Kunigo Bronislovo kosminė odisėja

Pradėjo paragraf 78, kovo 26, 2012, 14:11:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78



Lietuvos ufologinė įžimybė kun. Bronislovas Paltanavičius

TinSoldier

Man atrodo, kad kažkada šitą jau buvai paaiškinęs, bet neatsimenu tiksliai, tai noriu paklaust:

Seniau, kiek žinau, katalikų bažnyčia nepripažindavo atevių egzistavimo? O dabar vis dažniau girdžiu, kad tuos ateivius pripažinėja. Dar atsimenu, per sutvirtinimo pamokas mokytoja daugiau pasakodavo apie ateivius, nei apie Kristų :) Kaip čia taip pasikeitė?

paragraf 78

Katalikų Bažyčia neatmeta galimybės kad ateiviai gali egzistuoti ir mano jog kitų civilizacijų egzistavimas nesikerta su tikėjimu.
Žinoma kunigo Bronislavo atvejis išskirtinis ir neatspindi RKB pozicijos. Tai labiau tiesiog įdomus atvejis. Savo laiku, kai tik pradėjau domėtis paranormaliais reiškiniais, šis atvejis buvo plačiai nagrinėjamas.

Linas Esu

Va jums ir pavyzdys , žmogus , kuris niekada nematė Holivudinių filmų kaip įsivaizduoja ateivių laivą . :D

Linas Esu

Citata iš: TinSoldier  kovo 26, 2012, 14:24:41Man atrodo, kad kažkada šitą jau buvai paaiškinęs, bet neatsimenu tiksliai, tai noriu paklaust:

Seniau, kiek žinau, katalikų bažnyčia nepripažindavo atevių egzistavimo? O dabar vis dažniau girdžiu, kad tuos ateivius pripažinėja. Dar atsimenu, per sutvirtinimo pamokas mokytoja daugiau pasakodavo apie ateivius, nei apie Kristų :) Kaip čia taip pasikeitė?
Kažkur esu skaitęs apie oficialią Vatikano poziciją kitų kosmoso civilizacijų atžvilgiu . Dalis skamba taip : jog jie gali neturėti Dievo , bet nereiškia jog jis neegzistuoja .

paragraf 78

Citata iš: Linas Esu  birželio 09, 2017, 12:43:54Kažkur esu skaitęs apie oficialią Vatikano poziciją kitų kosmoso civilizacijų atžvilgiu . Dalis skamba taip : jog jie gali neturėti Dievo , bet nereiškia jog jis neegzistuoja .
Labai įdomu, nes Vatikanas savo oficialios pozicijos niekada nebuvo išsakęs, tik atskiri hierarchai apie tai tekalbėjo ;)

Mekabciel

O Vatikanas šito video nekomentavo? :)

Benamis

#7
birželio 09, 2017, 13:22:50 Redagavimas: birželio 09, 2017, 13:26:56 by Benamis
Gal kas zino kaip susikloste tolismesnis sio kunigo gyvenimas? Nes aprasyme parasyta:

CitataUž ši liudijima vyskupo buvo nuimtas nuo pareigu, atimta parapija ir uždarytas į Marijonų vienuolyną, kur jis kaip laisvas kalinys kali jau daugeli metų.
Beje, yra net 6 dalys nufilmuotos TV3 televizijai: https://www.youtube.com/watch?v=FyZJm1YdYG4

Linas Esu

#8
birželio 09, 2017, 13:27:15 Redagavimas: birželio 09, 2017, 13:29:19 by Linas Esu
Taip jūs teisus ,  suklydau , nerandu to straipsnio būsiu iškraipęs faktus , srry . Bet šitą radau , senas , įdomus http://www.huffingtonpost.com/entry/vatican-observatory-alien-jesus_us_55bf8ae3e4b0d4f33a03586a

Linas Esu

Citata iš: Benamis  birželio 09, 2017, 13:22:50Gal kas zino kaip susikloste tolismesnis sio kunigo gyvenimas? Nes aprasyme parasyta:


Beje, yra net 6 dalys nufilmuotos TV3 televizijai: https://www.youtube.com/watch?v=FyZJm1YdYG4
Tik tiek radau :D
Ką ten matė, ką girdėjo, šiais įspūdžiais jis ir dalinasi. Už šį liudijimą vyskupo jis buvo nušalintas nuo savo pareigų ir uždarytas į Marijonų vienuolyną.

elteide

idomu , kaip jis..atrodo tikrai nuoširdžiai  :)

Aukštyn