Atmokinezė

Pradėjo lietuvis002, rugpjūčio 06, 2013, 20:35:02

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

lietuvis002

Sveiki:
Atmokinezė: oro ir kitų stichijų valdymas pasitelkiant mintis ir ryžtą.

Šiandien pabandžiau, tai po trupučio pastangų išėjo panaikinti vidutinių "apimčių" debesį iš dangaus. Susikoncentravau į tą debesį ir galvojau, kaip vėjas jį nupūčia ir jis mažėja, po kelių minučių jo vieno ir neliko. Dar pasitreniruosiu ant jų ir paskui pradėsiu po kelis naikinti. Galiausiai mokysiuos iškviesti lietų :p

Su atmokineze gali sukelti betkokią stichiją: nuo lietaus iki uragano ar smėlio audros.

Gal kas bandėte ar praktikavote, būtų šaunu išgirsti jūsų nuomones :)

Daugiau: http://psi.wikia.com/wiki/Atmokinesis
(jei nesupratote, kokios pastraiptos - parašykite ir išversiu.

idenmeyou

Citata iš: lietuvis002  rugpjūčio 06, 2013, 20:35:02
Sveiki:
Atmokinezė: oro ir kitų stichijų valdymas pasitelkiant mintis ir ryžtą.

Šiandien pabandžiau, tai po trupučio pastangų išėjo panaikinti vidutinių "apimčių" debesį iš dangaus. Susikoncentravau į tą debesį ir galvojau, kaip vėjas jį nupūčia ir jis mažėja, po kelių minučių jo vieno ir neliko. Dar pasitreniruosiu ant jų ir paskui pradėsiu po kelis naikinti. Galiausiai mokysiuos iškviesti lietų :p

Su atmokineze gali sukelti betkokią stichiją: nuo lietaus iki uragano ar smėlio audros.

Gal kas bandėte ar praktikavote, būtų šaunu išgirsti jūsų nuomones :)

Daugiau: http://psi.wikia.com/wiki/Atmokinesis
(jei nesupratote, kokios pastraiptos - parašykite ir išversiu.


Aisku paskaicius tampa idomu ir smalsu, bet tokie dalykai yra paistalai, pasaulyje pilna zmoniu kalba jog mintimis gali ta ir ta, bet visada buna kazkokie apsisaukeliai arba geri akiu dumikai. Taigi niekaip negaletum irodyti jog iskvieti lietu ar pns.

lietuvis002

man kažkaip pavyko su tuo debesėliu, žinoma gali būti ir sutapimas. Bet dar mėginsiu tobulėt ten. Šešėlis čia turėtų žinot daugiau  :)

Benamis

Seselis dabar isvykes, tai dar jo nebus kelias dienas tikrai ;)

Ezekiel

Jei mintis keičia realybę tai viskas kas įsivaizduojama yra įmanoma. Bent įrodyta, kad sąmonė gali keisti elektronų elgesį. Nežinau ar atmokinezė, tačiau pastebėjau kad apsiniaukus jei norėdavau Saulės debesis pradėdavo sklaidytis arba norėdamas vėjo jis sustiprėdavo. Bet čia gali turint pakankamai stiprų tikėjimą taip ir gali pasirodyti.

idenmeyou

Citata iš: Ezekiel  rugpjūčio 06, 2013, 22:04:29
Jei mintis keičia realybę tai viskas kas įsivaizduojama yra įmanoma. Bent įrodyta, kad sąmonė gali keisti elektronų elgesį. Nežinau ar atmokinezė, tačiau pastebėjau kad apsiniaukus jei norėdavau Saulės debesis pradėdavo sklaidytis arba norėdamas vėjo jis sustiprėdavo. Bet čia gali turint pakankamai stiprų tikėjimą taip ir gali pasirodyti.

Na moksliskai net jei ir mintys mums sukuria realybe, tai mokslininkai sake, kad vienas individas negali pakeisti visos visumos, yra bendra visuma, kuri turi ne tik savarankiska prota, bet ir socialini, kuris ir gali nulemti pasaulio kaita

eternal.bliss

Na gali pakeisti visą aplinką, dėl to kad ne aplinka susieta su žmogumi, o žmogus susieja save su aplinka.
Todėl pasikeitus žmogui pasikeistu ir aplinka. Dėl to tokie dalykai ir yra įmanomi.

paragraf 78

"Tirpdydavau" ir aš tuos debesis. Labai gerai sekėsi. Tik kad žinai, debesys pastoviai tirpsta ir deja jokios įtakos čia tavo mintys neturi, tai natūralūs procesai.

lietuvis002

Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 06, 2013, 22:34:02
"Tirpdydavau" ir aš tuos debesis. Labai gerai sekėsi. Tik kad žinai, debesys pastoviai tirpsta ir deja jokios įtakos čia tavo mintys neturi, tai natūralūs procesai.


Nepasakyčiau, kad jis išnyko natūraliai, būčiau supratęs, bet visko gali būti.

paragraf 78

O tu pabandyk tiesiog stebėti debesis nesistengdamas jų tirpdyti, pamatysi kad jie išnyksta, bent jau mažieji. Dideli išnyksta rečiau.
Ilgainiui pastebėsi kad dalie debesų neišeina ištirpdyti. Nes paprasčiausiai ne visi debesys išnyksta savaime.

lukas11xxf

Aš moku (o gal "mokėjau") manipuluot oro sąlygas   :)

izmijabele

Sveiki, matau, kad tema vos prasidėjusi ir pasimirojo  :D
žodžiu. Šiaip jau senokai pastebėjau, kad oro sąlygos kartais vienaip ar kitaip, silpniau ar stipriau paklūsta mano valiai. Nesakau, kad ten užsinorėjau, kad lytu ir žiūrėk jau lyja. Ne. Bet(šiaip pati domiuosi magija) kartais kai laaabai trokštu lietaus tuomet pasitelkiu žodžius(labiau magija) ir energiją
(labiau atmokinezė) ir po kokio pusdienio ar po dienos jau pila kaip iš kibiro. Nesakau, kad tikrai ten esu tikra, kad aš valdau tuo orus  :D galbūt tai tiesiog kokios nors formos intuicija ar kas, nežinau, bet labai jau daug sutapimų yra buvę, taigi spręskit patys...  ;)

Creative

#12
gegužės 14, 2015, 20:08:57 Redagavimas: gegužės 14, 2015, 20:36:29 by Creative
Kažkas sakė jei kyla dviprasmis atsitikimas pvz ar tu kontroliuoji orus, ar oras kontroliuoja tave pvz intuicija, tai magai renkasi pirma variantą, t.y. magas kontroliuoja orą ar įvykius ar dar ką nors.

Papildyta:
Ir aš tirpdydavau ar augindavau debesis, tiksliau kaip išeidavo kol vieną sykį tikrai įtikėjau, kad galiu tai daryti:
Viena visiškai giedrą dieną nusprendžiau išrinktoje vietoje užauginti debesėlį, laukiau 3 min žiūrėdamą į tą tašką, nieko nevyko, kažkas kieme man dėmesį patraukė užsižiūrėjau ką kaimynas veikia, paskui prisiminiau savo debesėlį ir še tau jis tame danguje toje pačioje vietoje kur žiūrėjau, mažiukas užaugo. Tada tikrai pamaniau, kad ne debesėlis kontroliuoja mane o aš. Po šio įvykio nesisekė su debesimis, tiksliau nebedariau, nes atsakomybe pajutau už tuos debesis.

Armanda Vitkutė

Esu tai patyrusi pati,man labai patinka uzsiziureti i lietu ar veja  :D Ir pastebjau,kad visada kai isiziuriu i pacius krentancius lasus,lyti nustoja arba atvirksciai.Taigi pabandziau ir su rankom.Kai pradedu gniauzti delna lyti pradeda maziau,kai atgniauziu pradeda smarkiai lyti.Tas pats ir su veju.
Buvo keistas atvejis,isejau i lauka pasivaiksciot,viena.
Debesu mazokai buvo,pagalvojau padaryti savo kelis triukus,kuriuos praktikavausi namie.Atsisedau ant supyniu,tiesiog ziurejau i dangu,uzgniauzinejau ir atgniauzinejau rankas kol uzejo tamsus debesys.Pradejo po truputi lyti,smarkiai pusti vejas,kol galu gale pradejo lyti ledukais.
Mergaites kurios zaide zaidimu aiksteleje pradejo klykti ir subego i laiptines,nes tai buvo per daug netiketa,kad taip uzlis.  :D Zinau,tai keista,bet verta pabandyti.

tadasas99

viskas butu labai idomu, bet pagalvokim globaliai, kiek sia minute zmoniu ziuri i dangu ir galvoja jaip so karsciu noretu atsigaivinti, dabar lyja ar lynoja, protarpiais. paskuinpagalvokim kiek zmoniu mintimis bando issaukineti lietu ar tirpdyti debesis zemes rutulio mastu, milijonai tikrai, tai jei is to milijono bent simtui pavyksta, ka tai reiskia, ciklonu staigu dingima ar atsiradima, oro sroviu tankius, staigius ir nenuspejamus pokycius, tai minimum meteorologu bankrotas o maximum apokalipse. ;)

Aukštyn