Metų forumietis 2014 (I etapas)

Pradėjo Anomalija, gruodžio 16, 2014, 13:44:24

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Nuo 1 iki 5 galima rašyti, tai užteks ir 4 balų iš mano pusės :D

idenmeyou

@gidas Mano galva vienas iš geriausių šio forumo narių, visuomet parašantis protingai ir įdomiai.

Labai norėčiau įtraukti ir vieną administracijos narį, bet kaip jau deja neleidžia taisyklės  :-\

_Anonimas_

@TinSoldier už ypatingą domėjimąsi daugybe dalykų t.y. žingeidumą. Tai žmogus, kuris netauškia niekų, nedaro argumentavimo klaidų, o viską, ką pasako, pagrindžia patikimu(-ais) šaltiniu(-iais).

@czech-kuolis už tvirtą poziciją įvairiais klausimais forumo diskusijose.

@paragraf 78 už nuolatinį forumiečių švietimą savo netradiciniais, bet įdomiais straipsniais.

varpainis

@varpainis Vienintelis rimtas kandidatas  8)

2Pacas

Balsuoju uz 3.

Vytautas

varpainis

Marius

gidas

#20
gruodžio 17, 2014, 21:07:30 Redagavimas: gruodžio 17, 2014, 21:10:14 by gidas
Kad jau taip, teks pirmą kart...
@czech-kuolis - lakoniškas ir racionalus.
@crystal - manau, aišku kodėl... Ir plunksną valdo pavydėtinai.
@Steiblys - ŠR žino kaip 5 pirštus ir tuo "pažadino" visus. Net "susieiliavo"...
@puodukas - atkakliai-nenuilstamai ieško savo tako.
@Teroras - tas pat, kaip pas jį + neprilygstamas, kietas, provokuojantis, "teroristinis" stilius - nevynioja žodžių į vatą.
Toks nedakepęs/prisvilęs gavosi pirmas blynas. Sunku yra "kepti":).

varpainis

@birka miau miau naujas mano favoritas, nes sugebejo net MANE pralenkti savo nicko originalumu

Anomalija


Sveikas protas

Balsuočiau už šiuos sveiko proto dalyvius:

@TinSoldier
@crystal
@czech-kuolis
@_Anonimas
@gidas

Sharikovas

Crystal ir TinSoldier uz krisla sveiko proto religijos ir morales misraineje, kuo daugiau tokiu zmoniu tuo svekesne visuomene.

exopolitics.lt, patiko netradicinis poziuris i nezemiskas civilizacijas, zemes politine santvarka ir pasidalinti dokumentiniai filmai.

JZZ, labai retai raso, bet visada sudomina, turi kazkoki cinkeli savo zinutese.

Master uz jaunatviska perskubejima,daznai sukelia sypsena(geraja prasme) ir siaip yra idomus pasnekovas.


Cia mano asmenines simpatijos, nezinau ar jie labai daug nusipelne anomalijai ir nelabai rupi :). Pridursiu tik, kad cia yra dar ne viena idomi asmenybe ir norejau dar kelis pamineti, bet deja tik penkis galima uzrasyti.

TinSoldier

Aš vis tiek manau, kad 'metų narys' turėtų būti žmogus, kuris atitinka forumo tematiką. Todėl neminėsiu pasižymėjusių skeptikų. Tuo pačiu, ir palengvinsiu sau balsavimą, nes velniškai sunku būtų kažko iš mėgstamiausių skeptikų nepaminėti :)

@Teroras - Sveiko proto policija (tiek tikintiesiems, tiek skeptikams). Nepaisant to, kad turi ir savų 'anomališkų' tikėjimų, ir kai kurie įsitikinimai visai priešingi maniškiams, bet niekaip negaliu nepripažinti, kad žmogus tikrai sveiko, kritiško ir aštraus proto. Bent jau mano nuomone, greičiausiai, yra labiausiai nusipelnęs būti metų forumiečiu.

Kitų nekomentuosiu, bet ne todėl, kad mažiau jie patiktų. Bet tiesiog neturėsiu jėgų tiek aprašyti :)

@Master
@Ezekiel
@Supera
@idenmeyou (dabar net suabejojau, ar jis turi kokių nors 'anomalinių' ar pan. tikėjimų. Jei ir neturi, nusižengsiu savo nusistatymui nesiūlyti skeptikų, nes kažkokių reiškinių neigimas, ar nuolatinis prieštaravimas tikintiesiems tikrai nėra pagrindinis jo 'arkliukas' forume. Manau.)



sleephaker

Na aš čia beveik nieko nepažystu, bet paminėsiu keletą kurių nikai įsiminė
Xsistemax
domisrim
Master
at.sielis
Tin.solider

snofru

pirmą etapą pramazinau. o antras kur?

meska

Na as cia siame puslapyje lankausi  daznai,  bet tik dabar uzsiregirtravau tai as pabalsuosiu  uz:
@Master
@Domas
@Domisrim
@Ezekiel

Aukštyn