Žvejai pagavo paslaptingą žuvį su mistiškais raštais

paslaptinga-zuvisFilipinuose žvejai pagavo kai ką neįtikėtino. Kartu su kitu laimikiu jie iš vandens ištraukė ir mėlynomis tatuiruotėmis nusėtą žuvį. Dar niekada nematytas reginys ir išgąsdino, ir sužavėjo, o internete paviešinta žuvies nuotrauka sulaukė tūkstančių žmonių dėmesio.

 

Keisti raštai ant žuvies odos nė iš tolo neprimena natūralių, akivaizdu, kad tai nėra sukurta gamtos. Žvejai netgi nufotografavo galimai tatuiruotą žuvį šalia jos gentainių, kad būtų aiškiai matyti skirtumas.

 

Vieni žmonės spėlioja, kad kažkas pagavo vargšą gyvūną, jį ištatuiravo ir įmetė atgal į jūrą. Kiti teigia, kad tai ateivių darbas – jie pažymėjo šią žuvį savo ženklais. Dar kiti rado daugybę mistinių priežasčių, kodėl žuvis taip atrodo.

 

paslaptinga-zuvis2

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku!

 

Žmonės spėliojo, kad galbūt tai yra Dievo ženklas. Vienas vyras, vardu Steve Clarkas, svarstė, kad gal žuvis įsipainiojo į į jūrą išmestą raštuotą audinį ir jo raštai atsispaudė ant jos odos.

 

Visgi dar niekas nenustatė, ar žuvis tikrai buvo ištatuiruota, tačiau internautai ir toliau spėlioja, kaip ir kodėl kažkas tai padarė.

 


Facebook komentarai
1 komentaras "Žvejai pagavo paslaptingą žuvį su mistiškais raštais"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
boogeyman

Slamstas komentarai

wpDiscuz