Lietuvės gyvenimą lydi paranormalūs įvykiai: nujaučia kitų mirtį, pykčiu iššaukė gaisrą

Kartais racionalaus proto pagalba, neįmanoma paaiškinti įvykių, kurie mus supa. Taip atsitiko ir Emai, kuri dalinasi savo gyvenimo istorija su anomalija.lt skaitytojais.

 

Iš karto noriu visus patikinti – esu psichiškai sveika, adekvati ir į pasaulį rimtomis akimis žiūrinti moteris. Be to, esu skeptikė. Netikiu nei ateiviais, nei ekstrasensais, nei paranormaliais reiškiniais. Nors sąžiningiau būtų pasakyti – iki šiol netikėjau.

 

Blogis grįžta bumerangu

 

Nes dabar kaip ir abejoju dėl savo tokio kategoriškumo. O abejones kilo po to, kai pati susidūriau su nepaaiškinamais reiškiniais. Pirmiausia, mano dėmesį patraukė keisti sutapimai. Aš pastebėjau, kad žmonės, bandantys manęs kaip nors apgauti, nuskriausti ar kitaip įžeisti, lieka patys nubausti. Kaip sakoma jiems jų blogis grįžta bumerangu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Matyt, supykusi, aš nejučiom pasiunčiu jiems atgal nesėkmių, nelaimingų atsitikimų ir gaisrų lavina. Kaip supratau, kad turiu tokį gabumą? Atsitiktinai.

 

Pavojingas pyktis iššaukė gaisrą

 

Kartą darbe kilo konfliktas. Buvau nesąžiningai apkaltinta. Atsimenu, kaip stipriai tuo metų susijaudinau. Atrodė, kad sprogsiu nuo neapykantoms tiems, kurie išdrįso man taip pakenkti. Ir ką jus manote? Visi trys konflikto dalyviai per trumpą laikotarpį turėjo gaisra.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kai tai nutiko pirmam žmogui, aš nieko blogo nepagalvojau. Bet kai antram ir trečiam – susimasčiau. Matyt, tai ne šiaip sau atsitiktinumas. Pradėjau atgaminti praeities įvykius ir nustebau. Visi kada nors mane skriaudę žmones išties turėjo nemalonių pasekmių.

 

Na, čia jeigu ir yra kažkokia galią, ji man gyventi tikrai netrukdo. Atvirkščiai – padeda. Kaip sakoma, kenčia visi, kas linki kitam blogo.

 

Šokiruojanti nepažįstamosios mirtis

 

Tačiau tai ne vienintelis nepaaiškinamas dalykas, vykstantis su manimi. Yra dar vienas. Keliantis daugiau nerimo. Reikalas tame, kad aš moku matyti artėjančią žmogaus mirtį.

 

Suprantu, kad skamba keistai, bet tai tiesa Ir ši savybė atsirado nuo patirto šoko. Mano mama sunkiai nepagydomai sirgo. Man dažnai ligoninėje tekdavo naktį prie jos budėti. Kartą besėdint prie mamos lovos išgirdau šalia gulinčios močiutės prašymą. Ji prašė paduoti stiklinę vandens. Aš pasiėmiau stiklinę ir priėjau prie jos. Netikėtai močiutė kažkaip keistai krūptelėjo, sudejavo, garsiai įkvėpė ir mirė.

 

Kaip aš tada išsigandau! Kurį laiką net negalėjau pajudėti iš vietos. Mane lyg suparalyžiavo! Nebuvau iki šiol mačiusi, kaip miršta žmogus.

 

Nemaniau, kad tai vyksta taip greitai!

 

Prakeiksmas

 

Po šios sukrėtusios mirties mane sekė ir kitos. Deja, vieną baisesnė už kitą.

 

Turėjau keistą prakeiksmą – būti netinkamu laiku netinkamoje vietoje. Pagaliau mirčių virtinę užbaigė lėtas, ilgas ir žiaurus mamos išėjimas.

 

Tada aš patyriau tikrą siaubą. Štai nuo kada kažkas manyje negrįžtamai pasikeitė.

 

Ir jis, šis pasikeitimas, dabar mane labai gąsdina. Jis trukdo gyventi laimingą visavertį gyvenimą. Nes, patikėkite, tikrai nelengva atsipalaiduoti, kai žinai, kad bet kokių momentu gali nuspėti mirtį.

 

Nuspėjo garsios moters mirtį

 

Kaip suprantu, kas turi mirti? Paprastai. Bendraujant su žmogumi arba jį matant, netikėtai užvaldo begalinis gailestis ir nerimas. Man suspaudžią širdį ir į galvą šauna mintis – šio žmogų laukia mirtis. Ir tuojau pat atsiranda kita mintis – kai būsi ten, danguje, perduok mano mamai linkėjimus.

 

Kai tas jausmas kyla senesniam ligotam žmogui, aš neišsigąstu. Bet kai atsiranda jaunesniam – visuomet išsigąstu. Neseniai naršiau po Facebook. Varčiau garsių Lietuvos veikėjų puslapius. Žiūrėjau nuotraukas ir skaičiau jų komentarus. Ir – o velnias! Ir vėl pajutau tą prakeiktą jausmą! Išsigandus išjungiau kompiuterį ir ilgai negalėjau nusiraminti. Kitą dieną iš naujo prisijungiau prie tos jaunos moters puslapio. Ir vėl tas gailestis!

 

Suprantu, kad iš šalies gali pasirodyti, kad man važiuoja stogas. Ir aš net džiaugčiausi, kad tai būtų tiesa. Meldžiau Dievą, kad tik tegul ši talentinga ir gabi moteris išgyvena! Vienu metu net norėjau jai parašyti ir paprašyti, kad pasisaugotu. Bet kaip ji sureaguos į tokį prašymą? Ar patikės? Be to, kokią aš turiu teisę taip gąsdinti?!

 

Net nežinojau, kaip šiuo atveju teisingai pasielgti. Aš gi negalėjau jos išgelbėti. Aš tik galiu nuspėti. Man liko tik viena viltis – tikėtis, kad šį kartą suklydau ir ji stebuklingu būdų išvengs tos mirties! Deja, aš buvau teisi. Jos žūtis sukrėtė visą Lietuvą.

 

Viešpatie, ir už ką tu mane taip nubaudei? Kam apdovanojai tokiu netikusiu sugebėjimu, kuris atnešė man tiek daug išgyvenimų ir kančių?!

 

Straipsnio autorė: Ema, projekto „Emos Gyvenimas“ vadovė (facebook.com/emos.gyvenimas.9)


Facebook komentarai
23 komentarų "Lietuvės gyvenimą lydi paranormalūs įvykiai: nujaučia kitų mirtį, pykčiu iššaukė gaisrą"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Asilai jus

Noreciau ir as taip…;)

Dinazija

Mano manymu tai patiria labai jautrūs žmonės. Labai jautrūs kitų skausmui. Gaila kad nėra mokymo kaip elgtis kai jauti truputi daugiau, pasakyti ir pasijausti kažkokia keistuole ar protingai patylėti ir palikti viską savaiminei eigai, juk pakeisti nieko negalima. Kas lemta tas ir įvyksta anksčiau ar vėliau.

juozas

Gyvenime vyksta begalybė įvykių,ir iš tos begalybės mes“pritempiame“tuos,kurie pasirodo pagal mūsų lūkesčius.Kuo daugiau analizuosime save,tuo daugiau rasime tokių patvirtinimų,kad esame kažkuo išskirtiniai.Tai vyksta ir su manimi,ir,kiek žinau su daugeliu žmonių.Prieš mūsų akis praslenka tiek daug įvykių,tiek daug likimų,kad nejučia pradedame tikėti bet kuo.Pavyzdžiui:aš netikiu sapnais ir,manau todėl man niekada jie neišsipildo.Taigi,jeigu bijote ko-netikėkite ir negalvokite apie tai.Viskas praeis,ir Jūs tapsite tik pašaliniu įvykių stebėtoju.Deja,mes visi pasąmonėje trokštame būti kiek tai išsiskiriančiais nuo visuomenės,todėl sunku atsisakyti savo“antgamtiškų galių“.Neįsižeiskite,esu toks pat,ir kartais taip pat patikiu tuo,kas prieštarauja logikai.O gal vis tik…?

Ema

As esu ne sizofrenike :) Suprantat. Jau labai keistas sutapimas su gaisrais. Per trumpa laika jis kilo pas visus konflikto dalyvius. O paskutinis buvo pas mane :( O sapnais as netikiu irgi. Taciau kiekviena karta susapnavus mirusia mama – as susergu. Reiskia kazkas yra. Bet va sapnavau, kad laimeju milijona – nelaimeja :D

Rage

Man su pykčiu yra prasčiau, mirčių gal ir nenujaučiu, bet po kiekvieno pykčio atsitinka kažkas labai baisaus. Todėl puikiai Jus suprantu. Aš taipogi nenorėjau tikėt tokiu dalyku, bet po daugiau nei 100sutapimų supratau, jog visa ko prižastis yra mano pyktis it jo pasekmės kitiems. Kas vyksta tai tam žmogui ant kurio supylstu nutinka nelaimės, vienas paprasčiausių pavyzdžių draugo šrima avarijoj po 5min. nuo to laiko kai susiginčijom.

juozas
Net negalvoju,kad Jūs sakote neteisybę.Nuo pat vaikystės esu visų nepaaiškinamų reiškinių“fanas“.Teko užsiiminėti ir dvasių iškvietimu,ir susidurti su ekstrasensais.Deja,kuo daugiau tyrinėju,tuo daugiau matau melo.Štai,pavyzdžiui,estrasensų mūšiai.Tiek buvome įtikėję jų galiomis,o galų gale paaiškėjo,kad tai buvo puikiai surežisuotas šou.Neneigiu,kad to negali būti,nes esu pats susidūręs su keliais neįtikėtinais ir visiškai nepaaiškinamais reiškiniais,apie kuriuos net nenoriu niekam pasakoti,nes vistiek niekas nepatikės.Kas dėl sapnų,pati matote,kad loterijoje nelaimėsite,nes tai neįmanoma.O kad susergate susapnavusi mamą,lengvai paaiškinama.Tiesiog organizmas jau pats nujaučia ligą ir duoda jums priimtiną signalą.Pavyzdžiui,žinau kad daugelis sapnuoja žalią mėsą,nes suveikia seniai žinomas prietaras.O kalbant apie įvykusius nepaaiškinamus gaisrus,kol neturime kitų variantų,priskirkime tai prie nepaaiškinamų reiškinių,arba… Skaityti daugiau »
Ema

Gerai sakote. Nepaaiskinamu dalyku yra labai daug. Tiesiog vieni zmones moka stebeti aplinka ir ja analizuoti. O kiti nemoka. As viena is tokiu analizuojanciu zmoniu. Jus matau irgi. O ko daugiau analizuoju tuo daugiau abejoji arba matai va tokiu nepaaiskinamu dalyku.

Marius iš Kauno
Vieni žmonės supranta, kad viskas yra elementariai paaiškinama. Ir tie žmonės kurie tai supranta gali drąsiai kalbėti su tavimi nebijodami tavo pranašyčių, nuojautų ar užsidegimų. Gyvenime kartais atsitinka tokių „STEBUKLINGŲ“ dalykų, kad žmonės iš nesupratimo pradeda kaltinti betką („dievo pirštas“, „penkioliktas pojūtis“, „Galios“ ir t.t.). Gražu yra tikėti gražiai dalykais („kaip krikščionybės tiesos – nevok, nežudyk, buk geras, mylėkit vienas kitą ir t.t. – kurios tik padeda žmogui“) bet kai žmogus persistengia – prasideda kiti reikalai. Elementarus tikimybių dalykas su lošimais, kokia tikimybė kad 2 savaites išeilės mašiną laimės tas pats žmogus (sakykim išpirktų bilietų būna apie milijona). Žmogus perka… Skaityti daugiau »
juozas

Svarbiausia,susidūrųs su tokiais atvejais,neprarasti blaivaus proto.Aš pirmiausia pradedu svarstyti,ar tai ne haliucinacijos,ar kartais,neduok Dieve,kokia nors šizofrenijos forma.Žinau daug tokių žmonių,kurie tvirtai yra įtikėję į visokiausius stebuklus,šarlatanus,ar būrėjas.Seku ir būrėjų veiklą daug metų.Visada jų pagrindinis argumentas yra,kad,atseit,yra atspėję kokį nors įvykį jau prieš metus,ar dar anksčiau.Jie puikiai žino,kad dauguma neseka jų veiklos metų metais.Pasamdo kokį nors žurnalistą,kad jis parašytų apie įvykusią,atseit,pranašystę.Gerai abiem.Vienas turi medžiagos“sensacijai“,o būrėjas gauna nemokamą reklamą.O toliau-masės kvailių prie durų ir pinigėliai,pinigėliai…

Ema

Atsiprasau uz klaidas. Kai greitai rasau as ju pridarau :)

vyka

man tas pats kaskada buvo,su ta kancia ir baime gyvenau daug metu kas bus toliau,bet visa tai zmogui duota ne seip sau,stenkis niekada nelinketi niekam blogo,kas bebutu gyvenime,nes uz viska veliau sugrys tau bumerangu,turi galias bet jas panaudoji ne ten kur reikia

Ema

Dabar ismokau savo pykti valdyti. Ir galias panaudoju jau kitaip :)

Jurgita

Čia gal jums persidavė iš tos senutė!

Ema

Gali buti…

Zivile

Ne viska dar mums suprast gyvenime

Ema

Zmones dar daug ka negali paaiskinti

:o

Neįtikėtina. Kai kurie žmonės turi šį tą daugiau.

Ema

Net neabejoju, kad turi ;)

Jaukas

Ema arba gera rasytoja arba jeigu viskas tikra, tai tik uzjaust galima

Aš tai manau, kad

tokių dalykų neišsigalvosi. Ypač kai jie taip nuolat kartojasi…

Ema

Tikrai neissigalvojau ;)

Marius iš Kauno
Jokiu būdų nenoriu ižeisti Jūsų (kaip ir jokio kito žmogaus), bet ar nepagalvojate, kad yra tokių žmonių, kurie atrodo tikrai normaus kitų atžvilgiu, jie įsitikinę, kad NIEKUO NESERGA, kad neturi jokios šizofrenijos formos ir pan., o būna kaip????? Arba.. Kaip pvz.. Nesu girdėjęs iš pasileidusios moters žodžių „aš šli**dra, ka*ė“ ar pan. Arba kuris beprotis pasisakys „aš durnelis, psichas“ ir t.t. JIE TO NIEKADA NESUPRAS NES TADA JŲ PSICHIKA JAU KITAIP VEIKIA. IR TAI JAU SENŲ SENIAUSIAI ĮRODYTA VISAIS ĮMANOMAIS BŪDAIS. Jokiu būdų šitų dalykų iškart Jums nenoriu priskirti, tiesiog noriu praplėsti Jūsų mastymą, kad neužsiciklintumėt ant stebuklų, o šiek… Skaityti daugiau »
Budulajus

Tai jau nuo ketvirtadienio geriat

wpDiscuz