Veidrodžiai ir paraleliniai pasauliai

Pradėjo šamanas, vasario 27, 2014, 16:36:54

« ankstesnis - sekantis »

Ar tikite paraleliniu pasauliu?

Taip
12 (75%)
Ne
4 (25%)

Viso balsavusių narių: 16

Balsavimas baigtas: birželio 07, 2014, 17:37:53

Žemyn

paragraf 78


czech-kuolis

niekaip nesuprantu, kur čia offtopikas. Žmogus sako, kad, cituoju, "veidrodžiai-atvaizdų saugykla, taip pat ir emocijų". Tad aš ir klausiu, palaikydamas diskusiją - kaip dėl kitų atspindinčių paviršių? Ar ir jie atvaizdų ir emocijų saugykla? Kodėl būtent veidrodis? Kaip dėl šaukštų ir gerai nupoliruotų automobilių? Ar fotoaparatas pavogs mano sielą, jei dažnai save fotografuosiu? ir panašių klausimų...
Vietoj to, kad narys atsakytų, paranojiškai įžvelgia kažkokius persekiojimus, grasina duoti "su kaupu" ir t.t. Tai jei nėra atsakymų į klausimus, reikia leisti kitiems atsakyti, o ne mėginti įsijausti į užpultojo vaidmenį. Tai tiek. Plius nė viename iš duotų linkų neina pakomentuot, tai nelabai suprantu, kaip mes ten, kur mums siūloma eiti, galėtume pasimatuoti ilgį (nebent jei čia kalbama apie šviesos bangos ilgį).

do

tai ką parašiau aukščiau-turėtų užtekti, šaukštai,puodai niekaip neveikia tavo atspindžio, nors žmogaus energetiką išlaiko, kurie puodais šaukštais naudojasi,
čia priėjom aiškeregių sritį,todėl toliau nei žingsnio ir baik šiauštis iš noro palaikyti diskusiją
itin palanki diena visokiems erzėjimams,tai hekatės diena

Master

Tiesa pasakius sutinku su Czech-kuoliu...
Ir man atrodo gan žiauru, kai kažkoks tikėjimas imamas brukti per prievartą kaip neginčijama tiesa. (kas dar baisiau, kad pats prietaringumas tik sukelia neigiamumą ir perdėtą suvaržymą (kurio gyvenime ir taip pakankamai))
Dabar į temą. Spėju, kad veidrodis taip sureikšminamas, nes ankščiau tai buvo prabangos daiktas.
Kas dėl skirtumo tarp kitų atsispindinčių paviršių, tai esu girdėjusi, kad į veidrodžių sudėtį įeidavo sidabras, iš čia taipogi gali kilti misticizmas (pavyzdžiui būtent dėl to Stokerio "drakula" neturėjo veidrodžiuose atspindžio ).
Kas dėl paralelinių pasaulių, tai ši mintis mane labai žavi, neatmetu jos. Tačiau, kaip ir daugelis nemanau, kad būtent veidrodis būtų portalas. Jeigu tai būtų koks viską (šviesą, spalvas...) sugeriantis daiktas, tada bent jau man, tai skambėtų įtikinamiau .

czech-kuolis

#19
vasario 28, 2014, 14:55:04 Redagavimas: vasario 28, 2014, 15:00:41 by czech-kuolis
na va, matyt tikrai hekatės diena - mes su Master pagaliau vienas su kitu sutinkame :o

čia jei kam įdomu: http://www.dvylikakedziu.lt/index.php/bald-istorijos/96 - veidrodžių istorija. Dėdavo ir gyvsidabrio, ir švino - tai ko stebėtis, kad veidrodį turintys ir prie jo daug laiko praleidžiantys žmonės galimai greičiau kojas užlenkdavo.

Plius: "Using mercury on a regular basis can cause psychotic reactions like delirium, hallucinations, and thoughts of suicide".

do

nu dzevaš,dėl veidrodžių ginčytis neverta,ir ne dėl klumpių užvertimo, tiesiog su veidrodžiais dirba dabar itin madingos specialybės atstovai, beje,ir įdomios specialybės,
juk neprovokavau,parašiau senąją tautosaką pirmoje žinutėje,kuri gyva iki šių dienų, esant numirėliui,skubiai uždangstomi veidrodžiai
suprantama,galite ginčytis, bet ,turite pripažinti,-miestiečiai atitrūkę nuo gyvos bendruomenės,nuo buvusių papročių, jūs kiekvienas sau ir kiekvienas už save

iPuff

Jei yra paraleliniai astraliniai pasauliai tai turi but, jei nesuniko ir materialus, arba bent palikuonis galintis reprodukuot save ar islaikyt gyvybe.
Paciam astrale susitikimai su kitu pasauliu butybem retai pasitaiko, bet didziausia tikimybe tokius sutikt isejus i kuo aukstesni lygmeni arba per velykas, pavasari, kaledas, ar siaip pagal oro pokycius.

Dar, bet cia mano speliones, kadangi tarp tokiu materialiu paraleliniu pasauliu nera materialiu jungciu, tai reiskia nera ir astraliniu jungciu, o be astraliniu jungciu reikarnuotis i ju civilizacija praktiskai neimanoma...

Aukštyn