Demonai - apsėdimai . Patirtis .

Pradėjo Linas Esu, gegužės 20, 2017, 22:47:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

Citata iš: Benamis  gegužės 25, 2017, 22:56:50Is kur tokia informacija?
It to ką perskaičiau ir su kuo bendravau iš psichiatrų . Niekas jų nekviečia į egzorcizmų seansus .

Cerber

Citata iš: Linas Esu  gegužės 25, 2017, 23:20:09Parodykite jog tai galima , kur tai teigia religijos , jog apsėdimą galima " išvalyti " medicinos medikamentais ?
huh?
as nieno nekalbejau apie religijas, tik apie cheminiu preparatu poveiki zmogaus protui (ir sielai). Chemija galima pakankamai efektyviai blokuoti visus "rysius" tiek teigiamus tiek neigiamus. As nesu bandes "atlikti egzorcizmo" cheminiais preparatais, tiesiog tokia prielaida leidziu sau daryti turint apytiksli bendra supratima apie chemijos poveiki samonei.

SPACE

Citatatą prasme maitinti savy gerąjį ar blogąjį vilką ?
@elteide Ne, turėjau omenyje stiprinti intuiciją ar pvz. sveikatą. O dėl vilko, tai Korane Alachas sako: jūs tik sau patiems pakenksit, jei manęs neklausysit. (čia cituoju pagal atmintį, jei reikės, ajatą surasiu).


Citataar tikrai taip parašyta?
Ten iš atminties citavau, tiksliai, dabar patikrinau: Rab went up to a cemetery,
performed certain charms,* and then said: Ninety-nine [have died] through an evil eye, and one through natural causes. Bava Metzia, fol. 107, col. 2.


*nekromantija, kalbėjimas su mirusiais

Ten kalba eina apie Deut. VII, 15. And the Lord will take away from you all sickness; and none of the evil diseases of Egypt, which you knew, will he inflict upon you, but he will lay them upon all who hate you.

Vilna Shas



Pagal šitą talmudą dabar visame pasaulyje spausdinami talmudai. O su talmudu nepasiginčysi, 120% stone proof. Torah, patikrinta gyvenime.


Linas Esu

#63
gegužės 26, 2017, 01:15:13 Redagavimas: gegužės 26, 2017, 02:31:54 by Linas Esu
Citata iš: Cerber  gegužės 26, 2017, 00:56:25huh?
as nieno nekalbejau apie religijas, tik apie cheminiu preparatu poveiki zmogaus protui (ir sielai). Chemija galima pakankamai efektyviai blokuoti visus "rysius" tiek teigiamus tiek neigiamus. As nesu bandes "atlikti egzorcizmo" cheminiais preparatais, tiesiog tokia prielaida leidziu sau daryti turint apytiksli bendra supratima apie chemijos poveiki samonei.
Cheminių preparatų poveikis žmogaus sielai ? ką daugiau galite apie tai papasakoti ? :D

Cerber

Citata iš: Linas Esu  gegužės 26, 2017, 01:15:13Cheminių preparatų poveikis žmogaus sielai ? ką daugiau galite apie tai papasakoti ? :D
matei nors viena atveji psichiatrineje kuriam chemija nepadejo ir teko kviest egzorcista?

Linas Esu

#65
gegužės 26, 2017, 03:00:37 Redagavimas: gegužės 26, 2017, 13:48:17 by Linas Esu
Pradedame nuo pradžių :

Citata iš: Cerber  gegužės 26, 2017, 00:56:25huh?
as nieno nekalbejau apie religijas, tik apie cheminiu preparatu poveiki zmogaus protui (ir sielai). Chemija galima pakankamai efektyviai blokuoti visus "rysius" tiek teigiamus tiek neigiamus. As nesu bandes "atlikti egzorcizmo" cheminiais preparatais, tiesiog tokia prielaida leidziu sau daryti turint apytiksli bendra supratima apie chemijos poveiki samonei.
1. Cheminių preparatų poveikis žmogaus sielai ? ką daugiau galite apie tai papasakoti ? :D
2. Kas tie teigiami , neigiami ryšiai , kaip juos blokuoti ?
3. Kokį poveikį sąmonei turi chemija ?

Novocaine

Kai kuriu narkotiku poveiki irgi galima palaikyti apsedimu. Irgi chemija. :D
Ilgalaikis vartojimas turi irgi panasiu salutiniu efektu (haliucinacijos, neprognozuojamas elgesys etc.)

vytra

Citata iš: Benamis  gegužės 25, 2017, 23:45:17Ar tu pats skaitei? Matau nesusikalbame.
- taip, pritariu..

p.s.
.. gal reikėtų naudoti tik trumpus tekstus, kad galėtų suvokti ir silpnesni?

:(

Linas Esu

#68
gegužės 26, 2017, 13:54:29 Redagavimas: gegužės 26, 2017, 14:06:16 by Linas Esu
Citata iš: Novocaine  gegužės 26, 2017, 07:28:31Kai kuriu narkotiku poveiki irgi galima palaikyti apsedimu. Irgi chemija. :D
Ilgalaikis vartojimas turi irgi panasiu salutiniu efektu (haliucinacijos, neprognozuojamas elgesys etc.)
Kurie narkotikai tai daro ? kurių narkotikų poveikį galima palaikyti apsėdimu ?

Novocaine

Citata iš: Linas Esu  gegužės 26, 2017, 13:54:29Kurie narkotikai tai daro ? kurių narkotikų poveikį galima palaikyti apsėdimu ?

Ziurint kokius konkreciai pozymius vadintum apsedimu.
Bet dauguma nekokybisku gatves narkotiku (tarkim sumaisomos visos liekanos), bad lsd trips, kai haliucinacijos buna kaip is siaubo filmo.  Ilgalaikis vartojimas pazeidzia nervu sistema, zmogus pasidaro neadekvatus. Gali  elgtis agresyviai, girdeti balsus ir pns. Su alkoholiu irgi kartais pasitaiko. A la  "balti arkliai"
Viskas is artimos (arba nelabai) aplinkos patirties. Tai nepriimk kaip faktine medziaga. Tiesiog teko truputi susidurti. Kiekvienam skirtingai. Ta pati dalyka  religingas zmogus gali  pavadinti apsedimu. Setonu. Kai realybeje tiesiog kažkokios substancijos poveikis. Be to turbūt dauguma mate kažką apie "bath salts"  vadinama narkotika, kuris berods JAV atsirado. Tai po to buvo daug straipsniuku apie zmones  besielgiancius  kaip zombiai :D
Šiaip manau pats esi girdėjęs

Cerber

Citata iš: Linas Esu  gegužės 26, 2017, 03:00:37Pradedame nuo pradžių :


1. Cheminių preparatų poveikis žmogaus sielai ? ką daugiau galite apie tai papasakoti ? :D
2. Kas tie teigiami , neigiami ryšiai , kaip juos blokuoti ?
3. Kokį poveikį sąmonei turi chemija ?
tavo klausimai tokie geri, gilus ir tikslus kad man kad atsakyt taip pat giliai ir tiksliai reik pagalvoti, neribota laika. iki kaledu butinai atsakysiu

Linas Esu

#71
birželio 11, 2017, 18:14:35 Redagavimas: birželio 11, 2017, 20:08:52 by Linas Esu
Citata iš: Novocaine  gegužės 26, 2017, 16:43:21Ziurint kokius konkreciai pozymius vadintum apsedimu.
Bet dauguma nekokybisku gatves narkotiku (tarkim sumaisomos visos liekanos), bad lsd trips, kai haliucinacijos buna kaip is siaubo filmo.  Ilgalaikis vartojimas pazeidzia nervu sistema, zmogus pasidaro neadekvatus. Gali  elgtis agresyviai, girdeti balsus ir pns. Su alkoholiu irgi kartais pasitaiko. A la  "balti arkliai"
Viskas is artimos (arba nelabai) aplinkos patirties. Tai nepriimk kaip faktine medziaga. Tiesiog teko truputi susidurti. Kiekvienam skirtingai. Ta pati dalyka  religingas zmogus gali  pavadinti apsedimu. Setonu. Kai realybeje tiesiog kažkokios substancijos poveikis. Be to turbūt dauguma mate kažką apie "bath salts"  vadinama narkotika, kuris berods JAV atsirado. Tai po to buvo daug straipsniuku apie zmones  besielgiancius  kaip zombiai :D
Šiaip manau pats esi girdėjęs
Manau toks dalykas kaip " apsėdimai " neegzistuoja , dėl to negaliu įvardinti konkrečių požymių . Kas liečia narkotikų , alkoholio žalą sutinku . Tikrai nemoku visų narkotikų pavadinimų , bei nežinau kaip kiekvienas iš jų veikia , neesu toksikologas . Zombių narkotiko nežinojau , užvartoję kandžioja kitus ? :D

klajunas

Apie narkotiką, kuris angliškai vadinamas flakka (bath salts atmaina). Vaizdai tik turint stiprius nervus, anglų kalba.



eshter

Citata iš: Cerber  gegužės 24, 2017, 11:27:18pasikonsultuok su Crowley ir Lesser Key of Solomon, o jei vienam nejauku, visuomet gali susirasti bendraminciu OTO, jie nuolat iesko nauju nariu. O jei norisi kazko sviezesnio, modernesnio yra bent keletas svieziu sektu kurias ikure ir priziuri gincytinos reputacijos ne fizines prigimties butybes
Jaigu rimtai tai rimti dalykai. Nejuokauk.

Linas Esu

Citata iš: kiskis  rugsėjo 29, 2017, 21:03:08O kokia knyga? ir ka suzinojai?
Lesser Key of Solomon

Aukštyn