Tikros siaubo istorijos: Kalėdų košmaras

kaledos-siaubasĮvairūs straipsniai dažnai sulaukia komentarų, kuriuose žmonės pasakoja savo patirtis. Ne išimtis ir paranormalios tematikos tekstai. Žemiau pateikiamas komentaras, kurį paliko kalėdiniu laikotarpiu aukle dirbusi mergina, kuriai ši patirtis anaiptol nebuvo šventiška.

 

Nesu geriausia pasakotoja, bet esmę, manau, suprasit… Taigi, prieš pat Kalėdas buvau aukle pastoriaus šeimoje. Plepėjome su vaikais apie šventines dekoracijas. Paklausiau, ar jie išsitraukia po saldainiuką iš didelio ornamentuoto medinio advento kalendoriaus su 25 mažytėm durytėm ir siekiau paliesti, bet septynmetė mergytė paniškai sucypė: „Ne! Mes neliečiam šito!“. Hmmm, na, gerai, pagalvojau.

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Vėliau vaikai užmigo viršuje, tad prisėdau daryti namų darbų. Vienu metu pasirodė, kad išgirdau mažų kojyčių trepsėjimą. Užlipau, bet visi vaikai miegojo (pripažinkim, vaikai nemoka apsimesti, kad miega, jei nemiega).

 

Nusileidusi atgal. Po kiek laiko išgirdau garsus vėl… Užlipusi pamačiau, jog viskas tvarkoje, tik advento kalendoriaus durytės – atviros, visos! Žvilgtelėjau į šunį – ką jau žinojau iš siaubo filmų, tai kad reikia stebėti, ką šuo daro, o jis atrodė gana ramus, nors truputį įsitempęs.

 

Vėliau – vėl žingsniai, tik garsesni! Sukaupusi jėgas dar kartą pasukau laiptų pusėn… Ten susidūriau su vienu vaikų, jis užsimiegojęs paklausė: „Kur mano tėv…“, – tik ūmai nutilo ir parodė man už nugaros – „Kas tas į adatą panašus žmogus ten?“

 

„Aukštyn!“, – sukomandavau, šuniui pasiutus loti, o vaikui jau skuodžiant atgal į kambarį.

 

Likusią nakties dalį praleidau šalia vaikų kambario, apsikabinusi šunį, širdžiai daužantis kaip niekada, nes žingsniai aidėjo po visus namus.

 

Linksmų Kalėdų…

 

Parengė: E.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.


Facebook komentarai
3 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Guliveris
3 months 5 days ago

Isiblaivyki poto rašinėkit

Vilmantas
3 months 5 days ago

Si karta silpnokai

trollolol
3 months 5 days ago

O boze… Nezinau… Cia kurioj mokykloj taip prastai mokina rasinelius rasyt…

wpDiscuz