Kraupi liga griauna gyvenimą: paauglė vadinama „mergina-gyvate“

mergaite-gyvateSeptyniolikmetė nuolat tepa savo kūną kremais, kad pavyktų bent kiek suminkštinti odą. Ir tai ne kokia nors grožio procedūra ar užgaida – ją tam pasmerkė reta odos liga, verčianti odą „žvynais“, news.com.au, cituoja tv3.lt.
 
Septyniolikmetė Floraine Nalugon, kilusi iš Filipinų, dažnai sulaukia užgauliojimų – ji atvirai vadinama „mergina-gyvate“.

 

Mergina pasakoja, kad kiekvieną rytą atsikėlusi ji savo patalynę randa apibyrėjusią „žvynais“. Dėl savo odos būklės ji taip pat vengia rodytis viešumoje.

 

Paauglė kenčia nuo ichtiozės – paveldimos sutrikusio odos ragėjimo ligos. Merginos atvejo tyrimų imasi Ispanijos gydytojai, tad ji turi daug vilčių, jog ateityje jos būklė pagerės.

 

mergaite-gyvate2

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Kuomet buvau septynerių metų amžiaus mano tėvai persikėlė gyventi į kitą vietą. Tikėjausi, kad tai man leis išvengti patyčių, su kuriomis susidurdavau. Labai skaudu girdėti, kaip žmonės iš tavęs tyčiojasi. Labai džiaugiuosi, kad mano tėvai mane labai palaiko. Jie mane labai myli nepaisant mano fizinės išvaizdos“, – apie skaudžią kasdienybę pasakoja mergina.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Indijoje įsikūrusi naujienų agentūra „Newslions“ šiuo metu padeda kitai šios ligos kankinamai mergaitei –16-metei Shalini Yadav – ji jau gydoma Malagoje, Ispanijoje. Tiems patiems gydytojams perduota ir Floraine istorija.

 

Tai žinodama mergina nepraranda vilties.

 

„Labai džiaugiuosi žinodama, kad mano būklė gali pagerėti. Vėliau aš mokysiuos, gausiu gerą darbą ir parodysiu visiems mane diskriminuojantiems, kad galiu būti kaip visi“, – su viltimi savo istorija dalijasi Floraine.

 

tv3logo


Leave a Reply

2500
Naujausius Seniausius Geriausius
nesvarbu

Užjaučiu linku kad pasveiktum mano liga tai yra paveldimas žvyneline odos liga man buna ant rankos alkunes ant kelienu ir ant odos galvos na aš esu irgi mergina bet gydausi gan tokia reta odos liga man buna tokios žaizdos ir sausa oda

!!!

Gal pirma išmok rašyti ir suvokti tekstą? Negi rimtai manai, kad ta mergina perskaitys tavo komentarą? Dar plius, kad ji net ne lietuvė!

Pyktis.

Kita syki kai kazka rasysi dek skyrybos zenklus nes vos eina skaityti.

Kazkas

Bet nors žmogus užjaučia ir mintimis siunčia užuojautą