Po šiurpaus įvykio supratau, kad turiu angelą sargą

Intuicija? Angelai sargai? O gal tiesiog atsitiktinumai? Kas mus įspėja apie gręsiančias nelaimes? Mūsų skaitytoja Dovilė dalinasi savo istorija.

 

Nežinau, gal čia ir ne mistika, gal viskas tiesiog taip sutapo, bet po šito įvykio labiau pradėjau klausyt savo minčių. O gal tai net ne mano mintys, kas ten žino.

 

Prieš kelerius metus važiavomo su draugais į gimtadienį. Mes vienoje mašinoje sedėjome tryse ir tuo metu prieš mus dar viena draugų kompanija važiavo kita mašina.

 

Aš visą kelią sedėjau per vidurį gale. Pamenu muzika groja, nuotaika smagi kaip dažniausiai su draugais ir būna, ir kažkaip žvilgtelėjau į langą, dar toks mėnulis ryškus buvo ir galvoje tarsi iš niekur nieko atsirado mintis „sėsk į šoną“. Net nesupratau iš kur šie žodžiai atsirado, bet jie skambėjo taip, tarsi jų nepaisyti negaliu.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Persėdau į šoną ir po kokių 5-8 sek. išgirdau kaip mano vaikinas pasakė: – „Kažkas ne…“, ir staiga jaučiu kaip ausyse cypia, pramerkiu akis, matau iššokusias oro pagalves, savo draugus… Kai atsitokėjau ir išėjau iš mašinos supratau, kad trenkėmės į tuos draugus priekyje. Jie stabdė, nes į kelią išbėgo kažkoks gyvūnas. Mašinos priekis buvo neblogai „nuneštas“, tačiau visi liko gyvi.

 

Atvažiavo policija. Po kiek laiko priėjo toks jaunas policininkas ir pasakė, kad man labai pasisekė. Nebuvau prisisegusi saugos diržų, tad policininko žodžiais, tikrai būčiau išlėkusi pro priekinį stiklą.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Nežinau, kas ten buvo, gal kokį angelą sargą turiu, o gal tiesiog toks atsitiktinumas.

 

Dovilė

 

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums


Facebook komentarai
3 komentarų "Po šiurpaus įvykio supratau, kad turiu angelą sargą"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Trollolol

Nezinau, manes nekabina. Izeist nenoriu, tai susilaikysiu

Inkognito

Kai kada vidinis balsas iškrečia ir pokštų kaip kad tame anekdote:
Sedi kaubojus ant žirgo ir staiga pasigirstas jo vidinis balsas kuris jam sako- „Džoni skubėk-tavo ranča dega“ Spustelėjo pentinais kaubojus žirga ir pasileido per stepę visu greičiu kiek tik žirgas gali,šuoliavo šuoliavo kol žirgas krito visas apsiputojęs,tada nušokęs jis nuo žirgo pats kiek įkabindamas puolė bėgti kol galų gale užduso ir nukrito ant žemės,guli kaubojus ir galvoja,-O juk aš tai visai ir neturiu tos rančos….

Droniukas1

Tai nebuvai usisegus diržo jei persedai kažkaip keista kas nuojauta liečia tai ir man taip buvo geriau ir mintis viduje sako negerk akimirksniu atejo galvoju nepaklausiau tai gryždamas pamečiau visus dokumentus reikia klausyti vidinio balso.

wpDiscuz