Iš dangaus nusidriekęs paslaptingas šviesos stulpas šokiravo liudininkus

paslaptingas-sviesos-stulpasKeistas vaizdo įrašas sukrėtė net tuos, kurie netiki nežemiškų civilizacijų egzistavimu. Ryškiai mėlyna šviesa iš dangaus nutįso iki žemės, palikdama visa tai mačiusius žmones be žado.

 

Kai kurie galėjo pamanyti, kad tai – keistos formos žaibas, tačiau daugybė žmonių linksta prie versijos, kad vaizdo įraše buvo užfiksuotas ateivių apsireiškimas.

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Ispaniškame socialinio tinklo „Facebook“ profilyje pasirodęs vaizdo įrašas vertinamas kontroversiškai. Kai kurie įsitikinę, kad nepaprastas reiškinys yra sumontuotas.

 

Nors nežinoma, kurioje pasaulio vietoje tai įvyko, kai kurie internautai dalijasi savo spėlionėmis, kad keistas reiškinys galėjo būti užfiksuotas Nevadoje arba Arizonoje, kadangi pagal nusiskundimus ir NSO apsireiškimus būtent šios vietos laikomos pagrindiniais ateivių pasirodymo centrais.

  


Facebook komentarai
5 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
...
2 months 18 days ago
Saulė išspjauna plazmos pliūpsnius, Žemėje yra vieta pavadinimu Pragaro vartai ar kažkas panašaus. Kai buvo uždegtos dujos ir tikėtasi, jog jos greitai išdegs, bet jau dega virš 50 metų. Kodėl tai negalėtų būti paprasčiausias gamtos reiškinys, stiprus kažkokių dujų nuotėkis ir šiek tiek ugnies, visa tai paverčiant nuostabiu fakelu. Todėl manyčiau, kad tai arba montažas, arba gamtos ir žmogaus įsikišimo padarinys. Bet į vadinamus NSO visiškai nepanašu. Objektas negali po savęs palikti platėjančios juostos, kad ir kokie varikliai bebūtų, tai tiesiog neįmanoma. Nebent objektas būtų labai didelis ir palaipsniui būtų pajungiami papildomi varikliai. Bet tai turėtų būti velniškai didelis objektas,… Skaityti daugiau »
jediforce
2 months 18 days ago

Super kamehameha

ignas
2 months 20 days ago

Tikrai neatrodo kad tai žaibas.

albis
2 months 20 days ago

Panašu į gamtos reiškinį. Tiesiog žaibas šį kartą paišdykavo kitaip.

Guliveris
2 months 20 days ago

Buvo panašus straipsnis apie šviečianty stulpa mane kad dievas ant stulpo viršaus stovi

wpDiscuz