Stebuklas? Akimirkai atgijusio Jėzaus statula šokiravo pasaulį

jezus-statula-stebuklasŠiurpą keliantis vaizdo įrašas daugeliui jį mačiusių žmonių pasirodė tarsi Dievo siųstas ženklas. Internete sparčiai populiarėjančiame klipe – galvą pajudinusi Jėzaus statula, rašo naujienų ir pramogų portalas tv3.lt.
 
2014 metais per piligriminę kelionę nufilmuotas vaizdo įrašas pastebėtas tik dabar. Užsienio portaluose sušmėžavusi naujiena netrukus susilaukė skeptikų komentarų. Esą šis klipas – netikras ir yra tik apgaulingas masalas patikliems katalikams.

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Nepaisant to, tikintiesiems tokia medžiaga tapo Aukščiausiojo siųstu ženklu ar net įrodymu, kad Dievas egzistuoja.

  

Judančios Jėzaus skulptūros – dažnas reiškinys Prieš keturis mėnesius netikėtai atmerktos Jėzaus statulos akys kaip reikiant išgąsdino Saltillo koplyčios maldininkus Meksikoje. Vaizdo įraše įamžintas keistas įvykis: pamaldų metu Jėzaus statula netikėtai plačiai atmerkia akis, o po kelių akimirkų akylaus ir skvarbaus žvilgsnio, jas vėl užmerkia. Vaizdo įrašas nufilmuotas šių metų birželio mėnesį.

  

Pasak užsienio portalo dailymail.co.uk., ši medžiaga tapo rekordiškai populiari paranormalaus ar antgamtiško turinio puslapiuose. Vos tik šis įrašas buvo paviešintas internete, komentatoriai nenustoja kariauti dėl savo nuomonių.

 

Vieni tikina, kad čia yra įamžintas stebuklas.Kiti mano, kad tai yra viso labo pigus naujausių technologijų triukas. Treti kelia hipotezę, jog viskas priklauso nuo filmavimo kampo, šiuo metu buvo sukurta ne kas kita, o optinė iliuzija. Taip pat neatmetama galimybė, kad ta statula gali turėti mirksėjimo funkciją. Būtent pastarasis paaiškinimas kelia daugiausiai klausimų ir šiurpo.

 

Paranormalius įvykius tiriantis ir analizuojantis portalas „Adimensional“ bei jo vadovas Ivanas Escamilla tvirtina, kad šis vaizdo įrašas yra autentiškas ir tikras. Pasak jo, daugiau nei 20 skirtingų ekspertų ištyrė šią medžiagą ir nesugebėjo rasti jokių specialiųjų efektų ar kitų koregavimo pėdsakų. Nebuvo rastas nė vienas įrodymas ar prielaida, kad šis klipas – apgaulė.

 

Tuo tarpu toje bažnyčioje dirbantys šventikai atsisakė žiūrėti šį vaizdo įrašą ir komentuoti šią informaciją.

 

tv3logo


Facebook komentarai
7 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
top kek
3 months 2 days ago

Geltonoji spauda visados yra teisi, o patikimiausi saltiniai pasaulyje yra tv3 ir dailymail ;)

Mas
3 months 3 days ago

Nesuprantu o kam filmuoti? Zmogus jau zinojo, kad jezus pajudes?

123
3 months 6 days ago

Turbūt Jėzui nepatinka, kai jį filmuoja.

:))))
3 months 1 day ago

Drovus, supranti gi:Dd

Fake
3 months 6 days ago

nu jo tipo atsistoja, aisku kaip visada su „bulve“ ir filmuoja tipo nesitikedamas ,kad ta galva ten pakils :D

Stebiuos
3 months 6 days ago

Tarkim nesuklastot stebuklas galima vadinti nes žmonys išpruso nieko jau nebetiki jei dievas yra bando sugražinti prie tikėjimo reikia kažko jimtis arba čia nso prikiše savo rankas jokio dievo nėra jie mus mulkina ir skraido stebi dar.

Stebiuos
3 months 6 days ago

Gerai pagalvojus tai apgaulė mulkiam surežisuota kažkas pajudino ta galva.

wpDiscuz