Mes labiau žmonių ar labiau žvėriukų visuomenė?

Pradėjo a.t.sielis, gegužės 19, 2017, 16:55:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

vytra

Citata iš: SPACE  sausio 03, 2018, 03:09:53Galima įvesti DI, robotus. Robotas - nei vyras, nei moteris.
- apie tai ir kalbam, ar mes norim sužvėrėti su inkstinktų siautėjimu? Sakykim nusirista iki tokio debilizmo, kad meilė suprantama tik kaip seksinis kišimas į skylę, o jutimas kišant prijungtas prie skonio receptorių ir suvokiamas kaip "saldus". Gali kas būt labiau išsigimusio?

p.s.
.. kas link senovinės dorovės, tai nėra tokio dalyko kaip "vyras" ar "moteris". Yra tik žmogus tarp žmonių. Kai kurie žmonės gali būti vyriškos lyties, kai kurie moteriškos lyties, kai kurie iš karto abiejų lyčių, o kai kurie visai be lyties.


:(

idenmeyou

Bet va žmones veda gyvūliška dauginimosi poreikis, visi kiti instinktai. Žmogus jaučia agresija, pyktį, nuo tų visų gyvūliškų veiksmų jį sustabdo tik baimė, kad gali būti nubasutas ir pnš.

TinSoldier

Citata iš: idenmeyou  sausio 03, 2018, 15:43:37Bet va žmones veda gyvūliška dauginimosi poreikis, visi kiti instinktai. Žmogus jaučia agresija, pyktį, nuo tų visų gyvūliškų veiksmų jį sustabdo tik baimė, kad gali būti nubasutas ir pnš.
Empatija, socialinė atsakomybė, savitarpio pagalba ir t.t. taip pat yra instinktuose.

Jeigu tave nuo agresijos, pykčio ir šitų dalykų vedinų gyvuliškų veiksmų stabdo tik baimė būti nubaustam - turbūt reiktų susirūpinti :) Na, bet, manau, kad taip nėra.

vytra

Citata iš: idenmeyou  sausio 03, 2018, 15:43:37nuo tų visų gyvūliškų veiksmų jį sustabdo tik baimė, kad gali būti nubasutas.
- jau kartojamės, jei žmogus "neišlipo" iš gyvuliško prado, tai jis tik kalbantis gyvulys ir dažniausiai net nebijo jokio "policininko", tenkindamas gyvulio poreikius, čia Jūs teisus.

p.s.
.. tačiau egzistuoja "išlipę" iš tos vergovės, jie ne tik nedaro to, bet ir nesigundo gundomi, buvo apie tai senas filmas, kaip nacių SS'ininkas gyvuliškai mėgino gundyti Žmonių merginą. Gaila, bet dabar taip elgiasi visi "kieti gaidžiai".


:(

SPACE

Situacija beveik beviltiška. Kas antra žmogysta su stipriais oligofrenijos požymiais. Nors tiem, kur 20m. truputį kitokie, jei jie turės vaikų, tai gal gims kitokie žmonės.

Aukštyn