kodėl muzikinė tema užrakinta?

Pradėjo elteide, spalio 27, 2017, 12:53:27

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

hmm.. kodėl užrakinote muzikinę temą ?
pagarbiai,
el :)

mcgyver

nes tu neturi skonio.

elteide

okaip jis atsiras, jei užrakinta ir niekas nieko neįdės ? :)

mcgyver

Mane tai pvz nervuodavo ta tema, tai man netrukdo.

Benamis

Asmeniskai ta tema ir man nepatiko, taciau kas ir kodel ja uzdare nezinau. Bet sprendima palaikau :)

.L.U.T.H.O.R.

Tai tikriausiai adminas, nes ir ne aš. Tikriausiai viena iš senesniausių temų forume :) Bet gal jau buvo laikas :)

Linas Esu

Citata iš: Benamis  spalio 27, 2017, 13:05:41taciau kas ir kodel ja uzdare nezinau. Bet sprendima palaikau :)
Parašiau šią sąvaitę adminams , šį laišką . Džiugu , kad atkreipė dėmesį ir atitinkamai sureagavo .

Pastebėjau , kad yra viena tema , kuri ypatingai populiari šiame forume . Ir joje reguleriai lankosi gabūt 3-5 nariai ( daugiausiai ) . Kurie forume ir taip nedalyvauja diskusijose .

http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=390.msg90866#msg90866

Suprantu , jog ji yra offtopic'e . Tačiau visgi ar verta ją laikyti vien dėl to , jog kažkas nori pasidalinti savo mėgstama daina ? Kai kuriems nariams tai tarsi kasdienis Blog'as .

Mano pasiūlymas užrakinti temą . Tai arčiau forumo spam'o , floodinim'o negu kokios nors eilinės offtopinės temos , kurioje žmonės bent geba apie ką nors papliurpti .

elteide

daug vietos servery gal užima?
...
Linai, be tu ir .....

Benamis

Manau ne del vietos ja uzdare, o del to, kad tema buvo pointless - nenese jokios vertes, naudingos informacijos ir pan. Taip tokiu temu yra daug, bet toji tema egzistavo nuo 2012 metu ir joje buvo parasyta beveik 3000 zinuciu. Manau tai yra daugiau nei pakankamai.

elteide

gera tema buvo.. :-\

Benamis

Jokio gerumo joje nemaciau. Tiesiog betiksle tema ir tiek.

elteide

kam nepatinka muzika, tai nebent tiem..

mcgyver

Lyg kam idomu ka tu klasaui.

Anomalija

Mažiau blevyzgų - daugiau diskusijų. Net jeigu mažiau diskusijų, tai nereiškia, kad reikia daugiau blevyzgų. Geriau tada tiesiog mažiau diskusijų.

Pagarbiai,
Vytautas

Aukštyn