Samoning sapnai (Lucid dreams)

Pradėjo Benamis, rugsėjo 17, 2011, 17:27:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Toks dalykas kaip sapnu dienorastis yra beveik privalomas jeigu nori susapnuoti samoninga sapna :) Taip pat patariu daryti bent 10 kartu per diena realybes patikrinimo testa :)

Ignas1992

Matyt reiks prisiverst rasyt sapnu dienorasti kad ir kaip tai atrodo keista :D

Marianella

Mane sąmoningi sapnai aplankė prieš gerus metus, tada net nežinojau, apie tokius ir, kad jie taip yra vadinami, pamaniau visiškai normalu, jog galiu sapnuose save valdyti, bet jie pradėjo aplankyt vos ne kas nakt tad užsinorėjau sužinoti kas iš tiesų per dalykas čia su manim dedasi ir pradėjau gūglinti. Kai išsiaiškinau, kad šis reiškinys vadinamas 'sąmoningi sapnai' pradėjau dar labiau domėtis. Nors neretai sugebu sapnuose save valdyti, bet ne visada 'sąmoningais sapnais' džiaugiuosi. Būna suprantu, kad sapnuoju, esu nemalonioje padėtyje ir žinau, kad reikia atsikelti ar pačiai sapne kažkaip kuo toliau bėgti, bet nepavyksta ;/

Benamis

Sugebi keisti aplinka ar atsirasti visai kitoje vietoje nei pries tai buvai? :)

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Marianella  spalio 09, 2012, 04:25:35
Mane sąmoningi sapnai aplankė prieš gerus metus, tada net nežinojau, apie tokius ir, kad jie taip yra vadinami, pamaniau visiškai normalu, jog galiu sapnuose save valdyti, bet jie pradėjo aplankyt vos ne kas nakt tad užsinorėjau sužinoti kas iš tiesų per dalykas čia su manim dedasi ir pradėjau gūglinti. Kai išsiaiškinau, kad šis reiškinys vadinamas 'sąmoningi sapnai' pradėjau dar labiau domėtis. Nors neretai sugebu sapnuose save valdyti, bet ne visada 'sąmoningais sapnais' džiaugiuosi. Būna suprantu, kad sapnuoju, esu nemalonioje padėtyje ir žinau, kad reikia atsikelti ar pačiai sapne kažkaip kuo toliau bėgti, bet nepavyksta ;/


Kam bėgti, jei gali tiesiog pakeisti sapną. Jei nepavyksta tai vadinasi, ne visai sąmoningas sapnas. O gal tu sapnuoji tokius sapnus, kad kaip ir suvoki kad sapnuoji ar valdai save, bet veiki pagal scenarijų?

Marianella

Dažniausiai būna, kad aš IR suprantu jog sapnuoju IR valdyti save galiu, sapną, daryt ką noriu... Bet būna ir taip jog aš suvokiu, kad sapnuoju, bet valdyti gerai neišeina, kūnas lyg suparalyžiuotas būna, tai čia gal jau ne visiškas sąmoningas sapnas?

.L.U.T.H.O.R.

Teisingai.

Iron Tara

Esu porą kartų sapnavusi sapną, kurio eigoj supratau, kad sapnuoju. Paskutinis kartas buvo visai neseniai. Tiesiog kažkokiu būdu įsijungė logika ir pavyko tai suprasti, tačiau sapnavau realią erdvę, be jokių ten nesąmonių, ko tikram gyvenime nebūna :D Kai tai supratau, kontroliavau save, kad tik nepabusčiau ir mėginau kaip įmanoma daugiau išpešti iš to, bandžiau kurti visokias situacijas, elgtis taip, kad pasiekčiau savo visai nesivaržydama. Nežinau kaip ten  gavosi, bet sapne sugebėjau tenueiti tik iki savo gatvės galo, matyt, besvarstydama ką man įdomaus nuveikus. Bet kuo toliau sapnavau, tuo greičiau lėtėjo sapnas, tarsi eičiau normaliu žingsniu ir vis lėtinčiau. Galų gale jis taip 'užlagino', kad išnyko ir tada pabudau..

astropasaulis

Paskutiniu metu daug laiko medituoju. Dėl to pasikeitė mano sapnų pobūdis. Manau, kad dabar mano sapnai visada sąmoningi. Taip manau, nes sapne suvokiu, ką darau, mąstau, jaučiu emocijas, sapnuojamos erdvės vibracijas. Šiąnakt sapnavau, kad einu gatve ir pamatau likimo valiai paliktą vaiką. Buvo šalta lauke, o jis buvo vasariškai apsirengęs. Negana to, jis buvo ir purvinas, savaitę rimtai nieko nevalgęs. Vos ne valkata. Kaip supratau jis buvo tarsi vienas likęs prieš visą pasaulį. Pribėgau prie jo ir iškart puoliau jam padėti. Vedžiau jį į namus pavalgydinti, nuprausti, aprenkti. Eidami, pasižiūrėjau į jo akis, kurios buvo pilnos skausmo, ašarų, nevilties. Taip viskas buvo  graudu, kad jaučiu sapne, kaip mano širdis plyšta iš skausmo. Aš šį sapną interpretuočiau kaip dabartinio gyvenimo alegoriją.

Benamis2

Šeip daug kartu esu buves savame samoningame sapne :D labai idomu būna ištikrūju,prisimenu kaip sakiau sapne draugui: ... Čia sapnas žmogau :D jis sakė: jojo, ir daugiau neprisimenu :D

zmogelis

#40
lapkričio 20, 2012, 18:42:50 Redagavimas: lapkričio 20, 2012, 18:46:15 by zmogelis
Citata iš: astropasaulis  lapkričio 18, 2012, 12:22:15
Paskutiniu metu daug laiko medituoju. Dėl to pasikeitė mano sapnų pobūdis. Manau, kad dabar mano sapnai visada sąmoningi. Taip manau, nes sapne suvokiu, ką darau, mąstau, jaučiu emocijas, sapnuojamos erdvės vibracijas. Šiąnakt sapnavau, kad einu gatve ir pamatau likimo valiai paliktą vaiką. Buvo šalta lauke, o jis buvo vasariškai apsirengęs. Negana to, jis buvo ir purvinas, savaitę rimtai nieko nevalgęs. Vos ne valkata. Kaip supratau jis buvo tarsi vienas likęs prieš visą pasaulį. Pribėgau prie jo ir iškart puoliau jam padėti. Vedžiau jį į namus pavalgydinti, nuprausti, aprenkti. Eidami, pasižiūrėjau į jo akis, kurios buvo pilnos skausmo, ašarų, nevilties. Taip viskas buvo  graudu, kad jaučiu sapne, kaip mano širdis plyšta iš skausmo. Aš šį sapną interpretuočiau kaip dabartinio gyvenimo alegoriją.

Įdomaus pobūdžio sapnas, turiu nemažai patirties su samoningu sapnavimu,bet mano atvėju tai panašiau į koky žaidimą. Tiesiog žaidi su savo pasauliu keisdamas ką nori... Jai sapne būna kitų žmonių ar gyvūnų,tai dėl mano pačio noro ir jų veiksmai vyksta ta linkme kuria noriu.
Dėl erdvės vibraciju taipogi, visa erdvė pas mane kaip dirbtinė, viska padarai savo mintim. Galbūt pas tave yra kažkas aukščiau nei paprasti samoningi sapnai.

Hekate

Pamenu savo pirmą ir kol kas jaučiu tik vieną tokį, ryškų sąmoninga sapną. Kad stovių koridoriuje grystu šaltomis, baltomis ir dumblų spalvos plytelėmis. Jo gale stiklinės durys. Stoviu aš jame ir giliai kvėpuoju, nesuprantu kas darosi. Tikrai pirma kartą sapnavau, tai jausmas keistokas  :D . Na ir nutariau nueiti prie tų durų ir pažiūrėti į savo atvaizdą. Deja jo ten nebuvo, bet pradėjo kažkokia stiklo būtybė lysti lauk. Be veido kaip koks sidabrinis Oskaro apdovanojimas. Na ką išsigandau šiek tiek jo (dar taip keistai kvėpavo jis) ir "išsineždinau" iš to sapno  ;D Bet dabar gailiuosi galėjau ilgiau pabūti jame  :(

Iron Tara

Radau išbandytą svetainę su patarimais ir gan tiksliom nuorodom ką daryti norint įvaldyti sapnus. Informacija angliškai, todėl geriau pradėkit mokytis kas nemokat:D

http://www.lucidity.com/

Zozuole

Gana dažnai sapnuoju tokius sapnus. Pirmas sapnas buvo kai man pasakė, kad mirė artimas žmogus, o aš nepatikėjau. Viskas tiesiog atrodė kaip realybė ir staiga pradėjau sau mintyse sakyti , kad čia sapnas ir atsiminiau, kad dar tą dieną kalbėjau telefonu su tuo žmogum. Po visų šitų žodžių sau tiesiog pradėjau linksmai žiūrėti į tą sapą ir jis pasikeitė.

ponaitis

sapnavau nesenei,  kai pagalvoju (ir noriu) pvz. skraidyti tai nieko, jei pradedu labai noret, pradeda skaudėti galva ir niekas nevyksta ???

Aukštyn