Visagine gyvenantis astronomas: mane buvo pagrobė ateiviai

visaginas-nso2Portalo anomalija.lt diskusijų forume, dalyvis pasivadinęs Tadpole, aprašė visai neseniai įvykusi jo gyvenime įvyki, kuriam kol kas jis neturi jokio paaiškinimo. Žemiau pateikiame dalyvio neredaguota pasakojimą savo skaitytojams.

 

Sveiki, esu čia naujokas ir tikiuosi, kad per daug nesišaipysite iš manęs, nes nežinau kur daugiau galėčiau pabendrauti.

 

Šiuo metu man 29, gyvenu Visagine. Mano hobis astronomija. Niekuomet per daug ateiviais nesidomėjau, tiesiog žvelgdamas pro savo mėgėjišką teleskopą pagalvodavau, kad tikriausiai mes tikrai nesami vieni.

 

Bet norėčiau papasakoti apie konkretų įvykį.

 

Liepos 14 kaip visuomet nuvažiavau toliau nuo miestų šviesų, kad galėčiau patyrinėti dangų. Atvažiavau į savo mėgiamą vietą ir pradėjau stebėti dangų. Žiūrėdamas į teleskopą kartas nuo karto man dingdavo vaizdas, tarsi jį kažkas uždengdavo. Kai pakėliau akis į dangų pamačiau kažką juodo. Net nežinau nei kokio dydžio tai buvo daiktas, nei koks atstumas galėjo būti iki jo. Nemačiau jokių šviesų ir negirdėjau jokių garsų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku!

 

Ir čia prasideda įdomiausia. Staiga dingsta mano atmintis ir atsipeikėju už gerų poros šimtų metrų nuo mano vietos. Žiūriu į laikrodį (mechaninis, prisukamas), iš mano gyvenimo dingo net 3 valandos. Tiesiog jas tarsi kažkas ištrynė. Atėjau prie savo automobilio, jis buvo atidarytas (tokį jį ir palikau), o teleskopas pro kuri žiūrėjau gulėjo ant žemės.

 

Tiesa sakant aš buvau apstulbęs. Iš automobilio niekas nedingo, bet kas svarbiausia, visi elektriniai prietaisai išsikrovė. Bardačioke (automobilio salono dėtuvė – anomalija.lt past.) buvau palikęs pakrautą mobilųjį, tas buvo išsikrovęs. Kai norėjau jį pakrauti nuo automobilio prikurkės, supratau, kad ir automobilio akumuliatorius išsikrovęs. Tuo momentu man buvo tikru tikriausias šokas ir tik namie pastebėjau, kad ir teleskopo baterijos sėdusios (turiu SkyWatcher Explorer 150/750 EQ3 PRO).

 

Nupėdinau iki kelio ir pradėjau stabdyti mašinas. Sustojo vyriškis kuris turėjo „krokodilus“ (laidai su gnybtais – anomalija.lt past.) ir padėjo man užkurti automobilį. Generatorius dirba, nes galvojau, kad gal jam galas. Pakroviau telefoną, veikia ir jis.

 

Visas tarsi nesavas nuvažiavau namo. Niekaip nesupratau kas įvyko. Po kelių dienų galvoje vis pradėjo mirgėti kažkokie atsiminimai. Man net sunku paaiškinti kaip tai atrodo. Tarsi kažkas prisimenama po gabalėlį. Pradėjau prisiminti šviesą, lyg kažkokį rūką, patalpą kurioje niekuomet iki tol nebuvau – prisipažinsiu tiesiai šviesiai, viskas dabar mano galvoje atrodo taip, tarsi mane buvo pagrobė ateiviai.

 

Negulėjau ant jokio stalo, nemačiau žalių žmogeliukų, tačiau žinau, kad patalpoje buvau ne vienas. Tos kitos būtybes net nežinau kaip galėčiau jas apibūdinti, tai tarsi kažkas nematerialaus. Tarsi rūko patalpoje yra kitos rūko formos būtybės. Aš net kažkaip supratau, kad jie bendrauja tarpusavyje, bet tai nebuvo nei garsai, nei vaizdai. Aš net negaliu apibūdinti to ką tada jaučiau.

 

Po to įvykio prasidėjo keisti sapnai, kuriose aš vis esu toje patalpoje ir man labai baisu. Baisu sapne, tačiau prisiminimuose nepamenu, kad man buvo baisu. Sapnų iki to įvykio irgi neturėjau, toks jausmas, kad smegenys mano neišneša kas su manimi atsitiko.

 

Suprantu, kad tai skamba kaip kažkokio šizofreniko kliedesiai, tačiau tai ką patyriau tikrai įvyko. Pagalvočiau, kad tikrai su galva negerai, bet niekaip negaliu paaiškinti ir elektroninių įrenginių išsikrovimo.

 

Šį pirmadienį atlikau smegenų tomografiją, nes jau buvau išsigandęs, kad gal koks navikas. Tačiau nieko blogo nerado.

 

Psichinėmis ligomis irgi niekuomet nesiskundžiau, šeimoje sergančių irgi pastebėta nebuvo. Tiesiog visi tie įvykiai kurie susidėjo į krūvą man niekaip iš galvos neišeina. Tie visi vaizdai, keisti prisiminimai. Viskas ant kiek keista, kad dabar tik vien apie tai ir galvoju.

 

Kaip manote kas galėjo atsitikti?

 

Tadpole

 

Forumo temą, kurioje savo gyvenimo nutikimo pasidalino dalyvis galite rasti paspaudus čia.

 

Anomalija.lt teiraujasi savo skaitytojų – gal ir Jus esate girdėję istorijų apie keistus ir sunkiai paaiškinamus reiškinius iš savo artimų žmonių? O galbūt patys tapote antgamtinių reiškinių liudytojais? Laukiame Jūsų istorijų ir pasakojimų – parašykite mums


Facebook komentarai
36 komentarų "Visagine gyvenantis astronomas: mane buvo pagrobė ateiviai"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
barmalejus

YRA korsunovas, rusas ar latvis, su ateiviais bendraves ne karta, jutube. ten panasu kad teisybe diedas kalba

nonsensejus

Žaibas gal trenkė…

Pyktis.

Sakykit kokiu kausu reik but,kad prie kokios nors fantastiskos istorijos ar pan reik tuoi prikist zoles rukyma???? Kad tik apsirukes gali sugalvoti tokius vejus….ar tikrai???? Lupenoa jus ar esat kada ruke tos zoles,kad sitaip stipriai nusisneket? Kausai jus nebesvaikit su ta zole.

Casiacas

Ko pikts toks. Ko jemi i sirdi blevizgas visokias. A nekeista, pykti del nieko. Juk visokiu zmoniu yra, negi reik imt i galva ko negali pakeist taip ir susirgt gali. Jauc ka ir as gal tave supykdziau savo komentaru, tikiuos ka ne, nes niek nenor izeist. Tik siaip sakau ramybes tau…

Casiacas

Ta prasme beprasmiska keist kitu nuomones. Labiau svarbu kaip pats reaguoji į tau nepatinkančius komentarus. Nes nu zmogus ner toks kaip tu isivaizduoji. Kiekviens mes apie kiekviena dalyka esam susidare vienokia ar kitokia nuomone. Manom pasauli is savo perspektyvos perleide per savo filtrus. Bet aisku atsiras kuris sakys, kad as neteisus but what ever koks skirtumas, kas pasikeis. Negi cia reikia del tokiu smulkmenu pykti. Linkiubtau ramaus gyvenimo btw.

Prisniaukes

A tu irgi neaiskink nores pyks nores nepyks, rupi čia tau labai.

rukas ruke parukes?

parasyti galima itikinamai cia nereik daug talento,bet noretusi gyvai su tuom zmogumi pakalbeti pamatyti,uzduot klausimu ir viskas paaisketu.normalu kad mazai kas linkes tiketi siuo pasakojimu,gi kalba eina apie kazka isskirtinio.as pats 90% isitikines kad mes nevieni protingi visatoje(nekalbant apie bakterijas ir pan.)

astronomas

Paprastai kai zmogu pagrobia tai masinos po to uzsiveda. Man ta vieta kliuvo, nes paprastai pagrobimo metu niekas neissikrauna. Teko skaityti, kad ateiviai naudoja lygtais emp daiktu laikinam isjungimui ar panasu prietaisa. Butu idomu suzinoti ar yra kokiu ant kuno neaiskiu zymeliu bei manau turetu kreiptis pas specialistus zinoma jie issiaiskins ar tikra istorija ar fake.

ahaha

ateiviai tai tik musu issilavinusio proto issigalvojimas, mes per daug suprotingejom ir pradejom galvoti, kad mes galime butu ne vieni, nors istikro vieninteliai visoj visatoj toki protingi esam :D nu va ir ir viskas solved

Ella

Kokiu reik but riboto mastymo kad galvot kad sioj begalinej visatoj mes vieni:D

Inkognito
Šiaip jau viskas įtikinama tame pasakojime,tik niekas neatkreipia mažos detalytės, kuria patikrinus nesunkiai paaiškėtų ar čia rašome tiesa ar melas. Kiek žinau astronominius tyrimus galima atlikti tik visiąkai giedrą naktį(pats turiu teleskopą). Autorius rašo jog tai įvyko 2017 metų Liepos 14 naktį,todėl pažiurėkite kokio giedrumo dangus buvo tą naktį toje vietovėje ir ar jis fiziškai galėjo atlikinėti žvaigždžių stebėjimus,ar buvo prasmė tai daryti? Juk šia vasarą giedrų naktų tiek, kad ant vienos rankos pirštų galima suskaičiuoti.Be to tokį atvejį kaip aprašyta sunku pavadinti pagrobimu,tai greičiau trečio arba ketvirto lygio kontaktas su NSO.Juk pranešėjas nebuvo kur nors išgabentas o viskas vyko… Skaityti daugiau »
Smalsi

Laba diena Incognito,esu jau sena mociute,tai atleiskit,jei nusikalbesiu.mane visa laika domino,Visata,planetos,gaila,neturejau tam daugiau galimybiu,dabar senatveje isigijau knyga Urantijos knyga“gal zinot ir kaip Jus man pakomentuotumet apie ja.Ten tiek daug kosmologijos,bet as neturiu reikiamu fizikos ir etc…ziniu.
Bet visvien bandau skaityti ir noreciau zinoti nuomone kas supranta daugiau apie kosmosa,galaktikas.As tikiu,jog toli nusidriekiancioje begalybeje egzistuoja tai,kas ten aprasoma,ir kad Urantija,musu Zeme
yra atsilikusi planeta,ten raso,kad ja turejo patobulinti Atsiustieji, taciau buvo sukliudyta …
Jei galima,bukit malonus,parasykite savo nuomone apie tai,butu idomu.

Dekoju.

Inkognito

Smalsiai. Deja tai keletu žodžių sunku paaiškinti. O be to aš ir pats kai kuo daugiau gilinuosi tuo daugiau matau kad beveik ir pats nieko nežinau arba mano žinios yra apgailėtinai menkos.Kažkaip netikiu kad ir Urantijos autorius viską žino. Mes visi klaidžiojame rūke daužydami savo galvomis į akmenines uolas.Galime tiktai paspėlioti. Juk net nežemiečiai svajoja pasiekti Visatos centrą kur mano yra kūrėjo smegenys viską žinančios ir valdančios erdvę ir laiką. ir jiems su jų technikos pasiekimais to padaryti nepavyksta. Kur jau čia mums paprastiems planetiečiams tą pasiekti.

Casiacas

Netyc papaudziau like, paziurejau, kad inkognito raso tai palikau like. Nes kai inkognito raso neskaites jau galiu pasakyt, kad idomu mus. Taip ir buvo…

Zinoma

Nepaisant to,kad bendradarbiauja su czv ir nasa :)

Zinoma

Mūsų visata nemaža,o tų visatų milijardai. Pasižiūrėkit youtube žvaigždžių dydžius :) saule atrodo kaip zeme pries saulę,ta prasme kokia maza,nes yra daug didesniu zvaigzdziu,ir tai tik atrastos,o kur neatrastos,ir neskelbtos oficialiai..

Stebetojas

Tai neirodo fakto,jog mus lanko ateiviai. Per tiek amziu jau viskas turetu buti istyrineta, juk ju technologijos ir intelektas ir bla bla bla. Nesakau, jog ju isvis nera. Tikiu, zinoma, juk visata neaprepiama galatiku gausybe. Bet toki grobinejimai zemeje, neturi jokios prasmes.

pagalvok

nuo mūsų daug kas slepiama

Zinoma

Eksperimentuoja su zmonemis :) galvoji ziurke labaratorijoje supranta ka jai daro? tas pats ir su zmonemis,tik istrina atminti :) pagalvok kiek civilizaciju buvo pries mus,jeigu rado varsta 300mln. metu senumo,ir kokie mechanizmai turejo buti pastatant piramides :) mokykloj tegul knisa vaikams prota kad egiptieciai pastate,siandien yra 3 kranai kurie pakeltu viena luito svori 100t. ir daugiau :) ftb pripazino,kad ateiviai lanko zeme(anomalija dar rase), bet esa negrobia zmoniu..

Kavenskas

Aš nesuprantu jei jau ble tokie skeptikai tai šaukit lauk iš puslapio nx rašyt tada kazka jei vistiek visi vejus pjauna ir debilais vadina pasakojimas neitikina tai gal bledes duokit instrukcijas kaip teisingai papasakot apie ateiviu pagrobimas

Tiesa

Tikra tiesa remiama faktais, o ne pasakojimais.

asssss

Neklausyk tu skeptiku. Matai norint būti skeptiku reikia turėti talentą ir bent siek-tiek smegenų. o čia smegenys su Avino galva, tokiems jai meluosi ar sakysi tiesa vis tiek su avino galva,
Taigi pagal pasakojama vienu metu išsikrovė visa elektronika . taigi ir skeptikas turėtu žinoti tai neįmanoma, automobilio akumuliatorius jai butu išsikrovęs vis vien butu užsidegę skydeli apšvietimas, telefonas kai išsikrauna vis-vien duoda signalą kad išsikrovęs,
jeigu žmogus butu nualpęs tas tris valandas tai manau ir skeptikui butu aišku kad elektronikos nusėdimas su tuo neturi nieko bendro. tikrai kvaili komentarai,o jai tokiems skeptikams reikia įrodymu duosiu patarimą, duok sau per galva prie elektronikos kai atsibusi apžiūrėk ar viskas veikia ! po to parašyk atsakymą!

Akumuliatoristas

Is kur jis galejo zinoti jog butent vienu metu issikrove viskas. Per tris valandas kol jis miegojo galejo issikraut tiek telefonas (kurio issikrovimo laika itakoja daugybe faktoriu) tiek teleskopo baterijos, tiek masinos akumuliatorius.

pagalvok

viena iš versiju,

Laukas

Kokie kvaili komentarai.. atrodo visi galvoja, kad mes vieninteliai visatoje Taigi pilna tu zmoniu yra pagrobtu, pilna pasakojimu, vien is Amerikos kiek.. visi ta pati sako, kad issikrauna elektriniai prietaisai ir dingsta porai val ar dienu. Gali buti kad jums idejo sekimo priemone ir gal net pagrobs dar karta. Jie tyrineja zeme. Ziuri ar mes visai beviltiski ar dar bent kazkiek protingi.

Sekimasas

Zinoma, visi ta pati sakys, o ka jie naujo isgalvos. Nors vienoje laidoje moteris sake, kad ja isprievartavo. Tai bent juokinga buvo :D

Inkognito
Mano ir mano šeimos paskutinį karta stebėtas NSO 2013 metais: Re: NSO stebejimai (duomenys) Standartinė inkognito » 14 Rgp 2013, 06:47 Šianakt stebėjau NSO skrydį,netoli Vilniaus apie 4 val 30 minučių. Stebėjau apie 3 minutes vairuodamas automobilį kuriuo vežiau savo dukrą į Aerouostą. Kartu su manimi važiavo žmona ir anūkėlis Gustavas ,bet jis matyt buvo užmigęs. Iš pradžių galvojau, kad tai lėktuvas, nes jis buvo toli,tačiau mirksinčios šviesos buvo nebūdingos lėktuvui,apačioje švietė pastoviai raudona šviesa o virš jos tai užsidegdavo tai užgesdavo žalios spalvos. Jis pradžioje skrido horizonto pakraštyje gal net baltarusių pusėje statmena mums kryptimi iš kairės į dešinę… Skaityti daugiau »
mechanikas fredis

kita karta kai pas tave atskris, siusk juos pas mane, nebrangiai galiu ta skraidancia lekste ant duju permust, pigiau skraidyt bus

Pyktis.

Jus nebesvaikit su tais zolyciu rukymais. Nu as niekaip nesuprantu kokiu koncinu debilu reik but,kad visokius tokius nurasyti ant zolytes….prisiktagalviai jus isidemekit nuo zoles nesivaidena! O jei jau jums vaidenasi tai teb tikrai ne zole. melskites sulpnaprociai.

Nepyktis

Na tai tikrai ne zolyte, pritariu.

Neskeptikas

Juokingi tie skeptikai… Jie viska nuraso i atsitiktinumus :D Zmogelis nezinia kiek kartu vazinejo sau stebeti zvaigdziu, o kai issitryne jam 3 valandos is gyvenimo tai jie visus kitus anomaliskus ivykius nuraso atsitiktinumui… :D

Balsas

Issitryne trys valandos :D as nesu skeptikas tiesiog tokios pasakecios neitikina manes. Per daug prifantazuotos fantastikos prisiziureja ponai esat ir tikit visokiais youtubo briedais

Balsas

Puiki pasaka kaip ir visos kitos. Atsakymo reiketu ieskoti savyje. Kazkas nutiko del ko tavo samone atsijunge. Kai atsipeikejai ji bande suvokti kas nutiko. Tai ka aprasei, tai manyciau tavo atveju elementariausias budas samonei paaiskinti kas nutiko, nes visas sias ir panasias istorijas tu pats zinai ir tai netgi kuriai savo galvoje galvodamas, jog mes nesame vieni. Kas reiskia, jog tai sukurta ir isgalvota. Noriu pasisakyti dar karta, jei kada nors kita civilizacija noretu kontaktuoti su mumis, tai aiskiai zinotu visas musu pasaulis. Nustokit tiketi, ir tuo kurti tas samokslo teorijas.

Ginmva

Joa, tikriausiai su savo samone ir mobiliaka iskrove, ir automobilio baterija iskrove, kad turejo ieskoti kas pakrautu ir tikriausiai tas objektas danguje kuri mate pries „atsijungiant“ irgi samones projekcija… Kaip lengva viska neigti ir sakyti, jog mes viska zinom, ar ne?

Balsas

Sprendziant is taves, tu jau viska zinai :D pamate, atskrido, atjunge, iskrove akumuliatorius, nezinia ka dare su juo ir svarbiausia ISTRINE tris valandas is jo gyvenimo. Prasilenkiat su sveiku mastymu. Tuo ir skiriasi aveles nuo piemenu. Nenoriu nieko izeisti.

Hmmm

Manau jis tiesiog miegojo. Idomu kas is tikruju, yen buvo

wpDiscuz