Piramidė Marse

Pradėjo Vytautas, birželio 23, 2015, 21:00:40

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Vytautas

"Curiosity"  nufotografavo keistą objektą labai panašų į piramidę. Čia foto iš NASA http://mars.jpl.nasa.gov/msl-raw-images/msss/00978/mcam/0978MR0043250040502821E01_DXXX.jpg

Jūsų pamąstymai. Bent man tai labai jau šis objektas nesiderina su aplinka. Nors pagal foto meta duomenis tikrai nasa produktas.  :)

paragraf 78

Kur tu tą piramidę matai?

Vytautas

Įdomi netikėta situacija  :) Gaunasi variantas surask piramidę :-) Šiaip technologijose parodyta rodykle. Tik man buvo įdomu surasti originalo variantą. Ir kitiems siūlyčiau pirma surasti patiems, nes tikrai skiriasi iš akmenų konteksto  :) Galima pažaisti su pasididinimu.

woozyy

kazkaip keista. gamtoj nelb daug tiesiu liniju, juolab piramydes formos

paragraf 78

Po ilgų ieškojimų radau. Šiaip kaip suprantu tai nėra dideli akmenys (žinoma kadangi mastelis nenurodytas tai tik asmeninis perspektyvos suvokimas belieka). Labai tikėtina, kad tas akmuo tėra kokio metro dydžio, o visi jame mato Gizos piramidžių dydžio objektą

Synkas

#5
birželio 24, 2015, 12:01:24 Redagavimas: birželio 24, 2015, 12:03:14 by Synkas
Citata iš: paragraf 78  birželio 24, 2015, 11:12:28
Labai tikėtina, kad tas akmuo tėra kokio metro dydžio, o visi jame mato Gizos piramidžių dydžio objektą

Ir tai kazin, turetu buti dar mazesnis manau. (man bent pagal foto taip atrodo ir palyginus su mazais akmeneliais)

Aukštyn