Klausimas patyrusiems. Labai prašau nepatingėkit perskaityti :/

Pradėjo Lukas1, sausio 10, 2014, 18:07:37

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Lukas1

Sveiki. Astralinėmis kelionėmis neužsiiminėju ir niekada nebuvau į astralą išėjęs. Tačiau labai daug apie tai esu skaitęs ir žinau gan nemažai. Todėl po praeitos nakties įvykio sunerimau šiek tiek.
Taigi, sapnavau visiškai bereikšmį sapną ir jame man staiga prasidėjo įvairūs raumenų skausmai. Nukritau ant žemės, pradėjo svaigti galva, vaizdas suktis ratu. Ėmiau mintyse skatinti save neprarasti kontrolės, nepasiduoti ir atsistoti ant kojų. Tačiau staiga, atrodo pabudau. Gulėjau taip pat kaip ir užmigau - veidu į sieną. Kūnas buvo suparalyžiuotas. Jau buvau patyręs miego paralyžių anksčiau, todėl žinojau kaip elgtis. Tačiau šįkart aš buvau atsimerkęs ir staiga man tiesiai prieš veidą lyg juodas debesis, net nežinau kaip apibūdinti. Atrodo žiūrėjo į mane, nors neturėjo nei akių nei ko kito. Iš kart į galvą šovė mintis, kad aš astrale. Tas daiktas man sukėlė didžiulę baimę, staigiai užsimerkiau ir stengiausi giliai kvėpuoti. Taip ir atsibudau staiga, labai tankiai kvėpuodamas bei suprakaitavęs.
Taigi, ir būtų klausimas ar galėjo būti taip kad nenorėdamas patekau į astralą? Kodėl taip įvyko?
Tiesiog gal galėtumėt pakomentuoti šį įvykį ?

iDiJotas

uzmigai veidu i siena, bet kai prasidedinejo projekcija matei jo veida, akis ? Galbut tada tai netavo kunas buvo ...
beto kai buna projekcija girdi visokius garsus, gal net muzika. Labai sujautreja klausa, uosle ir visa kita

manau mazai cia kas rimciau yra patyre tas projekciajs.

jei su anglu nesipyksti pabandyk cia paskaitineti. Lab daug informacijos
http://www.erinpavlina.com/blog/category/astral-projection/

lukas11xxf

#2
sausio 19, 2014, 16:01:39 Redagavimas: sausio 19, 2014, 16:10:23 by lukas11xxf
sakai kad juodas debesys? gal esi toki dalyka girdejes "halunacijos" ? nes tas ir galejo but manymui nei butum astrale ,dar ypac jie dazniausai istinka paralyziaus metu.

Ir jei butum astrale, tada kazin ar tu guletum lovojo savo kune ,jri butum astrala :D? tad as galvojoju kad butu haliunacios ir tiek ;) nustepciau, jei tu pasakytum. kad "pirma karta girdziu si dalyka" :D vis delto minejai kad daug zinai apie AP, tai turetum ir apie taip pat 'ji' zinot ;) ...just saying

varpainis

Citata iš: lukas11xxf  sausio 19, 2014, 16:01:39
sakai kad juodas debesys? gal esi toki dalyka girdejes "halunacijos" ? nes tas ir galejo but manymui nei butum astrale ,dar ypac jie dazniausai istinka paralyziaus metu.

Ir jei butum astrale, tada kazin ar tu guletum lovojo savo kune ,jri butum astrala :D? tad as galvojoju kad butu haliunacios ir tiek ;) nustepciau, jei tu pasakytum. kad "pirma karta girdziu si dalyka" :D vis delto minejai kad daug zinai apie AP, tai turetum ir apie taip pat 'ji' zinot ;) ...just saying

kas tos halunacijos?  ;D  ;D

bs2000

man panasiai buvo,sapnuoju kad prabudau islipau is lovos o kambary tamsu,bet zinau kad vienam kampe kazkas stovi,pradejau eit link jo ir tamsus seselis puole ant manes,ir tada prabudau :) jooo tu buvai astrale,ir kazkas norejo tavo siela sunaikint(suvalgyt) ,bet fizinio kuno deka prabudai,nes jei butum mires tavo siela butu suvalgyta parazito.

lukas11xxf

Varpaini, gal as su klaidom paraisiau, ar tu tikrai nezinai kas tai yra? :D

lukas11xxf

Citata iš: bs2000  sausio 19, 2014, 18:58:42
man panasiai buvo,sapnuoju kad prabudau islipau is lovos o kambary tamsu,bet zinau kad vienam kampe kazkas stovi,pradejau eit link jo ir tamsus seselis puole ant manes,ir tada prabudau :) jooo tu buvai astrale,ir kazkas norejo tavo siela sunaikint(suvalgyt) ,bet fizinio kuno deka prabudai,nes jei butum mires tavo siela butu suvalgyta parazito.


;D ;D ;D ,nu ir jus tikrai daug ko nezinot ;D ;D ,nesat nei girdeja apie Shadow people, ir dar galvojat kad tai astralas ;D ;D bs200 gal tau buvo labiau klaidingas atsibudimas. ,nes minejai kad sapnavai. Dar sakai kad siela norejo suvalgyt? iskur isvis ta istraukiai :D

.L.U.T.H.O.R.

Tai, Lukai, papasakok mums arba nukreipk, kad žinotume ir mes. Ir stenkis nerašyti dviejų pranešimų iš eilės, o naudokis mygtuku keisti. Arba jei per telefoną, to nerodo tai taupyk mintis vienai žinutei :D

lukas11xxf


Aukštyn