Liftas į kitą pasaulį: paslaptingas žaidimas, kuris pasaulyje jau pareikalavo aukų

08ryvcePamirškite visus nekaltus vaikiškus žaidimus kuriuos žaisdavote vaikystėje ir susipažinkite su šiuo, kiek kitokiu ir ne tokiu linksmu „Lifto žaidimu“ (ang. Elevator game).

 

Lifto žaidimas yra iš Korėjos atkeliavęs ritualas kuriuo metu manoma, jog galima patekti į kitą, mums nežinomą anapusinį pasaulį. Šis žaidimas išgarsėjo po garsiosios Elisa Lam mirties kurią iki šiol supa mistika ir paslaptis.

 

Yra teorijų, jog mergina žaidė būtent šį žaidimą ir taip užbaigė savo gyvenimą. Keistą jos elgesį lifte, ir vienintelį vaizdo įrašą prieš jos dingimą galite pamatyti žemiau:

 Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku!

 

Na, o dabar susipažinkime su žaidimo taisyklėmis.

 

Norint žaisti lifto žaidimą jums reiks mažiausiai 10 aukštų turinčio pastato su liftu. Būnant pastate, įeikite į liftą, su jumis nieko negali būti, tik jūs pats, t.y. atliekant ritualą niekas pašalinis neturi įeiti į liftą iki tam tikro momento.

 

Paspauskit mygtuką į ketvirtą aukštą. Užkilus į ketvirtą aukštą ir prasivėrus durims neikite lauk, tiesiog paspauskite mygtuką į antrą aukštą.

 

Užkilus į antrą aukštą, taipogi nekiškite kojų lauk, vietoj to paspauskite mygtuką į šeštą aukštą. Atvykus į šeštą aukštą, palaukite ir paspauskite mygtuką į antrą aukštą, o kai būsite antrame aukšte, paspauskite dešimtąjį.

 

Atkeliavus į dešimtą, paspauskite penktąjį. Būtent šioje vietoje, jeigu pasiseks, turėtų prasidėti veiksmas. Jums būnant penktame aukšte, ir prasivėrus durims, pasak ritualo, į jūsų liftą turi įeiti moteris. Nežiūrėkite į ją, nė nebandykite kalbėti, ji nėra tai, kas atrodo.

 

Paspauskite mygtuką į pirmą aukštą, ir jei liftas ims kilti į dešimtą aukštą, o ne pirmą, reiškiasi yra tikimybė, jog jūs išsilaipinsite kitame pasaulyje. Jei nutiko taip, jog atkeliavote į dešimtą aukštą, turite pasirinkimą: likti lifte, ar lipti iš jo lauk.

 

Jei nusprendėte žengti lauk, moteris, kuri vis dar yra su jumis lifte, paklaus jūsų: kur tu eini? Neatsakykite jai, net nežiūrėkite į ją, tiesiog išlipkite lauk. Jei apsigalvojote, ir norite grįžti atgal, spauskite mygtuką į pirmą aukštą tol, kol jis ten jus nugabens. Pirmame aukšte prasivėrus durims greitai išeikite nė nesidairydami aplinkui, joks pavojus jums nebegresia.

 

Anapusinis pasaulis jums išėjus iš dešimto aukšto lifto gali atrodyti niekuo ypatingas, tik sakoma, jog ten neveikia elektra, bei viskas ką matote tamsoje yra langas. Vieni sako, jog mobilūs telefonai ar kitos priemonės neveikia, kiti – jog veikia.

 

Norint sugrįžti atgal į tikrąjį pasaulį gali iškilti problemų, ir tai yra tikrai sudėtingiau, kadangi pasaulis, kuriame jūs esate gali apsukti jums galva, ir jūs galite nebe surasti išėjimo. Viskas ką reikia prisiminti tai kaip atrodė jūsų liftas, o grįžus į jį, atkartoti ta patį ką darėte prieš patenkant į anapusinį pasaulį, tik atsidūrus penktame aukšte, turite spausti mygtuką į pirmąjį aukštą.

 

Pasak ritualo, liftas vistiek jus kels į dešimtą aukštą, tačiau jūs turite bandyti patekti į pirmą aukštą visais būdais, kad ir tektų dvidešimt kartų spausti pirmo aukšto mygtuką. Patekus į pirmąjį aukštą, apsidairykite, ar niekas nekelia įtarimo, jei bent kuri detalė nėra tokia, kokia buvo seniau, turite atkartoti veiksmus su pakilimais į įvairius aukštus, tol, kol pasiekus pirmąjį viskas atrodys kaip ir būdinga tikram pasauliui.

 

Deja, tačiau niekur nėra liudytojų pasakojančių, kaip gi ten viskas atrodė detaliau ir ką jie veikė. Galbūt po kelionės anapusiniame pasaulyje grįžus atgal viskas užmirštama?

 

Parengė: -K

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.


Facebook komentarai
21 komentarų "Liftas į kitą pasaulį: paslaptingas žaidimas, kuris pasaulyje jau pareikalavo aukų"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Inkognito

Manau, kad aš žinau kur Lietuvoje yra galimybė patekti į portala paraleliniam pasauliui. Ten kur 1982 metais apie 4 val ryto liepos 3 diena ėjau iš pirmos stotelės palei Nevėžio upę nuo pirmos stotelės iki sekančios Babtų linkui. Nso pasirodė kai nustojo čiulbėti paukščiai ir pajutau kad aplink mane vyksta kažkas ne taip.Siųlau atskirus entuziastus tik PAVIENIUI bandyti tai daryti gal ir jums pasiseks. Tik jokiu būdų nesutikite su pasiūlymu keliauti kartu su rutulio formos nso,nes išnyksite iš čia suvisam.

Alibaba

Nustok gert :-)

Inkognito

Negražu taip,aš tik norėjau pasidalinti tikra info,kuri kam nors tikrai praverstų iš rimtų tyrinėtojų,o ne tokių trolintojų kaip alibaba.

trollolol

Jooo, kad taip paprastai op ir kitam pasauly ha

jolka

labai jau viskas painu, galva susisuks vien nuo lakstymo pirmyn atgal, užtat ir atrodys kad kitas pasaulis…

Jo

Manau netikra. Netikiu, kad zaisdamas su liftu kur pateksi. Nebent uzsinervine namo gyventojai prigaus tame 10 aukste. Ikres uz zaidima su ju liftu. Tada tikrai apsvaigus nuo smugio atrodys jog kitam pasaulyje esi.

Mantas

Uzkyli i desimta auksta, o ten marozai tamsoi sedi. Be elektros. Spresk pats, islipi ten i kita pasauli pas juos ar ne. Nu neveltui ta merga ir klausia, kur tu eini?

Elle

Creepiest dalykas apie Elisa Lam atveju tai keista sutapimas –

https://www.youtube.com/watch?v=pt8lhNNk9So

fugu

Liftus aptarnaujančiom įmonėm trūksta darbo ir naujų užsakymų?

God

Jeigu galima daugiau tokiu creepypasta. Mano megstamiausias zanras

Menkysta

Straipsnis paaugliams ar suaugusiems? O kur dingo Hermiona Įkyrėlė?

Ginte

Ka tu veiki cia? Nei vieno teigiamo komentaro. Nepatinka, nesilankai. Easy as sh.it

Menkysta
Malonu, kad sekate mano literatūrą. Todėl turėjot pastebėti, kad nebuvo nė vieno įžeidimo. Mėgstu abejoti ir patariu tą daryti kitiems. Patariu dažniau atkreipti dėmesį į įrodymus ir liudininkus. Patariu kritiškiau pažiūrėti į savo, kaip tokių reiškinių stebėtojo, kompetenciją. Aš teigiamai žiūriu į „Harį Porerį“, nes suprantu žanrą ir jo tikslą. Kai skaitau tokį straipsnį, rašliavą apie ateivius ir praktinę magiją, kai žiūriu „Ekstrasensų mūšį“, aš taip pat suprantu tikslą ir man jis nepatinka. Tarkim, „Ekstrasensų mūšio“ laida- tai tik pelninga reklaminė kampanija, tikras „verslas“ su milijardine apyvarta sukasi už ekrano ribų. Nepastebėjau prašymo nerašyti neigiamų komentarų, bet aš jų ir… Skaityti daugiau »
Ginte

Apie tikejima niekas cia nekalbejo. Zvejybos tinklapyje tikriausiai nekalbetum, kad medziokle geriau, ar ne? Tad kodel manai, kad cia toji vieta kur reikia kalbeti apie faktus? Tinklapio paskirtis kita.

Menkysta

12 brolių juodvarniais lakstančių, paparčio žiedas, vilkolakiai, undinės, skraidantys Kalėdų senelio elniai, troliai, sirenos ir slibinai. Iš šitų personažų nereikalauju faktų, nes mes suprantam kokiam žanrui jie atstovauja. Ką norima pasakyti šituo straipsniu? Kodėl prie jo nereikia faktų, aš nepastebėjau prierašo, kad čia anekdotas ar karaimų liaudies pasaka. Kokia šio tinklapio paskirtis?

Ginte

Tinklapio paskirtis supazindinti skaitytojus su anomalijomis ir paranormaliais reiskiniais. Lygiai tas pats ir su siuo straipsniu – SUPAZINDINTI su tokiu reiskiniu, o ne irodyti ji ar paneigti. Tad kodel jus reikalaujate to, ka pats susigalvojote – as neisivaizduoju. Veblenat, uzsiimat sofizmais ir norite pasirodyti protingas. Sveikinu. Gaila, kad vieta netinkama pasirinkot :)

Menkysta
Bandote patvirtinti mano ankstesnio komentaro teiginį, kad tikintieji yra natūraliai teisūs. Kaltinate mane sofizmu, nors šitas straipsnis būtent tuo ir užsiima. Kodėl šis tinklapis nesiima „supažindinti“ su 12 brolių juodvarniais lakstančių, paparčio žiedu, vilkolakiais, undinėmis, skraidančiais Kalėdų senelio elniais, troliais, sirenomis ir slibinais? Ar aš pats susigalvojau, kad jų nėra? Kaip galima supažindinti su neįrodytu reiškiniu? Mokslininkai bando tai daryti, bet pabrėžia ir akcentuoja, kad tai yra teorija, kuriai pagrįsti dar prireiks kalno įrodymų. Tie, kurie daro priešingai, vadinami šarlatanais. Visuomenę galima supažindinti su patvirtintais reiškiniais. Nors šiais laikais vis dar yra ir tikybos pamokos. Stebitės kodėl aš čia kalbu… Skaityti daugiau »
Žygis

Laisva šalis. Kas kuo nori, tas tuo tiki. Kas kokiu nori, tokiu veidu ir skaito. Juokingai atrodai šioje vietoje ir tiek. Sėkmės tau Dantarjanai :)

Menkysta

:D Aš ne Dantarjanas, aš Dartanjanas, o dar tiksliau Don Kichotas. Patys geriausi argumentai, kiek teko girdėti per karjerą: atrodai juokingai, ką rūkai, išsiblaivyk, pasigydyk, persišviesk galvą, nesvaik, pasitikrink sveikatą. Jie man suteikia tiek daug informacijos ir staigiai keičia mano mąstymo kryptį! Laisva šalis turi ir pliusų ir minusų. Vienas žmogus (visai ne fašistas) yra pasakęs: „Yra pavojinga žmonėms reikšti savo nuomonę, nesuteikiant jiems informacijos“. O mes tai darom nuolatos, nuo Seimo rinkimų iki pasakojimų apie NSO.

Elisa

Apie Elisa Lam teko skaityti. Po to kai ji keistai elgesi lifte ji pradingo, o tik po kurio laiko jos kuna rado ant to pastato stogo milziniskame vandens rezervuare. Maza to, tas rezervuaras buvo uzdarytas is isores, nors priejimo iki stogo niekas negalejo turetu. Kaip ji ten atsidure, kodel blaskesi lifte ir kas ja uzdare/nuzude – taip niekas ir nesugebejo atsakyti. Geras straipsnis. Patiko.

higuhu

Bsbdziau zaist sita zaidima nk neiviko bet siaip ziauriai baisu :D ir nera 2auksto migtuko pasmane

wpDiscuz