Malda (afirmacija), kuri gali pakeisti tavo gyvenimą

afirmacijaŽodžiai perduoda mūsų minčių energiją,valią, todėl jais galima sukelti stiprų poveikį. Jeigu savo žodžiams suteiksime pakankamai energijos jie taps įsakymu, kurį visata ar aukštesnės jėgos (kiekvienam pagal supratimą) pasistengs įvykdyti.

 

Žemiau pateikta maldą, sukūrė visame pasaulyje gerai žinomas dvasininkas Joseph Murphy.

 

Kadaise J. Murphy norėjo tapti katalikų kunigu ir studijavo teologiją. Tačiau patyręs gydomosios maldos galią, paliko jėzuitus ir išvyko į Jungtines valstijas, kur baigęs mokslus tapo farmacininku.

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Vėliau Joseph Murphy įgijo psichologijos mokslų daktaro laipsnį ir ėmė rašyti. Kelerius metus studijavęs Rytų religijas Indijoje, dvasininkas ypač išgarsėjo puikiu gebėjimu teologinėmis ir religinėmis žiniomis sukurti universalius, kasdienybę nušviečiančius modelius. Kone pusę amžiaus atidavęs savo veiklai, Joseph Murphy pozityvioms, netradicinėmis idėjomis pakeitė gyvenimus tūkstančiams žmonių.

 

Malda (afirmacija), kuri gali pakeisti Jūsų gyvenimą

 

„Dievo dovanos – tai dovanos man. Aš naudojuosi kiekviena šios dienos akimirka. Su manimi dieviška harmonija, ramybe ir gausa. Dievo palaima lydi ir gydo mane, todėl aš jaučiuosi saugus, nes Dievas yra su manimi. Aš jaučiu, žinau ir tvirtai tikiu, kad esu apsuptas Meilės, kuri saugo mane ir visus Žmones, kuriuos aš myliu.

 

Aš atleidžiu visiems ir linkiu Meilės, Taikos ir Gerovės, kaip to linki mums Aukščiausios Jėgos. Aš tikiu, kad visi mano rūpesčiai ir problemos išnyks su Aukščiausių Jėgų pagalba.

 

Tegul mano prašymai ir žodžiai, kuriuos aš tariu, pateks ten, kur juos siunčiu. Aš džiaugiuosi ir dėkoju suprasdamas, kad gausiu teigiamą atsaką į savo Maldą.

 

Tebūnie taip. Tebūnie taip. Tebūnie taip.“

 

Šią maldą (afirmaciją), rekomenduojama sau perskaityti bent vieną kartą per savaitę.

 

Pagal Dr. Joseph Murphy parengė: Vilijos Magiškos Kortos


Facebook komentarai
6 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
liutiene44
3 months 25 days ago

Aš jau komentavau apie maldą

liutiene44
3 months 25 days ago

Meldžiantis , jei susikaupi ir mintys tik apie maldą – tokia malda gali gauti iš Dievo malonių .

pagonis
3 months 25 days ago

is dievo(jei toki isivaizduoja tikintieji ) jokiu maloniu neimanoma gauti,nes tokio subjekto, kaip „dievas“ nera, o ivairias malones (atleidimus,laimes, sveikatos pagererejima,gerus,laimingus santykius su aplinkiniais ir t.t.) mes gauname ne is dievo,bet is motinos gamtos ir paralelinio pasaulio jegu —

Mekabciel
3 months 24 days ago

O gamta motina ir paralelinio pasaulio jegos ne dievo sinonimai?

liutiene44
3 months 25 days ago

aš rašau komentarą pirmą kartą ir negali būti, kad kartojasi.

siaip
3 months 26 days ago

vienintele,ir tikra malda yra Teve musu,ja kalbant kiekviena diena,gauni visokeriopa apsauga…

wpDiscuz