Juodoji magija

Pradėjo Teroras, gruodžio 20, 2011, 17:01:56

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Nesuprantu vieno dalyko, jeigu tarkim juodoji magija egzistuoja (pats ja tikiu), kokiu budu zmones suzinojo koki rituala ar uzkalbejima atlikti, kad panenkti kitam zmogui?

Gali nuskambeti vaikiskai, bet as pats juodaja magija nezinau kodel, bet lyginu su kodais zaidimuose, tik cia tie "kodai" veikia realiame pasaulyje ;D

Taigi kila klausimai:

1. Is kur zmones suzinojo apie juodaja magija? Kazkas gi jiems turejo apie ja papasakoti?
2. Kas gali nugaleti blogus kerus? (Pvz. uzkeikimus visai seimai, giminei ir pns.).
3. Kas gresia zmonems kurie praktikuoja ja? Ar jie anksciau mirsta (del pvz. fizinio issekimo). Kokia ju lemtis?

Klausiu, nes gal kas nors atsiras, kas skaite kokia literatura ar siaip turi ziniu sia tema.

2012

#1
gruodžio 20, 2011, 17:47:26 Redagavimas: gruodžio 20, 2011, 17:59:19 by 2012
tada kaledu senelis irgi egzistuoja

paragraf 78

Citata iš: Teroras  gruodžio 20, 2011, 17:01:56
Nesuprantu vieno dalyko, jeigu tarkim juodoji magija egzistuoja (pats ja tikiu), kokiu budu zmones suzinojo koki rituala ar uzkalbejima atlikti, kad panenkti kitam zmogui?


Visų pirma: MAGIJA NETURI SPALVOS.
Visų antra: ritualus sugalvoja žmonės. Tarkime simpatinė magija, panašus veikia panašų. Čia galėtume priskirti voodoo lėlytes.
Tas pats ritualas gali būti naudojamas ir gėriui ir blogiui. Čia svarbu žmogaus laisva valia. Jei ją pažeidi, tada tai gali būti vadinama juodaja magija. Tarkime tu pagydai žmogų prieš jo valią, štai tau ir juodoji magija, tačiau jei žmogus sutinka tada tai vadinamoji baltoji magija.

Citata1. Is kur zmones suzinojo apie juodaja magija? Kazkas gi jiems turejo apie ja papasakoti?


Nebūtinai. Blogis jau nuo seno tūno žmogaus viduje. Visur kur yra kerėtojai, atsiras tokių kurie padeda žmonėms ir tų kurie kenkia.

Citata2. Kas gali nugaleti blogus kerus? (Pvz. uzkeikimus visai seimai, giminei ir pns.).


Kiek asmeninė patirtis rodo - malda

Citata3. Kas gresia zmonems kurie praktikuoja ja? Ar jie anksciau mirsta (del pvz. fizinio issekimo). Kokia ju lemtis?


Ezoterika teigia jog žmogus suteršia savo karmą ir jei nemoka jos išvalyti tada viskas sugrįžta dešimteriopai.

2012

apibrezk kas yra blogis?

TinSoldier

O, šitas geras, 2012! :)))

paragraf 78

Blogis yra bet koks veiksmas prieš žmogaus laisvą valią.
Wicca turi pagrindinę taisyklę kuri skamba taip: Daryk ką nori tik nekenk kitam.

TinSoldier

Jei žmogus ruošiasi nužudyti kitą žmogų ir tu jį sustabdai šitą veiksmą. Ar tai blogis? Ar blogis prieš blogį yra blogis? Jei taip, tuomet blogis neegzistuoja, nes galbūt žudikas tiki, kad žudydamas daro gerą darbą. Ir kuris iš jų teisus? Ar įmanoma apibrėžti?

paragraf 78

Bet kokį blogį reikia stabdyti. Žinoma čia galima užsiimti sofizmu ir sakyti, kad va, neleisdami žudikui nužudyti žmogaus einame prieš jo laisvą valią, tad darome blogį.
Tačiau, jo veiksmas eina pirmiau ir jis norėdamas nužudyti kitą eina prieš jo laisvą valią, vadinasi kuria blogį kurį reikia stabdyti. Juk rašiau: daryk ką nori tik nekenk kitam

Teroras

Insomnia, sakai rituala sugalvoja zmones, tai tu nori pasakyti, jog jeigu as pvz. sugalvosiu apibegti 3 ratus aplink padeta ant grindu banana (ir as busiu isitikines, kad toks mano elgesys nuzudys butent Vardeni Pavardeni) - tai jau busiu sukures savo magijos rituala kuris veiks?

paragraf 78

Taip, žmogus kuria ritualus. Jie kuriami pagal tos ar kitos magijos krypties nusistovėjusius kanonus. Po to patirtis rodo ar jie veikia ar ne.
Šiaip tai ritualai kuriami ilgai, juos tobulinant, šliduojant, kol pastebima jog jis veikia.

paulina0021

Mane domina juodoji magija bet net nezinau kartais kam aš tai mokinuosi? :( Net kartais nezinau,kaip suprasti žodį juodoji magija,bet man patinka ir juodoji ir baltoji magija. Gal galite patarti kuo užsiimti? Juodaja ar baltaja magija? :(

Benamis

Citata iš: paulina0021  balandžio 05, 2012, 15:30:00
Mane domina juodoji magija bet net nezinau kartais kam aš tai mokinuosi? :( Net kartais nezinau,kaip suprasti žodį juodoji magija,bet man patinka ir juodoji ir baltoji magija. Gal galite patarti kuo užsiimti? Juodaja ar baltaja magija? :(


Nesupratau taves. Sakai, kad nezinai, kas tai yra juodoji magija, taciau veliau teigi, kad ji tau patinka? Tai kaip tau kazkas gali patikti jeigu tu net nezinai kas tai? :o Ar cia as kazko nesupratau?

paragraf 78

Citata iš: paulina0021  balandžio 05, 2012, 15:30:00
Mane domina juodoji magija bet net nezinau kartais kam aš tai mokinuosi? :( Net kartais nezinau,kaip suprasti žodį juodoji magija,bet man patinka ir juodoji ir baltoji magija. Gal galite patarti kuo užsiimti? Juodaja ar baltaja magija? :(


Geriau nepraktikuok jokios magijos. Tu tam tikrai nepasiruošusi. Geriausia kas nutiks tai išprotėsi, o blogiausia nusižudysi. Ne tau magijos paslaptys.
Sorry kad taip griežtai, tiesiog nemėgstu kai žmonės nesuprasdami lenda ten kur jiems nereikia

LiepaBlack

Kodel uzsiemus magija galimas isprotejimas...?...

paragraf 78

Religijotyrininkai tai pastebėjo. Žmonės užsiimantys magija labai dažnai pradeda girdėti balsus, pradeda reikštis šizofrenijos simptomai ir t.t. Pasižiūrėk kaip gyvenimus baigė didieji magijos grandai, tik vienam kitam pasisekė, kitiems nučiuožė stogas.

Aukštyn