Švytuoklė, mano siela, keisti nutikimai

Pradėjo Vytautas, sausio 20, 2014, 14:23:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Vytautas

#135
gegužės 11, 2017, 10:39:15 Redagavimas: gegužės 11, 2017, 10:47:12 by Vytautas
Eilinis šarlatanas. Daug gražios vaidybos. Šou verslas. Vardan pinigų suvaidinti galima bet ką. Aišku aktoriaus talentas būtinas. :)

Savo laiku buvusiam bendradarbiui ukrainiečiui pademonstravau kaip neveikia virgulės. Tas net mane nuvijo kad negadinčiau reikalo. Ir vis tiek neveikė, nors tuo klausimu turėjo didesnę patirtį nei mano. Parašė savo draugui kažkokiam kietam  ekstrasensui ukrainiečiui apie situaciją. Tas visaip puolė neigti ir sakyti kad niekas nepasikeitė bet klausia iš kur tai sužinojai. :) Akivaizdžios verslo problemos gaunasi. :)

Mekabciel

#136
gegužės 11, 2017, 10:46:33 Redagavimas: gegužės 11, 2017, 10:54:38 by Mekabciel
Citata iš: Legionas  gegužės 11, 2017, 10:22:32Vienas geriausių pasaulio ekstrasensų :D
LOL :D


Citata iš: Vytautas  gegužės 11, 2017, 10:39:15Eilinis šarlatanas. Daug gražios vaidybos. Šou verslas. Vardan pinigų suvaidinti galima bet ką. Aišku aktoriaus talentas būtinas. :)
Vytautai, apie ką tu čia? :)

Vytautas

#137
gegužės 11, 2017, 10:59:43 Redagavimas: gegužės 11, 2017, 11:03:05 by Vytautas
Citata iš: Mekabciel  gegužės 11, 2017, 10:46:33Vytautai, apie ką tu čia? :)
Apie M. Gordejevą jei ką :) Ir bendrai šiam momentui nėra žemėje žmonių su kažkokiomis keistomis galimybėmis. :) Aš jų taip pat neturiu kaip ir visi jei ką. :)

Mekabciel

Ir dar vienas iš privalumų tai sąžinės neturėjimas.

elteide

Citata iš: Vytautas  gegužės 11, 2017, 10:39:15Eilinis šarlatanas. Daug gražios vaidybos. Šou verslas. Vardan pinigų suvaidinti galima bet ką. Aišku aktoriaus talentas būtinas. :)

Savo laiku buvusiam bendradarbiui ukrainiečiui pademonstravau kaip neveikia virgulės. Tas net mane nuvijo kad negadinčiau reikalo. Ir vis tiek neveikė, nors tuo klausimu turėjo didesnę patirtį nei mano. Parašė savo draugui kažkokiam kietam  ekstrasensui ukrainiečiui apie situaciją. Tas visaip puolė neigti ir sakyti kad niekas nepasikeitė bet klausia iš kur tai sužinojai. :) Akivaizdžios verslo problemos gaunasi. :)
but Maksimas visai be nieko, nekviestu i laidas ...nesakau, kad asas , bet kazka moka..
virgules visiem veikia, o tau nea.:D ..senovej vandens ieskojo zmones su virgulem ir gana sekmingai, net dabar kviecia zmogu pramatuot pries greziant..

Vytautas

Citata iš: elteide  gegužės 11, 2017, 12:43:29virgules visiem veikia,
Veikė o dabar neveikia. :) Pastebėjau kad neveikia 2013m kai prireikė eilinį kartą surasti užsikimšusią drenažo trasą. Kaip minėjau  patikrinau ir su bendradarbio galimybėmis. Na po darbo paeksperimentuosiu papildomai namuose. Bet nemanau kad kažkas vėl įjungė Hrtmano ir kitus tinklus. :) Kažkaip visi užsiciklinę kad tokie dalykai yra amžini. :)

elteide

Citata iš: Vytautas  gegužės 11, 2017, 10:59:43Apie M. Gordejevą jei ką :) Ir bendrai šiam momentui nėra žemėje žmonių su kažkokiomis keistomis galimybėmis. :) Aš jų taip pat neturiu kaip ir visi jei ką. :)

ten laidoje apie zmogeli kuriam Maksimas bande padet, paziurek ka zmogelis sneka , kas daros pas ji , su juo

elteide

p.s.
klausimas , Vytautai, kuo svytuokle skiriasi nuo  adatos ant siulo , kai naudoja dvasiom kviest ..ar nesiskiria ?

Vytautas

#143
gegužės 11, 2017, 18:16:57 Redagavimas: gegužės 11, 2017, 18:18:47 by Vytautas
Citata iš: elteide  gegužės 11, 2017, 16:53:48ten laidoje apie zmogeli kuriam Maksimas bande padet, paziurek ka zmogelis sneka , kas daros pas ji , su juo
Na už pinigus galėčiau pripasakoti kas pas mane darosi dar ne taip. Kuo daugiau moka tuo "kūrybingumas" auga. :)

Citata iš: elteide  gegužės 11, 2017, 17:07:46klausimas , Vytautai, kuo svytuokle skiriasi nuo  adatos ant siulo , kai naudoja dvasiom kviest ..ar nesiskiria ?
Su adata užrašo raides ir po to kažkas pvz Stalino ar šv. Petro dvasia kažkaip fiksuojasi ties raidėmis ir gaunasi žodis. Esminis momentas kad kreipiesi į kažką svetimo. Arba kitas variantas kad ir ne adata bet kažkoks svarelis. Užduodi klausimą ir gauni atsakymą taip arba ne. Bet ir tuo atveju kreipiesi į kažką svetimo. Bendradarbis pasakojo savo vaikystės nuotykius su adata. tai rezultatai buvo tokie: katinas pasišiaušė ir iš karto pabėgo iš kambario, po savaitės mirė jo draugo močiutė nors nesiskundė jokiomis problemomis, o jis pats susirgo visai vasarai. Nuo to laiko gyvenime net nebandė užsiiminėti tokiais dalykais. :)

Mano varianto esmė prieš seansą klausimas "ar aš bendrauju su savo siela" t.y. kreipimąsis į kažką savo. Plius būtinai laikanti siūlą ranka priglausta prie kaktos kad būtų stabili pozicija. Ir jokių ten papildomų ritualų su švytuoklės valymais ir jai aukojimais kas buvo neišvengiama kreipiantis į kažką svetimo.  Tai va toks esminis skirtumas. Bet kadangi niekam šiuo momentu švytuoklės neveikia tai klausimas tiesiog uždaras. Na o už pinigus imituoti švytuoklės veikimą aišku jokių problemų. :) Tiesiog fantazijos lakumo reikalas. :)


elteide

#144
gegužės 11, 2017, 21:19:19 Redagavimas: gegužės 11, 2017, 21:37:21 by elteide
Citata iš: Vytautas  gegužės 11, 2017, 18:16:57Na už pinigus galėčiau pripasakoti kas pas mane darosi dar ne taip. Kuo daugiau moka tuo "kūrybingumas" auga. :)
na, zmogelis atrodo labai nuosirdziai ir persigandes.
Citata iš: Vytautas  gegužės 11, 2017, 18:16:57Bendradarbis pasakojo savo vaikystės nuotykius su adata. tai rezultatai buvo tokie: katinas pasišiaušė ir iš karto pabėgo iš kambario, po savaitės mirė jo draugo močiutė nors nesiskundė jokiomis problemomis, o jis pats susirgo visai vasarai. Nuo to laiko gyvenime net nebandė užsiiminėti tokiais dalykais. :)
idomiai ..prie ko cia jo draugo mociute..10tas vanduo nuo kisieliaus ?:)
o kas jam paciam nutiko kuo sirgo?

Vytautas

Citata iš: elteide  gegužės 11, 2017, 21:19:19idomiai ..prie ko cia jo draugo mociute..10tas vanduo nuo kisieliaus ?:)
o kas jam paciam nutiko kuo sirgo?
Pas tą draugą bute vyko seansai ir po savaitės numirė ten gyvenusi to draugo buvusi visiškai sveika močiutė. Tiesiog močiutė  tapo vaikų žaidimo auka. Na gal sutapimas. :) Bet kai pats su tais dalykais susidūręs tai neabejoju kad prisižaidė. :) Ir jie padarė teisingas išvadas kad nereikia prie to lįsti. :)

Dėl ligos tai kažkaip neprisimenu. Esant dideliam poreikiui galima patikslinti. Bet nemanau kad tai esmė.  Tik pats faktas kad visos vasaros mokinių atostogos nuėjo šuniui ant uodegos. :)

elteide

#146
gegužės 11, 2017, 23:56:21 Redagavimas: gegužės 11, 2017, 23:59:14 by elteide
gal tiesiog persalimas komplikuotas tesesi nuo pavasario .
na o mociute,  jei pagarbiam jau amziuje ,greiciausiai,  turejo kazkokiu bedu , bet gal dar nebuvo ryskiai pasireiske...
bet , zinoma, galejo ir prisizaist vaikai .

Owldies666

Galbūt močiutei tiesiog "išaušo ta valanda" ir širdis sustojo. Tai ima ir nutinka dažniausiai nelauktai senam amžiuj.

Nors atmest galimybę, kad tai kažkas iš kitų dimensijų būtybių, nereikėtų. Kaip buvo su "Egzorcisto" kūrėjų komandos ir aktorių netikėtomis mirtimis.

elteide

idomu, tik kodel mociute nukentejo, jei nukentejo, , kuri nedalyvavo ir nera vaiku artimiausi zm- tevai, broliai ?

.L.U.T.H.O.R.

Nenorėjau kurti naujos temos, o savo temos neturi @Vytautas , tai čia parašysiu, manau nesupyksi, nes komentaras viešas taip ar taip, o gal net ir ne tu ten, bet didelė tikimybė, kad pats :D Delfi užmačiau komentarą:

CitataVytautas
Na pvz jei suderini reikalus su anapusiniu pasaliu tai pvz tikiuosi antroje rugsėjo pusėje pasiimti 90 + 21 = 111 milijonų €. Dabar tik stebiu kaip auga skaičiai, o atėjus laikui nusiperku du bilietus ir kūrėjai padaro taip kad jų skaičiai iškristų lošime. Dievai Tėvai tiesiog žadėjo pasirūpinti kad neturėčiau jokio rūpesčio dėl pinigų. Apsauga taip pat. bandantys negerai "įtakoti" mane ar man artimus žmonės paprasčiausiai "išjungiami" t.y. patenka į komos būseną. Pats buvau žinau kaip tai vyksta ir kad tai "techniškai" įmanoma. Neskauda tik neįmanoma valdyti kūno. Taip kad viskas suderinta laukiu rezultatų. :)
Tai jei laimėsi, bent alum pavaišint turėsi :D

Aukštyn