OBE ir miego paralyžius (šešeliai)

Pradėjo NEXO, birželio 01, 2014, 20:17:59

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

NEXO

birželio 01, 2014, 20:17:59 Redagavimas: birželio 01, 2014, 20:25:03 by NEXO
Tai vis dėlto kas yra ta obė? aš manau, kad miego paralyžius tai yra tavęs ir kuno išbandymas tai žiaurei baisu kai atsimerki ir matai vaikščiojančius šešėlius ir demonus ,bet po to tu nukeliauji į astralo būsena ar gi ne taip?
Esu buves pajutes vibracija stipri buvo, bet neskausminga, bet svarbiausia nenorėjau lyst į tą obe kai tai nutiko vibracija nespėjo nukeliauti iki mano smegenu stuburu aukštyn, nes išsigandau, bet dabar gailuosi nes daugiau nebeišeina to padaryt, vibracija susidarė kai nuėjau miegoti per 1min kai buvau po mankštos ir fiziškai pavargęs. Nežinau kaip jums, bet laukiu tikslesniu komentaru, nes pats tiek težinau apie tokius reiškinius.

paragraf 78

Migo paralyžius yra normalus reiškinys, nieko bendra su mistika ir astralu bei obe neturi. Jo metu tavo smegenys kuria haliucinacijas.
Žinoma, tai patiriant viskas atrodo labai mistiška, pats esu tai patyręs 4 ar 5 kartus. Buvo baisu, iki tol kol sužinojau kas čia per reiškinys. Po to patyrus buvo net smagu viską stebėti kas vyksta.
Žodžiu, mažiau mistifikavimo reikia šiuose dalykuose

Laurynas

Kiek buves miego paralyziu tik karta berodz ar 2 iskenciau refleksai kaskaip eina arba drebulis iki skausmo :)

Aukštyn