Kad nekiltų eilinė sąmokslo terorija

Pradėjo paragraf 78, rugpjūčio 24, 2017, 07:30:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Taigi, manau, kad dalis iš jūsų apsidžiaugs, daliai bus dzin, gal kažkam bus gaila, bet aš nusprendžiau išeiti įpensiją :) t.y. pasitraukiu iš administratoriaus pareigų.

Kad nekiltų naujos sąmokslo teorijos (kaip kas kart kai pasiimdavau atostogas pasklisdavo gandas, kad mane išmetė ir pan.), paaiškinu priežastį:

Priežastis paprasta - laiko stoka. t.y. manęs niekas neišmetinėjo, niekas nepaprašė išeiti, niekas nepagrasino, niekas nesumokėjo, aš nenumiriau, manęs nepagrobė ateiviai ir pan. Taip kad jei pamatysite, kad kas nors rašo tokias nesąmones, tada žinosite, kad yra kalė intrigantė :D

Užsukinėni į forumą kas kelios dienos, tai normalu eiliniam vartotojui, bet ne administratoriui. Jei ateityje atsiras laiko, tikėtina kad grįšiu kaip administratorius.
Na, o kol kas:



TinSoldier

Man atrodo, kad čia kažkoks sąmokslas.

Linas Esu

Tikrai ne savo noru traukiasi , akivaizdu . Illiuminati nugalėjo .


Mekabciel

Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 24, 2017, 07:30:19Priežastis paprasta - laiko stoka.
O kodėl? Kas atsitiko? Kuo užsiimi? Kokios priežastys... :D

Na linkiu tau visokeriopos sėkmės, kaip nebe anomalijos administratoriui. :)

elteide

jaučiu, laukiasi vakelio  8)

TinSoldier

Tikrasis klausimas ne kodėl dabar jis nebeturi tam laiko, o kaip, po galais, jis anksčiau rasdavo tam laiko.

Visažinis

Valio!

Bet nepaisant to, kad džiaugiuosi, linkiu sėkmes tolimesniame gyvenime.

P.S. Tai kas atsakingas už forumą dabar bus?

paragraf 78

Citata iš: Mekabciel  rugpjūčio 24, 2017, 12:14:06O kodėl? Kas atsitiko? Kuo užsiimi? Kokios priežastys... :D
Tiesiog daug visokių darbų, paskaitų skaitymo, knygų leidimo, visuomeninių veiklų ir t.t. kurios suryja begalę laiko ir jėgų, tad dabar riboju daugelį dalykų kuriems atidaviau didelę dalį gyvenimo, bet matau, kad jau nebepavežu.

Citata iš: elteide  rugpjūčio 24, 2017, 12:29:46jaučiu, laukiasi vakelio  8)
Blogas tu pranašas :) ne, deja, bet vaikelio dar nesilaukiame... nors būtų šaunu.

Citata iš: TinSoldier  rugpjūčio 24, 2017, 12:52:01Tikrasis klausimas ne kodėl dabar jis nebeturi tam laiko, o kaip, po galais, jis anksčiau rasdavo tam laiko.
Taiklu :) visada tai tavyje žavėjo

Mekabciel

#8
rugpjūčio 24, 2017, 14:23:20 Redagavimas: rugpjūčio 24, 2017, 14:26:00 by Mekabciel
Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 24, 2017, 14:18:17Tiesiog daug visokių darbų, paskaitų skaitymo, knygų leidimo, visuomeninių veiklų ir t.t. kurios suryja begalę laiko ir jėgų, tad dabar riboju daugelį dalykų kuriems atidaviau didelę dalį gyvenimo, bet matau, kad jau nebepavežu.
Jėga!  :)  Savo knygų leidimo? Gal naują knygą leidi?

elteide

Citata iš: paragraf 78  rugpjūčio 24, 2017, 14:18:17Blogas tu pranašas :) ne, deja, bet vaikelio dar nesilaukiame... nors būtų šaunu.


kas sakė , kad aš pranašas :) ...vėliau ar anksčiau lauksitės , čia tai tikrai pataikiau ...;)

illuminati

Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 24, 2017, 11:51:09Tikrai ne savo noru traukiasi , akivaizdu . Illiuminati nugalėjo .


taip, aš nugalėjau, visuomet galiausiai nugaliu ;)

Mekabciel

Citata iš: illuminati  rugpjūčio 24, 2017, 16:23:04taip, aš nugalėjau, visuomet galiausiai nugaliu ;)
pagal nutylėjimą - 111uminati. :D


paragraf 78

Citata iš: Mekabciel  rugpjūčio 24, 2017, 14:23:20Jėga!  :)  Savo knygų leidimo? Gal naują knygą leidi?
Ir savo (dabar dvi naujas ruošiu leidybai, o ir kitų, nes leidykloje dirbu projektų vadovu, tai kuičiuosi prie kitų žmonių tekstų ir vertimų) :)

Citata iš: elteide  rugpjūčio 24, 2017, 15:52:42kas sakė , kad aš pranašas :) ...vėliau ar anksčiau lauksitės , čia tai tikrai pataikiau ...;)
Gudru :)

Citata iš: illuminati  rugpjūčio 24, 2017, 16:23:04taip, aš nugalėjau, visuomet galiausiai nugaliu ;)
Ha ha ha :D

Teroras

Sekmes asmeniniame gyvenime!

elteide

tai viskas , jau išėjo?

Aukštyn