L.Paksienė pradėjo vesti meditacijos seansus Merkinės piramidėje

Pradėjo paragraf 78, rugpjūčio 21, 2013, 22:05:01

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Nematau nieko blogo ėjime keliais aplink bažnyčią. Kūno apsimarinimas ir atgaila per kančią tik ugdo valią.
Žinoma, filipiniečių nusikryžiavimai yra labiau išimtis nei taisyklė. Tokio pamaldumo išraiškai nepritaria ir pati bažnyčia. Bet ten savos tradicijos kurios mums nesuvokiamos.
Šiaip nereikia taikyti vietinės reikšmės tradicijų visai bažnyčiai. Reikia žiūrėti visumą. Bažnyčia apskritai laikosi tos pozicijos, kad liaudies tradicijos kurios kertasi su bažnyčios mokymu, neturėtų būti praktikuojamos. Vienas iš pavyzdžių ir yra filipiniečių nusikryžiavimai. Gražu, prasminga, bet kertasi su bažnyčios požiūriu į kančią ir atgailą

Supernatural

Jetau, gi Merkines piramide absoliuciai yra netaisyklinga, ji neisskirsto energijos pagal reikiamus desnius, neteisingai isdestyta, neteisingomis briaunomis. Mano mamos klasiokas ja pasistate sau tarsi, bet ten kiek zinau, turejo jis siokiu tokiu negalavimu, mano mastymu, jis savo negalavimus isskaido ten ir perduoda atvykusiems, kita vertus, nuo kada piramides vanduo tapo ale sventu? :D juokas ima, negiamos ikrovos jis juk negauna toje backuteje. Kita vertus, jokie ekstrasensorikai neis i vidu, jei iseis, momentaliai spruks, nes ten "duslu", ten nesvari energija. As buvau kai tai buvo tik strypai ten, as buvau, kai pastate kupola, ir siaip, man ji arti labai, kai atostogauju gimines namuose, ten nesikeicia niekas, piramides ale teigiamas poveikis- tai legenda labiau, faktiskai ten iskraipytos fizikines formos, piramides negali ir neturi buti trikampes, tai priestarauja keturiu pasaulio saliu desniams ir energijos sankaupos isklaidymui. Elementari fizika jau rodo, kad teoriskai tai blogas darinys, o kai dar po kupolu pakiso, tai hmmmm...sloguma ten viduje, as neinu, nebent del kitu pakenciu iejus, bet siaip uz kupolo lieku. Manau tai labiau vel religijos apraiskos, o ne naudingumo koeficiento vertinimas zmogaus fiziniui kunui ar dvasiniui. Daugiau energijos ir ramybes suteikia Merkines piliakalnis nei ta piramide

Supernatural

Kita vertus, as kaip sios srities specas (matavimai, metrologine inzinerija, gps, astronomija ir tt.) drasiai sau leidziu teigti, kad merkines piramide yra griozdas, eilinis stabas buku pilieciu mulkinimui :) metrologija sako, kad piramide turi buti ketursiene, kad energijos sklaida atitiktu matematiniu geometriju ir fizikiniu bangos sklaidos desniu savybes, o ka trisiene piramide daro? Kaip ji sugeneruota energija sklaido? Tai paprasta fizika, kita vertus statikos ir dinamikos desniai vel pradeda priestarauti kinematikos teorijoms, t.y. momentui. Na cia daug galima kalbeti ir diskutuoti siuo klausimu. Religiniu aspektu- piramide priestarauja dievams statytoms piramidems, kurios paremtos kas 10 000 metu issidestanciu Oriono zvaigdynu, ir ju tikslumas nesiekia net minutes nuokrypio nuo pasaulio siaures, rytu, pietu ir vakaru krypciu, zinoma, altitudes yra pakitusios del tukstanciu metu, bet nuline altitude visada islieka ta pati (altitude nuo nulio), o ka ta merkines piramide? Pastatyta tekst plekst kur kieme turejau vietos ir jau psio- n-tasis stebuklas? :D juokas mane ima is tu, kurie taip masto: nes piramide visiskai neorientuota, neatitinka piramidei budingu parametru, santykis tarp briaunu is statmens netgi neatitinka- tsakant- geometriskai netaisyklinga trisiene su pagrindu figura, energijos sklaida pavercianti anomalia del savo nekryptingumo. Nematau as kuom ten zavetis :) gruto parke daug idomesniu dalyku galima rasti

paragraf 78

@Supernatural dar kartą prašau nerašinėti po kelis pranešimus iš eilės vienoje temoje. Norint kažką papildyti naudokis redagavimo funkcijomis.
Jei kas neaišku, skaityk taisykles :)

Supernatural

As dar karta pasikartoju, kad ios planceteje, isejus is puslapio ir gryzus kazka pataisyti, prideti ar panasiai (na 10-15 min)- nebeduoda greito redagavimo mygtuko, o aktyvus buna tik cituoti mygtukas.

elteide

vargšė moteris ..tiki visokiom nesamonėm..

Vitus

Nelabai supratau, kuri čia ta vargšė, Paksienė ar @Supernatural ?
Paksienė tikrai ne vargšė. Be to, meditacijas veda, o tai jau Mokytojo lygis.
Supernatural yra matavimų, metrologinės inzinerijos, GPS, astronomijos ir kinematikos specas.
Gali nors vienai iš jų prilygti? :)

elteide

kalbu apie Paksienę, prisiminiau kaip tikėjo į burtininkę gydžiusę toletiniu popieriumi...

Aukštyn