NSO vaizdo irasai

Pradėjo Benamis, gruodžio 21, 2011, 15:10:26

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

NSO666

Yra tik du dalykai arba tai naujausios technologijos kurias ypac slaptai saugo ir beveik niekas apie tai nezino ,arba tikri NSO :D


Mekabciel

#227
kovo 06, 2017, 10:44:05 Redagavimas: kovo 06, 2017, 10:49:00 by Mekabciel
Ateiviu baletas Gulbiu ezeras. :D

Linas Esu

its a prank bro



Linas Esu

#231
balandžio 22, 2017, 14:57:23 Redagavimas: balandžio 22, 2017, 15:08:49 by Linas Esu
Citata iš: KJP  balandžio 22, 2017, 11:38:52https://www.youtube.com/watch?v=K5atWAc9aLs Fake?
Tas visas kanalas fake , ne tik šis video .
https://www.youtube.com/watch?v=3VSdekRa7As
Šitame video pats save išduria , interptretuodamas laiškus ir ne visus žodžius perskaitydamas . Plius jis buvo prigautas falsifikuojant audio , buvo vienas video su " liudininku " bet žmonės išaišikino jgo tai jo paties balsas interviu ir dienų bėgyje jis tą video ištrynė iš kanalo . Bet čia kita istorija ir gan ilga , internete yra visa meždiaga . Kai pasaulyje tiek daug ufo besidominčių , youtube kanalas pelningas dalykas . Visi video turi daug peržiūrų .

WhiteFox


Linas Esu



Linas Esu


WhiteFox

Nedaznai,cia buvo kiek pamenu kazkokio zondo iskelimas,ir reklamavo daug kur kad bus transliacija. tai ir isijungiau paziuret,kelias minutes ir tepamaciau iki nutraukimo. Nasa tikrai kazka slepia :D

Linas Esu

Citata iš: WhiteFox  gegužės 09, 2018, 18:48:21Nedaznai,cia buvo kiek pamenu kazkokio zondo iskelimas,ir reklamavo daug kur kad bus transliacija. tai ir isijungiau paziuret,kelias minutes ir tepamaciau iki nutraukimo. Nasa tikrai kazka slepia :D
Ką jie slepia tavo manymu ir kodėl ?

vytra

Citata iš: Linas Esu  gegužės 09, 2018, 22:28:36Ką jie slepia tavo manymu?
- jei kalbėti apie "sąmokslą", tai pasirodo "apollo" programa gabeno į Mėnulį branduolinės vandenilio sintezės bombą. Motyvas skaudžiai paprastas: rusai ir be teleskopų pamatys JAV galią. Būtent tą misiją atakavo UFO ir pramušė vieną iš deguonies rezervuarų. Amerikonai apsisuko ir neišgąsdino rusų.

:(

Aukštyn