Conor Mcgregor v Floyd Mayweather

Pradėjo Linas Esu, liepos 13, 2017, 11:57:45

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

mcgyver

Nu taip gal jie sulieteja siektiek,, bet smugio jega tokia pat ir psichologija labai auksta, Taisonas laisvai butu iki 40 metu buves numeris vienas jei ne gyvenimiskos problemos.
Tai statyk uz mcgregori jei tiki kad kuo jaunesnis tuo geresnis.

Linas Esu

Čiuo atveju Floydo amžius visiškai neturi reikšmės , jam 40 jis puikios fizinės formos . O jo bokso stilius gintis ir rinkti taškus . Jam jėga nereikalinga , tik reakcija . Paskutinį kartą ką nors išjungės buvo prieš 12 metų jeigu neskaičiuojant to cheap shot prieš Viktorą Ortiz .

mcgyver

Taip butent mcgregoriui praulauzti tokia gynyba be patirties tik per stebukla.

Linas Esu

#33
liepos 24, 2017, 19:52:09 Redagavimas: liepos 24, 2017, 19:54:12 by Linas Esu
Citata iš: mcgyver  liepos 24, 2017, 19:48:36Taip butent mcgregoriui praulauzti tokia gynyba be patirties tik per stebukla.
Be to kovos didelėmis prištinėmis . Kuriomis yra sunku nokautuoti . O jam bus lengviau išvengti smūgių , prisidegs pečiu , smakra laikys žemai , viena ranką prie galvos o su kitą Jab'ins rinks taškus . Tikrai sunkiai įsivaizduoju kaip Conor'as užtaikytų jam gerą į smakrą .

Net sutartyje yra nurodytą , jie negalės kovoti Meksikietiškos firmos pirštinėmis . Jos iš verstos arklio odos , yra pavojingenės smūgiuojant .

mcgyver

Nusimato kova iki paskutinio raundo, nebent ivyks kazkas netiketo, dabar galima tik spelioti reikia sulaukti kovos.

Linas Esu

Citata iš: mcgyver  liepos 24, 2017, 19:53:59Nusimato kova iki paskutinio raundo, nebent ivyks kazkas netiketo, dabar galima tik spelioti reikia sulaukti kovos.
Greičiausiai

Prijomas

As nekalbejau apie tai kas laimes, o apie tai kad Floydas nebus pralaimetoju bet kuriuo atveju, nebent nugaletoju :)

Linas Esu

#37
liepos 30, 2017, 22:13:42 Redagavimas: liepos 30, 2017, 22:17:36 by Linas Esu
Citata iš: Prijomas  liepos 26, 2017, 23:48:35As nekalbejau apie tai kas laimes, o apie tai kad Floydas nebus pralaimetoju bet kuriuo atveju, nebent nugaletoju :)
Jeigu Floydas pralaimės jis bus laimėtojas ? good luck ... Faktai kalba visai ką kita .

Jeigu taip nutiks , jis nepagerins niekada Rocky Marciano rekordo , kuris yra 49 pergales . Taip pat pralaimėjimo atveju uždirbs apie penktadalį mažiau pinigų už šia kovą . Jau net nekalbu , kad tai būtų didžiulė gėda pačiai Floydo karjeroje vienintelį kartą galiausiai pralamėti kovotojui , kuris niekada nesiboksavo profesionaliai . Pats junioras teigia esantis geriausias visų laikų boksininkas .

Prijomas

gerai, manau tu cia perdaug sureiksmines kova, as nesakiau kad pralaimejes jis bus nugaletojas, sakiau kad pralaimejes jis nebus pralaimetojas :) nemanau kad jam bus kazkokia geda, kovoja jis del pinigu, todel ir Floyd Money Mayweatheris :)

Linas Esu

#39
rugpjūčio 02, 2017, 10:55:42 Redagavimas: rugpjūčio 02, 2017, 18:06:19 by Linas Esu
Citata iš: Prijomas  rugpjūčio 02, 2017, 01:31:28gerai, manau tu cia perdaug sureiksmines kova, as nesakiau kad pralaimejes jis bus nugaletojas, sakiau kad pralaimejes jis nebus pralaimetojas :) nemanau kad jam bus kazkokia geda, kovoja jis del pinigu, todel ir Floyd Money Mayweatheris :)
Jeigu jam galvoje būtų pinigai , kovotų antrą kartą su Many Pacquiao ar Oscar De La Hoya , uždirbtų daugiau . Visi kas domisi boksu supranta , pasirinko ( jo galva ) lengvesnį oponentą dėl rekordo . Jis atšaukė derybas su Oscar De La Hoya dar prieš pat McGregorą .

.L.U.T.H.O.R.

Kad nereiktų naujos temos kurt ir šiaip pusiau į temą :D

elteide

ir kas laimėjo? :)

Linas Esu


Linas Esu

Citata iš: Legionas  rugpjūčio 11, 2017, 00:52:58Kad nereiktų naujos temos kurt ir šiaip pusiau į temą :D

Net tatuiruotės tos pačios :D ko tik nepadarysi dėl youtube.com Like mygtuko paspaudimų .

Linas Esu

Ši kova turėjo vykti su 10 , tačiau bokso komisija padarė išimtį , kadangi abi pusės pageidavo 8 uncijų bokso pirštininių . Floyd'as laimėjo 46 kovas boksodamasis šiuo dydžiu .

p.s 26d. bokso kova



Aukštyn