Keistas nutikimas

Pradėjo Firenson, vasario 29, 2016, 15:20:09

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

xsistemax

Iš kur tas gumos kvapas?  :)

Gerasdviratis

Man yra daug kas nutike, daug ka pats regiu daugiau. Paskutinis atvejas idomus.Atsitiktinai matau kaip kazkoks juodas seselis kyla aukstyn pro 10000 elektros stulpu laidus. 3 laidai, atstumai nemazi.Varna vargu ar uzkliudys. Aisku fazes uztrumpina, kibirkstys ir kazkas pavirsta i juodas dulkes ,kurios skrenda  greitai aukstyn. As apieskojau viska, jokio nukritusio paukscio, o ir itampa permaza,kad kazkas dulkemis pavirstu.Kas tai? Angelas uzsimuse? Tai buvo prie kokias 3 savaites.
 Ka tik kazkas desperatiskai-chaotiskai klibino duris, buvo uzdarytos.Kieme nieko.Isijungineja judesio davikliai, nors nieko nematyt.

Putkinas

Man rodos tau paranoja

Supernatural

#63
sausio 23, 2017, 22:56:51 Redagavimas: sausio 23, 2017, 23:05:53 by Supernatural
Matavau nebaigtose statybose nama, rengeme baigimo dokumentus, statybininkai dar denge stoga, baige isores apdailos darbus, buvo pavasaris ar ruduo toks, nu tokia purvina statybviete zodziu, as zinoma, su guminukais, be jokiu salmu be nieko, po ja ir landziojau (eilinis vaiksciojimas sijomis, lipimas per aukstus ciut ne sienomis ir panasiai- kasdienybe, zodziu), suziurejusi objekta jau ejau link masinos (velnias kaip salta buvo), einant per ta netvarkyta aplinka slystelejo viena koja, pasisuko tarsi kairiau (nikstelejau) - ta pacia sekunde isgirdau klaikuu statybininku rinksma ir pajauciau palei desine ausi lengva vejo dvelktelejima- nukrito visas pastolis, o laikancioji konstrukcija su kabliu - atsuktu i mane- krito per centimetra kita ant manes, - grynai paslydimas isgelbejo, tas mazas linktelejimas kairen isgelbejo mane, nes laikancios konstrukcijos konstruktyvo vamzdis su tokiu sasajos kabliu tiesiais ant manes krito kaip apskaiciaves tarsi buvimo vieta mano, o kablys butu toc toc i galva smiges, nes net pasisukes buvo taip, kad kirstu galvon....nu bet nekirto...paslydo mat merga statybose :D pries dvi savaites vaziavau magistraleje, laimingo atsitiktinumo deka isvengiau susidurimo su tralu, kuris gabeno apie 8nias masinas (dviem aukstais), as sau minu 140-160 magistrale, rami tokia, kazka su vaiku sneku ir staiga nei is sio nei is to priekyje pirmoje juostoje (as antroje variau), sumane tralas rikiuotis i antra juosta (jis ne daugiau 70-80 vaziavo), as pamaniau, na praleis gi mane, as daug greiciau arteju, jam taisykles draudzia rikiuotis, jei yra kliutis kitoje juostoje, pirma turi mane praleisti- bet ne motais jam, jis rikiuojantis dar numazino greiti matyt- ziuriu- pareina man kruva masinu priekyje...suveike instinktai, aciu dievui, kurie prota atjunge (kad nemastyciau ir nevertinciau situacijos), isikibau i vaira tvirtai (neaisku kur uzmest gali, kai stabdysiu, arba kur teks sukti, jei matysiu, kad nespeju stot) ir ant stabdziu...mano laimei- suveike abs, dygliuotos padangos ir zinoma masinos suvaldymas (slydo tiesiai, vairo nemete, tarsi kas kitas ji laikytu), masina pasieke tralo greiti likus vos 5-6 metrams iki gelzgaliu...nepalindom...sunus pasake, mam, isivaizduoji, ant musu visos tos is antro auksto butu uzkrite masinos, mums butu ragai buve, butume koncervas (sunus mazas)...nu bet nebuvom...isgelbejo, aciu angelui sargui...po dvieju valandu jau myniau savo 300 km atgal...ir ka, ir vel is tamsos vidury juostos isnyra diiiidelis diiiidelis ledo luitas (o gal net ne ledo), pamaniau ragai, uzkabins dugna, net neuzkabins, o nunes velniop iskart, pamaniau reik bandyt sukt vaira - gal pavyks apvaziuot ir nenulekt nuo kelio - greitis toks nebuvo labai didelis 120-140 kazkur, ivertinau, kad nespet galiu nusukt, kad uzkabint gali rata, bet surizikavau...pavyko apvaziuot kliuti net neuzkabinus jos..gavau pagyrima uz labai gera reakcija, kad sugebejau pamatyt tamsoje (naktis buvo) su trumpom lempom besvieciant kliuti ir nusprest kaip apvaziuot, ir apvaziuot, nepersukant vairo netinkamu kampu tokiam greiciui (siaip leduko nemazai magistraleje buvo), tada zmogus, kuris kartu vaziavo, papasakojo, kad kadaise jis jau vertesi su masina, atsitiktinai liko su minimaliais suzalojimais, as tik pamaniau, ot velnias, mirties pazymetaji pasiemiau kartu....aciu vel angelui sargui, kad manimi pasirupino..

xsistemax

#64
balandžio 28, 2017, 02:06:51 Redagavimas: balandžio 28, 2017, 02:24:46 by xsistemax
@Supernatural ,jei gerai supratau,tai bent kartą išvengęs mirties žmogus yra kitiems pavojingas?Nešantis nelaimes?
Aš net neskaičiuoju,kiek tokių situacijų mano gyvenime buvo.Daugybė.
Tai aš- blogis? :)

Cerber


Cerber

Citata iš: Supernatural  sausio 23, 2017, 22:56:51as tik pamaniau, ot velnias, mirties pazymetaji pasiemiau kartu....
man panasiau kad tai tu su velnio pazymejimu lekioji kaip akis isdeges ir stebiesi kad tau niekas kelio nepalygina, duobiu neuzglosto pries pralekiant..

xsistemax

Laikau save subalansuota "sistema".Taigi,visko po lygiai.
Bet daugybė mane pažįstančių tvirtina,kad esu geras. :)

Aukštyn