astromineralogija- mineralogija

Pradėjo coliuke, kovo 11, 2012, 22:21:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

coliuke

kovo 11, 2012, 22:21:19 Redagavimas: kovo 11, 2012, 22:23:14 by coliuke
Kadangi pagrindiniame anomalijos pslapyje atsirado straipsnis apie mineralogija, sugalvojau paklausti kokia jusu nuomone apie akmenis, pusbrangius akmenis, mineralus ;)? Ar tikite ju poveikiu i zmogu, ju aprašomomis savybėmis tam tikram zodiako ženklui ar tam tikru poveikiu...? ::)
Anksčiau daug apie tai domėjausi, gal ir tikėjau...siuo metu esu truputi skeptiška,nes negavau ju aprašomo rezultato taciau kai kuriais dalykais tikiu...kaip kad pvz nepatariama vienu metu nesioti aukso ir sidabro, nes ju labai jau skirtingos savybes gali išbalansuoti harmonija.... :)
cia pasiskaitymui : http://www.astromineralogija1.lt/lt/publikacijos/straipniai.html ; ;)

coliuke

Nagi negi niekas nesat isigije kokio papuošalo su akmenuku, ar vien tik akmeni ir pasidomeje jo galiomis ;)?

Asasinas

#2
kovo 17, 2012, 22:16:27 Redagavimas: kovo 17, 2012, 22:18:36 by Asasinas
Turiu saulės akmenį, tipo man jis pagal kažką ten tinka. Kažkada pirkau, bet taip ir nenešiojau. :D

O šiaip akmenų namie turiu labai daug. Kurį laiką lankiau archeologiją, tai rinkau viskas kas papuola. :D

coliuke

Apie Saules akmeni : http://www.akmensmagija.lt/lt/akmenys/akmenys-p-u/saules-akmuo
o archeologija tai cia kokstai burelis ar pan ;)?

Asasinas

Jo, čia senovei dar buvo dar mokyklos laikais jaunystėj kokius 3-4 metus lankiau, visai įdomu buvo, tik prisimenu daug teorijos apie akmenis reikėjo žinot, dar teko važiuot ten į kažkokias šachtas Lenkijoj, druskas ragaut ar kažką tokio. :D

O čia prisirinkęs visokių, kažkokie lygtais velnio pirštai, kvarcai, šmarcai, titnagai ir dar bala žino kas. Skylėti kažkokie, plytos ne plytos... :D


coliuke

Lenkijos drusku kasyklose - jėga as ten buvau lb patiko, jei tose pačiuose...o šiaip jei archeologija domina nors kiek tai yra labai saunus puslapiukas apie paleontologija ;)

Asasinas

#6
kovo 17, 2012, 22:39:59 Redagavimas: kovo 17, 2012, 23:31:39 by Asasinas
Neprisimenu dabar kokios ten buvo, bet ten buvo jei dabar gerai atsimenu kažkokia lyg ir požeminė bažnyčia pastatyta ar kažkoks tai pastatas. Žodžiu, savotiškas pasivaikščiojimas po Morija buvo. Čia Krokuvoj buvo.

Prisimenu akmenim buvo visa mano kambario lentyna nukrauta, prie kiekvieno akmenuko būdavo pavadinimas parašytas, net ateidavo ta būrelio mokytoja pažiūrėt mano kolekcijos, dabar aišku akmenų kolekcionavimu nebeužsiimu, tai viskas guli savoj dėžėj... :D

Heh, dabar pamačiau, kad turiu kažkokį druskos gabalą ant lentynos pasistatęs, prie kurio parašyta Wieliczka. Nemoku lenkiškai, tai nežinau ką čia reiškia. :D

mastyrukas

Na zmones manau ypac gerai veikia :

Zinoma tas gerumas turbut reliatyvus  ;D

O siaip is duoto linko kaip suprantu tie akmenys ir metalai gydo 'elektromagnetinio lauko' principu, tai man gan kvailas klausimas iskyla- kokio velnio tada kinieciai nekuria elektriniu tokiu pakabuku? Isimeti batareikas, nusistatai norima poveiki ir gyveni sau laimingas.. Juk 21 amzius, klonuoti galime ne tik gyvulius, bet ir tuos nelemtus laukus ir spinduliavimus, zinoma dar sustiprinant ir pasalinant nepageidaujamus poveikius...

coliuke

Citata iš: Asasinas  kovo 17, 2012, 22:39:59
Neprisimenu dabar kokios ten buvo, bet ten buvo jei dabar gerai atsimenu kažkokia lyg ir požeminė bažnyčia pastatyta ar kažkoks tai pastatas. Žodžiu, savotiškas pasivaikščiojimas po Morija buvo. Čia Krokuvoj buvo.

Prisimenu akmenim buvo visa mano kambario lentyna nukrauta, prie kiekvieno akmenuko būdavo pavadinimas parašytas, net ateidavo ta būrelio mokytoja pažiūrėt mano kolekcijos, dabar aišku akmenų kolekcionavimu nebeužsiimu, tai viskas guli savoj dėžėj... :D

Heh, dabar pamačiau, kad turiu kažkokį druskos gabalą ant lentynos pasistatęs, prie kurio parašyta Wieliczka. Nemoku lenkiškai, tai nežinau ką čia reiškia. :D

Jo toj pačioj reiškiasi buvom  ;) http://lt.wikipedia.org/wiki/Veli%C4%8Dkos_druskos_kasyklos :) man tai ten lb patiko :) O tu tu fosiliju visokiu neišmesk - ka zinai gal po daug metu bus vertingos ar noresi sugryzti prie savo pomėgio ;)

Deivis95

Nuo Gruodzio men. nesioju akmeni - sugilita. Nesioju ant kaklo, kaip pakabuka. Na, kazko ypatingo nejauciu, bet blogiau tikrai nera. Tikiu, kad padeda :)


Asasinas

#10
kovo 19, 2012, 02:50:51 Redagavimas: kovo 19, 2012, 02:52:27 by Asasinas
Citata iš: coliuke  kovo 18, 2012, 14:40:02
Citata iš: Asasinas  kovo 17, 2012, 22:39:59
Neprisimenu dabar kokios ten buvo, bet ten buvo jei dabar gerai atsimenu kažkokia lyg ir požeminė bažnyčia pastatyta ar kažkoks tai pastatas. Žodžiu, savotiškas pasivaikščiojimas po Morija buvo. Čia Krokuvoj buvo.

Prisimenu akmenim buvo visa mano kambario lentyna nukrauta, prie kiekvieno akmenuko būdavo pavadinimas parašytas, net ateidavo ta būrelio mokytoja pažiūrėt mano kolekcijos, dabar aišku akmenų kolekcionavimu nebeužsiimu, tai viskas guli savoj dėžėj... :D

Heh, dabar pamačiau, kad turiu kažkokį druskos gabalą ant lentynos pasistatęs, prie kurio parašyta Wieliczka. Nemoku lenkiškai, tai nežinau ką čia reiškia. :D

Jo toj pačioj reiškiasi buvom  ;) http://lt.wikipedia.org/wiki/Veli%C4%8Dkos_druskos_kasyklos :) man tai ten lb patiko :) O tu tu fosiliju visokiu neišmesk - ka zinai gal po daug metu bus vertingos ar noresi sugryzti prie savo pomėgio ;)


Nu tai neišmesiu gal.  :D

O fosilijų gaila neradau, nors aišku būtų įdomu surasti kokį dinozauro kaulą. Katinui būtų žaislas. :D

Fosilijos (lot. fossilis 'iškastinis') - suakmenėjusios, suanglėjusios, mumifikuotos arba sušalusios organizmų mikro ir makro liekanos, jų atspaudai ar veiklos pėdsakai Žemės sluoksniuose.

OKULTISTE

Citata iš: Asasinas  kovo 19, 2012, 02:50:51
<...>
O fosilijų gaila neradau, nors aišku būtų įdomu surasti kokį dinozauro kaulą. Katinui būtų žaislas. :D

Fosilijos (lot. fossilis 'iškastinis') - suakmenėjusios, suanglėjusios, mumifikuotos arba sušalusios organizmų mikro ir makro liekanos, jų atspaudai ar veiklos pėdsakai Žemės sluoksniuose.


Citata iš: Asasinas  kovo 17, 2012, 22:25:58<...>
O čia prisirinkęs visokių, kažkokie lygtais velnio pirštai <...>


Tai ir yra fosilijos - "velnio pirštai" - belemnitai.

Supernatural

Citata iš: Deivis95  kovo 18, 2012, 15:49:35Nuo Gruodzio men. nesioju akmeni - sugilita. Nesioju ant kaklo, kaip pakabuka. Na, kazko ypatingo nejauciu, bet blogiau tikrai nera. Tikiu, kad padeda :)


Pagal vaizda, cia panasiau i ametista :) gal ne ta paveiksleli parinkai?

Supernatural

Geriau miegoti padeda rozinis kvarcas, teisinguma skatina heliotropas, gintaras skatina fizinio kuno veikima/darba sklandesni...menulio akmuo stiprina galias ir tt

Aukštyn