
Žiūrėk rusų laidą "Ekstasensų mūšis"-rasi atsakimus į daugelį klausimų.O lankytojo insomnia samprotavimai gana savotiški įvairiom temom :)


  Tikrai nesiūlyčiau niekam pasikliauti ta laida, tai tiesiog šou ir nemanau, jog ten viskas yra rimta.
 

feja

Gal ir taip.Tačiau ten dalyvavusi lietuvė(ji dabar gyvena Maskvoje) tikrai dirbo su mūsų policininkais

Beelzebub

#35
balandžio 06, 2012, 13:31:27 Redagavimas: balandžio 06, 2012, 14:48:26 by Beelzebub
Man irgi kartais būna, kad prieš užmiegant trumpai girdžiu balsus, gan tyliai, kaip per kokį radiją, bet aiškiai. Tiesiog girdžiu kelis sakinius, ar žodžius visiškai skirtingais balsais. Manau, kad čia nieko ypatingo, tiesiog turbūt vaizduotė.

TinSoldier

Čia ne visai į temą parašysiu, bet prisiminiau insomnios pasakojimą, kai jam apie pavojų perspėjo jo angelas sargas. Kai vienas ėjo gatve ir išgirdo kažką sakant: "atsargiai" ar pan. Ir prie pat jo nukrito didelis varveklis, čerpė ar kažkas panašaus.

Ir paskutiniu metu irgi atkreipiau dėmesį į savo tokius girdimus pasakymus. Pvz, turiu kvailą įprotį nusičiaudėti visuomet toje pačioje vietoje. Nesvarbu, ar sloguoju, ar ne, nesvarbu ar saulė šviečia, bet visuomet eidamas nusičiaudau toje pačioje vietoje. Nežinau kodėl. Na, ir kas su manimi eina, pasako: į sveikatą.

Ir kelis kartus buvo, kad eidamas vienas nusičiaudau ir išgirstu: "į sveikatą". Nors aplinkui nieko nebūna. Tiesiog smegenys iš įpročio sukuria tą balsą, ar, kadangi smegenys linkusios ieškoti struktūrų, atpažįstamų formų ar garsų, iš aplinkos garsų sukuria kažkokį prasmingą sakinį.

Ir neretai taip būna, kad išgirsti kažką, ko tikėjaisi. Ir insomnios atveju galėjo pasąmonė užfiksuoti krentančio daikto garsą ir, iš įpročio sukurti perspėjimą, kuris būna įprastai girdimas iškilus pavojui.

Kažkaip panašiai ir jūsų girdimi balsai gali veikti galbūt... Jei ieškant žemiškų paaiškinimų..

Benamis

Idomi teorija :)

Phoenix

Citata iš: Beelzebub  balandžio 06, 2012, 13:31:27
Man irgi kartais būna, kad prieš užmiegant trumpai girdžiu balsus, gan tyliai, kaip per kokį radiją, bet aiškiai. Tiesiog girdžiu kelis sakinius, ar žodžius visiškai skirtingais balsais. Manau, kad čia nieko ypatingo, tiesiog turbūt vaizduotė.


Man irgi taip būna, paskutinį kartą girdėjau balsą užvakar, naktį gulėdamas lovoje. Buvau užsimerkęs ir išgirdau neaiškius žodžius jei taip galima pavadinti: ''Žygimantai'' (mano vardas), ''paskutinį''.  Gal man jau stogas važiuoja?  :(

Markamis

Citata iš: Phoenix  gegužės 22, 2012, 18:55:40
Citata iš: Beelzebub  balandžio 06, 2012, 13:31:27
Man irgi kartais būna, kad prieš užmiegant trumpai girdžiu balsus, gan tyliai, kaip per kokį radiją, bet aiškiai. Tiesiog girdžiu kelis sakinius, ar žodžius visiškai skirtingais balsais. Manau, kad čia nieko ypatingo, tiesiog turbūt vaizduotė.


Man irgi taip būna, paskutinį kartą girdėjau balsą užvakar, naktį gulėdamas lovoje. Buvau užsimerkęs ir išgirdau neaiškius žodžius jei taip galima pavadinti: ''Žygimantai'' (mano vardas), ''paskutinį''.  Gal man jau stogas važiuoja?  :(


Na, kadangi nepamenu ar man tai yra kada nors nutikę, todėl labai giliai šios temos komentuoti negaliu, bet gal tiesiog tai kažkoks atsipalaidavimo lygis? Ta prasme, kad atsipalaiduoji iki tokio lygio, kai pasąmonė atkuria kažkokius garsus?

Phoenix

Citata iš: Markamis  gegužės 22, 2012, 21:59:33
Citata iš: Phoenix  gegužės 22, 2012, 18:55:40
Citata iš: Beelzebub  balandžio 06, 2012, 13:31:27
Man irgi kartais būna, kad prieš užmiegant trumpai girdžiu balsus, gan tyliai, kaip per kokį radiją, bet aiškiai. Tiesiog girdžiu kelis sakinius, ar žodžius visiškai skirtingais balsais. Manau, kad čia nieko ypatingo, tiesiog turbūt vaizduotė.


Man irgi taip būna, paskutinį kartą girdėjau balsą užvakar, naktį gulėdamas lovoje. Buvau užsimerkęs ir išgirdau neaiškius žodžius jei taip galima pavadinti: ''Žygimantai'' (mano vardas), ''paskutinį''.  Gal man jau stogas važiuoja?  :(


Na, kadangi nepamenu ar man tai yra kada nors nutikę, todėl labai giliai šios temos komentuoti negaliu, bet gal tiesiog tai kažkoks atsipalaidavimo lygis? Ta prasme, kad atsipalaiduoji iki tokio lygio, kai pasąmonė atkuria kažkokius garsus?


Sutinku kad gali būti ir taip. Dar pasidomėjau tuo dalyku ir sužinojau kad organizmo perėjimo iš būdravimo į miego būseną metu, galima patirti klausines haliucinacijas, regėjimus ir t.t. Ir nebežinau kuo tikėt dabar

Markamis

Citata iš: Phoenix  gegužės 23, 2012, 20:15:01
Citata iš: Markamis  gegužės 22, 2012, 21:59:33
Citata iš: Phoenix  gegužės 22, 2012, 18:55:40
Citata iš: Beelzebub  balandžio 06, 2012, 13:31:27
Man irgi kartais būna, kad prieš užmiegant trumpai girdžiu balsus, gan tyliai, kaip per kokį radiją, bet aiškiai. Tiesiog girdžiu kelis sakinius, ar žodžius visiškai skirtingais balsais. Manau, kad čia nieko ypatingo, tiesiog turbūt vaizduotė.


Man irgi taip būna, paskutinį kartą girdėjau balsą užvakar, naktį gulėdamas lovoje. Buvau užsimerkęs ir išgirdau neaiškius žodžius jei taip galima pavadinti: ''Žygimantai'' (mano vardas), ''paskutinį''.  Gal man jau stogas važiuoja?  :(


Na, kadangi nepamenu ar man tai yra kada nors nutikę, todėl labai giliai šios temos komentuoti negaliu, bet gal tiesiog tai kažkoks atsipalaidavimo lygis? Ta prasme, kad atsipalaiduoji iki tokio lygio, kai pasąmonė atkuria kažkokius garsus?


Sutinku kad gali būti ir taip. Dar pasidomėjau tuo dalyku ir sužinojau kad organizmo perėjimo iš būdravimo į miego būseną metu, galima patirti klausines haliucinacijas, regėjimus ir t.t. Ir nebežinau kuo tikėt dabar


Dabar man priminei, kad tarkim darant Astral Projection, vienos stadijos metu suintensyvėja garsai ir gali būti, kad jie net pradeda haliucionuoti. Bet visgi, aš tai laikyčiau kažkokiu atsipalaidavimo lygiu...

unco

#42
liepos 07, 2012, 03:06:07 Redagavimas: liepos 07, 2012, 03:07:39 by unco
Pabandysiu papasakot istoriją per daug nekonkretizuojant. Mano gyvenime atsirado toks žmogus, užsiimantis labai negerais dalykais. Iš pradžių stengiausi viską praleisti pro pirštus ir kaltę verčiau savo lakiai fantazijai...
Deja, įrodymų kasdien atsirasdavo vis daugiau ir tai ėmė pastebėt net aplinkiniai. Visų pirma, to žmogaus neprisileidžia gyvūnai. Netgi draugiškiausi katinai nuo jo traukiasi, o mano vienintelis šuva pamatęs jį alpsta, tiesiogine to žodžio prasme, krenta ant žemės...
Toliau daugybė keistų apeiginių dalykų, pvz. tas žmogus iškirpo sruogą iš savo priešo ševeliūros, o bute, į kurį kesinasi, paliko gal dvidešimt negyvų mėsinių musių. Nudirti gyvūnų kailiai, juodi indai, druskos po kilimėliais -  tai tik vienos iš nedaugelio keistenybių, kurių liudininku tapau aš  ???

Taigi, tenoriu paklaust ar kas esat susidūrę su (tikriausiai galėčiau teigti) juodąja magija? Užkalbėjimai, nužiūrėjimai ir kitos blogybės - kaip nuo jų apsisaugoti ir apsaugoti aplinkinius?

Beelzebub

Citata iš: unco  liepos 07, 2012, 03:06:07
Pabandysiu papasakot istoriją per daug nekonkretizuojant. Mano gyvenime atsirado toks žmogus, užsiimantis labai negerais dalykais. Iš pradžių stengiausi viską praleisti pro pirštus ir kaltę verčiau savo lakiai fantazijai...
Deja, įrodymų kasdien atsirasdavo vis daugiau ir tai ėmė pastebėt net aplinkiniai. Visų pirma, to žmogaus neprisileidžia gyvūnai. Netgi draugiškiausi katinai nuo jo traukiasi, o mano vienintelis šuva pamatęs jį alpsta, tiesiogine to žodžio prasme, krenta ant žemės...
Toliau daugybė keistų apeiginių dalykų, pvz. tas žmogus iškirpo sruogą iš savo priešo ševeliūros, o bute, į kurį kesinasi, paliko gal dvidešimt negyvų mėsinių musių. Nudirti gyvūnų kailiai, juodi indai, druskos po kilimėliais -  tai tik vienos iš nedaugelio keistenybių, kurių liudininku tapau aš  ???

Taigi, tenoriu paklaust ar kas esat susidūrę su (tikriausiai galėčiau teigti) juodąja magija? Užkalbėjimai, nužiūrėjimai ir kitos blogybės - kaip nuo jų apsisaugoti ir apsaugoti aplinkinius?


Visų pirma, jei tavo namuose svečiuojasi žmonės, kuriuos tu nevisai gerai pažįsti, arba įtari kąnors, jiems išėjus apieškok namus, ar konors nepaliko. Paslėpti galima bet kur, po sofa, tarp baldų, po kilimu, prie durų ir t.t. Radusi savaržėlių, adatų, lėlių, mazgų ar panašių keistų prieš tai nebuvusių daiktų, sudegink/išmesk. Nepriimk dovanų iš tau nepatinkančių žmonių/svečių.

Mano draugės pažystamui buvo taip, kad rado prie savo durų iš tešlos padarytą lėlę. Dėl apsisaugojimo nelabai ką težinau. Tiktai vienas būdas, kurį naudoja pažįstama - įsisega savaržėles į liemenėlę. Ji sako, kad čia nuo nužiūrėjimo.

O šiaip tai tau dažnai tenka su tuom žmogum susitikt? :o Bandyk jo išvęngti ar ką. Ir nelabai supratau kieno bute jis paliko tuos daiktus, ar tavo, ar kažkieno kito. Žodžiu, svečius/nevisai pažįstamus žmones savo bute geriau stebėkite.

InterLord

Įdomu kada sruogą spėjo iškirpti :). O jis iš išvaizdos kaip?

Aukštyn