Filmai

Pradėjo unco, gruodžio 07, 2011, 22:53:21

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

unco

Jau apsilankiau temoj "Filmai apie ateivius", bet nusprendžiau, kad reikia bendros  :-*

Kokius filmus, telpančius į visą "Paranormalumo" sąvoką, matėt ir rekomenduojat?

paragraf 78

Spielbergo "Poltergeistas"


Teroras

Visos : "Paranormal Activity" dalys.

unco

uuu, Spielbergo daugumą filmų mačius, tik šitą kažkaip praleidau ... keliauju siųstis.

O Paranormal Activity mane nuvylė... galbūt vien dėl to, kad buvo ilgai lauktas filmas? Kiek girdėjau dabar kepama (o gal jau iškepta..?) trečioji dalis. Tiksliai, dar Paranormal activity ir Saw kūrėjų darbas Insidious nuvylė siaubingai, gal kas matėt  ?

Dar dėl Zeitgeisto (visų dalių) turiu klausimą, ką manot?

paragraf 78

#4
gruodžio 11, 2011, 17:52:04 Redagavimas: gruodžio 11, 2011, 17:54:18 by insomnia
Zeitgeist yra didelė afera. Tiesa žiūrėjau tik dalį apie religiją, tai ten klaida ant klaidos lipa. Cituojami asmenys yra pseudomokslininkai ir t.t. Žodžiu religijotyrinis košmaras.
Nors filmas labai įtaigiai pastatytas.
Jei įdomu čia mano draugų kritinis straipsnelis apie Zeitgeist http://www.lksb.lt/straipsniai/straipsnis-652.htm

unco

Man šitas filmas irgi labai fishy toks... Visų pirma, vien dėl to, kad visiškai paneigia religinių asmenų egzistavimą. Vėliau sukuria utopinę sistemą, kurios variklis visai ne žmogiškumas. Ir paskutiniausias, keisčiausias dalykas, tas jog, neoficialiais šaltiniais, filmų biudžetas (montažas, medžiaga, animacija ir t.t.) yra didesnis nei nurodytas oficialiai . Bet esmė tokia, kad jie atiduoda tą filmą mums visiems nemokamai  :-\
Ir ačiū už nuorodą, paskaitysiu.

mastyrukas

#6
gruodžio 11, 2011, 22:08:20 Redagavimas: gruodžio 11, 2011, 22:22:45 by mastyrukas
Na, nezinau ar tiktu i 'paranormalumo', bet i 'bendra' is labiausiai patikusiu:


The Man from Earth [2007]
Donnie Darko [2001]
Eternal Sunshine of the Spotless Mind [2004]
Ink [2009]
Frequency [2000]
The Illusionist [2006]
The Book of Eli [2010]
Twelve Monkeys [1995]
What Dreams May Come [1998]

Moon [2009]
They Live [1988]
The Abyss [1989]
Contact [1997]

Sorry uz ilgesni sarasa bet negaliu ne vieno isskirti :)

2012

Sendien noreciau paziuret betmana, ten ta serija su pingvinu ir moterim kate. Kai buvau pacukas ir bulka vokdavau is parduotuviu, tai komiksus labai skaitydavau apie betmana

2012

Juokinga, bet seriala stargate kuris turi milijona seriju esu mates daug kartu. Bet filmo, kuris parodo pacia pradzia nebuvau mates. Ir sendien kazkaip radau, 1994 metu. Ir galvojau bus meslas, bet filmas tikrai kietas. Spec efektai ir visa kita gerai padaryta, patiko RA vaidines aktorius ( saltakraujiskai viska daro, jokiu emociju net kai svyla padai ). Ir topu topas Kurto Ruselo sukuosena, kaip is zaidimo street fighter ant segos :D kam reikejo tas suprato, verta pamatyt jei dar neziurejot  8)

paragraf 78

Mano mėgstamas filmas "The Craft"
Filme gerai parodomos magijos pasekmės, bei naudojami tikri ritualai.

BloodyMary

Nelabai mėgstu siaubo filmus  ::)
Bet šitas (ne siaubo) filmas man labai patinka. Žinoma, ir kitos jo 3 dalys  ;D

paragraf 78

Kodėl manai jog Unerwold yra siaubo filmas? Juk ten nieko baisaus nėra

BloodyMary

Aš ir rašiau, kad Underworld ne siaubo  ;)

paragraf 78

Matyt ne taip supratau tavo postą.

Deivis95

Matet kas nors "The Exorcism of Emily Rose" ?

Pasidalinkite mintimis apie filma, nes as kai perziurejau, tai nakti ilgai neuzmigau ;D

Aukštyn