13-metė Egipte jau metus laiko nei valgo, nei geria

mergaite-nieko-nevalgoViena 13-metė Egipte jau daugiau kaip metus nei valgo, nei geria, rašo žinių agentūra MENA.

 

Nors tėvai ir medikai yra sunerimę, mergaitė jaučiasi visiškai normaliai. Ji net nemeta svorio ir gyvena įprastą gyvenimą.

 

Prieš metus tada dar būdama 12 metų, mergaitė turėjo stiprią alergiją. Nuo to laiko ji nenori nei valgyti, nei gerti.

 

Šiam neįprastam fenomenui ištirti, Egipto sveikatos ministerija sudarė specialią mokslininkų grupę, į kurią įeina žinomi šalies pediatrai, psichiatrai, endokrinologai ir hematologai.

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Specialistai spėja, kad mergaitės kūnas kažkaip randa būdo pasigaminti energijos pats. Manoma, kad mergaitei, panašiai kaip ir augalams, padeda Saulės energija, o kūno dehidratacija neįvyksta dėl drėgno šalies oro.

 

Įdomu ir tai, kad mergaitė nesituština. Manoma, kad 13-metės kūnas sugeba iš aplinkos pasiimti tik tiek energijos, kad jo pakaktu minimaliai. Galbūt būtent todėl mergaitei sunkiau sekasi atlikti didesnio fizinio krūvio darbus.

 

„Tai yra unikalus įvykis ne tik Egipte, tačiau ir visame pasaulyje. Stengsimės įminti šią paslaptį bet kokiu būdu.“, – žurnalistams sakė vietos medikas.

 

Jei egiptiečiams medikams nepavyks išsiaiškinti priežasčių, jaunoji pacientė gali būti nusiųsta į užsienį.

 

Šios jaunos mergaitės sugebėjimais jau susidomėjo NASA ir Rusijos mokslininkai.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.


Facebook komentarai
4 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Donatas
3 months 10 days ago

Gal kas praktikuoja taip vadinama Inedia ar breatharianism?

Stebiuos
3 months 14 days ago

Gimsta nauja rušis žmonių kad išgyventume nes pasižiurim kokia mėsa valgom vien chemikalai viskas užteršta .

jaja
3 months 15 days ago

nevalgo negeria ir nesipisa

Hmm
3 months 16 days ago

Na tikrai tai ne vienintelis atvejis… Indijoje senukas nevalgo jau 60 metų.Du kartus jį tyrė karo ligoninėje, bet taip nieko ir neišsiaiškino. Nevalgo, negeria, o jaučiasi gerai. Austrijoje yra kaimas kuriame gyvena „saulavalgiai“. Rusijoje keletas… Prieš kokius metus vyko tiesioginė transliacija iš Nepalo, kur jogas meditavo kelis mėnesius. irgi nei valgė, nei gėrė ir nenumirė..

wpDiscuz