Neįtikėtina versija: Žemė, tai kito pasaulio pragaras?

zeme-pragarasTai, kad Žemė gali būti kito pasaulio pragaras, svarstoma seniai.

 

Paprastai šios tezės įrodymui siūlo apsidairyti aplink. Visa žmonijos istorija – tai begalinė mėsmalė. Karas po karo, epidemija po epidemijos, badas, prekyba vergais, kankinimai, ligos, genocidas, nužudymai, prievartavimai. Ir tai pasaulis, kurį sukūrė gerasis Dievas?

 

Ši aplinkybė glumina daugelį, kartu ir šventikus. Kodėl pasaulis sutvarkytas taip, o ne kitaip, tai yra geriau? Populiariausi atsakymai į šį klausimą skamba ne visai įtikinamai. Kalba apie pasirinkimo laisvę, kad dėl visko kaltas pats žmogus, kad Dievas nubaudė nusidėjėlius, arba kad blogį kuria šėtonas.

 

Bet už viso to jaučiasi kažkoks netikrumas, savo neteisumo jausmas. Jeigu šėtonas kankina žmones, tai kodėl visagalis Dievas jo nesustabdo? Jeigu taip baudžiami nusidėjėliai, tai kuo kaltas kūdikis, kuris, būdamas tokio amžiaus tiesiog nespėjo niekuo nusikalsti? Žmonės patys kuria blogį? Galbūt.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku!

 

Bet juk iš tikrųjų blogų žmonių labai mažai, tai kodėl gi būtent jie nustato šio pasaulio formą, ir dar per visą šio pasaulio egzistavimą? Ir vėl, kaip Dievas tai leidžia? Bet jeigu padarysime prielaidą, kad mes visi seniai mirę ir dabar esame pragare, tai viskas stoja į savo vietas ir atrodo kur kas logiškiau.

 

Žemė – tai pragaras. Čia nenuodėmingų nėra. Atkreipkite dėmesį į žinomą tezę apie tai, kad po pirmo Adomo ir Ievos nuopolio nusidėjėliais tapo visa vėlesnė žmonija. Netiesiogiai tai liudija apie tai, kad Žemė – pragaras. Kodėl už Adomo ir Ievos poelgį turi atsakyti visi jų palikuoniai? Šis klausimas glumina daugelį, bet, tarkim, kad Žemė – pragaras ir joje surinkti visi nusidėjėliai, tai prieštaravimų nėra jokių. Ir nėra nekaltų kūdikių, ir nėra neužtarnautų kančių.

 

Be to, mes žinome, kad šėtonas – šio pasaulio kunigaikštis. Būtent jis yra Žemės valdovas. Bet juk apie šėtoną taip pat žinoma, kad jis PRAGARO valdovas. Ir vėl tai mums netiesiogiai pasufleruoja, kad reikia sutapatinti žemę ir pragarą. Tada viskas rišasi tarpusavyje: šėtonas valdo Žemę, šėtonas valdo pragarą, reiškia, Žemė ir pragaras turi bendrą valdovą. Mažiausia, kas gali būti, tai, kad Žemė ir pragaras sudaro sąjungą, jei tai ne viena ir ta pati vieta.

 

Suprantamu tampa ir savižudybių pasmerkimas. Tai bandymas pabėgti iš „kalėjimo“, neatbuvus viso laiko. Pati baisiausia žmogaus kančia, yra nežinomybė kas jo laukia po mirties: tai yra, bus ten gyvenimas, ar priekyje nėra nieko. Tai jau tampa PRAGARIŠKA bausme. Ir, aišku, tikrasis pragaras ir bus toks. Logiškai galvojant negalima laikyti Dievo-Kūrėjo primityviu sadistu, kuris baudžia žmones kepindamas juos keptuvėje.

 

Žinodami, kad Žemė – pragaras, kitaip žiūrime į sutartį su šėtonu, kurios tikslas įgyti nemirtingumą. Įsivaizduokite, žmogus pats, savo valia, sutinka amžinai likti Žemėje, t.y. pragare. Ir suprantama, kodėl apie tokį sako, kad jis pražudė savo sielą. Žinoma, pražudė. Ir koks velniškas pasityčiojimas iš situacijos: šėtonas laimi visada ir visiškai, sudarydamas tokį kontraktą. Juk žmogus amžinai lieka pragare.

 

Tikėtina, kad už pragaro galibūti dar vienas pragaras. Priklauso nuo poelgių, nusikaltėliui gali pritaikyti amnestiją, o gali ir sugriežtinti režimą. Įsakymai – tai kelio į išsivadavimą nuoroda.

 

Kyla klausimas, o kaip atrodė tas pasaulis, kuriame mes gyvenome, kol numirėme ir patekome į pragarą? Jeigu ten, tikrame pasaulyje buvo nusidėjėlių ir jie pateko į pragarą, tai yra Žemę, reiškia ir ten buvo blogio.

 

Gal tikrasis pasaulis – tai vieta, kur žmogus, kiekvienas žmogus gali bendrauti su Kūrėju? Ir štai, tiksliai žinodamas, kad yra Dievas, kažkas vis tik įsigudrina daryti pikta. Tokiems ir bausmė: ištrinti atmintį ir pasiųsti į pragarą, tai yra Žemę.

 

Gal visi mes ir esame tie kito pasaulio užkietėję nusidėjėliai?

 

Pagal nežinomą teorijos autorių parengė: Būrėja Roma Vičienė, Mėnesiena: Būrimas kortomis


Facebook komentarai
37 komentarų "Neįtikėtina versija: Žemė, tai kito pasaulio pragaras?"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Inkognito
Galimas dalykas kad dievas pasinaudodamas žmogaus palyginti trumpo gyvenimo svertu dar ir realizuoja absoliutų teisingumą žemėje. Juk biblijoje taip pat pasakyti dievo žodžiai,kad labiausiai skriaudžiamas vargšas ,bus jo mylimiausias ar tai artimiausias sūnus, Tai štai gal būt koks nors oligarchas klasta ar apgaule sukrovęs savo turtus,gali susilaukti savo atžalos su jo veiksmų pražudyto žmogaus persikūnijusia siela,ir šiam užaugus visi jo neteisėtai įgyti turtai atiteks būtent jam. Aišku tai labai sudėtinga,tačiau kaip sakoma nežinomi viešpaties keliai,juk dviejų dalykų mūsų niekuomet niekas nepaklausia ar norime gimti ir ar norime mirti,visi tai padarome tada kai tą nusprendžia kažkas iš aukščiau. Kaip dar sakoma… Skaityti daugiau »
Inkognito
Na šiaip jau gerai pagalvojus žemė nėra vien tik pragaras,ji universali vieta ir pragaras ir rojus. Visa tai valdo Kūrėjas,jis mirus asmeniui jo sielą sekančiam fiziniam gyvenimui gali pasiūsti tiek į pragarą tiek į rojų. Jam pakanka labai paprasto svertelio žmogus gali gimti pasmerktas vargui,nepritekliams, kančioms ir nuolatinėms netektims,kurios jo gyvenimą čia žemėje paverčia tikru pragaru.Tačiau dievui panorėjus jis gali gimti turtingoje šeimoje,būti labai laukiamas ,mylimas,jam gali būti suteikti visi įmanomi dalykai šiame pasaulyje ir jam šis gyvenimas gali būti rojumi. Matyt šitaip yra realizuojama biblijinio rojaus ir pragaro alegorija,kuri ten pateikta paprasta varguoliams labiau prieinama forma. Pamastykite patys argi… Skaityti daugiau »
Inkognito

Žemė yra pragaras su su aukštai išrikšta savitarna. Kiekvienas stengiasi išgyventi iš kito pražūties,o galiausiai ir pats tampa auka,o jei pasiseka miršta nuo ligų arba senatvės…Vienintelis dalykas kad kančių ir netekties grandinėse ugdoma ir tobulėja jo siela arba atvirkščiai ji degraduoja iki tokio lygio kuomet jis sunaikinama kūrėjo negrįžtamai. Panašiai kaip švininnių šaratų gamybos dėžėje,prikarpoma švino gabalėllių ir tiek sukama metaliniu dangčiu kol visi pasidaro tinkami ir apvalūs,o tie kurie netinkami išrenkami ir perlydomi…Na tai tik vaizdingas palyginimas realybėje yra milijonus kartų sudėtingiau viskas…

Pyktis.

As galvojau,kad tavo draugai reptiloidai cia nagus prikises.

Pragariukas

As jau senai apie tai masciau kad zeme yra pragaras, tiek daug nesveiku zmoniu gyvena cia, prievartautojai, zudikai..o kur dar ligos, isdavystes, skurdas, patycios, artimuju netektys, apie karus net nekalbu…zodziu tikrai pragaras. Atrodo zmogus nieko blogo nedarai bet kazkokios blogybes vistiek tave paliecia nori tu to ar nenori

Saulė

Manau, čia daugiausia tiesos: kas, kaip ir kodėl?
https://m.youtube.com/watch?v=xmXSAeGa7M8

super

Jei kaip čia kalbama aš miręs ir esu pragare tai nuostabus mano tas pragaras nėra kuo skųstis man. Netikiu šia versija, bet reiškia esu patenkintas gyvenimu pragare :D

Mano manymu....

Greičiau Venerą vertėtų vadinti pragaru, o, ne Žemę. Sutikčiau su tais, kurie mano jog čia greičiau skaistykla, bet vat kur Rojus, neaišku. Tik nedaugelis gali išvysti Rojų.

Ttt

Eilinis muilo burbulas kad zmones ir toliau tiketu apie pomirtini gyvenima. Zmones eikite dirpti uzsidipkit pinigu ir naudokite kad atrastumet savo roju o tynginiai visada ziures I pasauli kaip I pragara nes niekas jiems neatnes nulupto kiausinio ant lekstes.

Abugabuga

Ei tyngyny, rasit ysmok.. Kaip gali kalbėt apie tingumą, pats toliau savo subinės nematydamas? Gal tu pragare dirbi? Įsidėmėk, darbas rašoma su b.

Saulys

Nesutinku su Rima (virsuje komentavo – „sakyciau rojus“). As sakyciau kad niekas kas Sventuose rastuose pasakojama apie Roju zemeje nesutinkama. Ne tvirtinu, kad cia pragaras, bet palyginimas vertas diskusijos. Straipsnio argumentai tvirti. Ne daug fantazijos reikia, kad pratest saraseli :-)

Saulys
Paplociau nezinomam autoriui. Jo teorija kaip tk glaustai siejasi su mano palaikoma „uzgrobtos zemes“ ir 3D matricos teorija, kurioje mes gyvename sukurdami energetini maista tiems kas mus „ikinke“. Savizudybes – Kaip I desimtuka! As manau visiskai panasiai. Aisku jokiu budu nerekomenduoju, greiciau atvirksciai – siulyciau mesti issuki „priziuretojams“ rodant kad zinai, nei begti is kalejimo :-)! Idiegta baime numirti varo mus is proto ieskant tabletes nuo vezio ir kitokiu panasiu ligu. Papildomai tai nuostabus pasipelnijimo saltinis tiekms kurie sio straipsnio atoriui nera tie kurie turetu valdyti (geiciau atvirksciai). Labai puikus isdestymas. Mano akimis tikrai galvotas rasytojas. Priminsiu kas Setonas siejamas… Skaityti daugiau »
Saulys

Tik maziuke detale prie Menulio, kaip retransliatoriaus apibudinimo. Visada nukreiptas viena puse i Zeme… Tai sutapimas :-)

Jurgita S

Pragaras kaip toks yra amžinos kančios vieta,mes čia negyvenam amžinai,man greičiau skaistykla kvepia.Tikintiems reinkarnacija tai gyvenimas po gyvenimo,reiškia mokam ar gyvenam ką užsitarnavom ankstesniame gyvenime ar duota galimybė kitame gyvenime gyvent aukštesniame lygmeny…nors man Žemė panaši į vientiso kūno,beje senstančio, dalį…Juk žinome kad kiekviename kūne kiekvienam organe yra milijardai gyvų organizmų…

K.j

Gali būti,kad Dievas atsiunčia gerų žmonių,kad šiek tiek padėtų išbristi,čia esantiems blogiems žmonėms,kurie turi pasitaisyti,jeigu nenori,kad visai jie sudegtų ar kankintųsi . Bet ir skaistykla gali čia būti ,jeigu ne pragaras,nes pragaras tai nenusakomai nėra tokių žodžių nusakyti. Ž emė yra tam,kad mes norėtume negimti sekamčiame gyvenime žemėje,nes čia yra blogai.

Matilda

Nera Zeme pragaras, nes ji Pati yra emocinga ir turinti samone. Pragara susikure zmonija ir kaip nekeista, supranta kad yra blogis, bet ji toliau kuria. Nors jau po biski matosi sviesa tunelio gale, kai kas pradeda atsibusti, palaipsniui atsibudines ir kiti. Zmones, bukime Angelai ir skleiskime sviesa, meile , geri ir taika. Bukite palaiminti.

Matildai

Dievas yra absoliutas,- jis taip pat duali būtybė. Iš jo gimė viskas tiek gėris tiek blogis,dvi esminės substancijos papildančios viena kitą. Todėl ir žemė kaip jo kūrinys ,ji nėra vienpusiška,ji tuo pačiu metu ir gėris ir blogis.
Todėl niekada ir niekur negalės būti vien gėris kaip ir negalės būti vien blogis.Tas pats vadinamas pragaras žemėje,milijonams turtuolių jis yra absoliutus gėris kurie nenori palikti jo mirdami ir visomis išgalėmis stengiasi pratęsti savo egzistenciją čia. O tas pats pasaulis visų ujamam vargšui tęsiasi tarsi nesibaigianti kančia,kol galų gale mirtis jį išvaduoja.

Saulegraza

Dievas dave pasirinkimo teise pirmiesiems zmonems.Pasirinkdami puikybe,jie paniekino Dievo gerus norus,taip kaip mes maistaujame pries gerus tevu norus.Dievas nepaliko savo vaiku likimo valiai. Jis atsiunte savo mylima sunu tapti zmogumi kad ispirktu pirmu zmoniu nuodeme. Tas kas tiki Jezumi Kristumi, tas islaisvintas is setono vergijos.Taip kaip Biblijoj parasyta: tas kas tiki manimi,tas gyvens amzina gyvenima. Zeme laikinai setono valdzioj,kol Jezus Kristus sugriz pasiimti savo zmoniu. Setonas 3kartus gunde Jezu zemiskais turtais ir valdzia. Suprantama,kad jis naudoja turtus,valdzia,griauti zmoniu gyvenimus ir gauti kuo daugiau sielu naudojant zmoniu puikybe ir goduma.

Anonimas

Nezinau kaip man sove i galva tokia mintis, bet jau kuri laika vis mastau – galbut Zeme ir, visi gyvi padarai joje, tesame kazkokios begalo protingos, intelektu mus lenkiancios daugybe kartu, civilizacijos, eksperimentas?

k

Perskaityk Interviu su replitija

Sheterhand

Žemė nėra pragaras, pragaras egzistuoja, tai tiesiog žemesnių vibracijų plotmė, egzistuojanti lygiagrečiai materialiam pasauliui, tik kitose vibracijose. http://www.kristustavyje.lt/html/klausimai_ir_atsakymai/dvasine_karalija/dvasinis_pasaulis/visa_tiesa_apie_dangu_ir_pragara.php

ROLAN

DIEVAS mums tik duoda laisve mes ir renkames vagystes istvirkavimas zmogzudystes dabar yra nauji pavadinimai sioms nuodemems korupcija neistikimybe abortas Patys pasirenkam pradedant nuo savo minciu darbu veiksmu savo gyvenimo budus ir patys sukuriam pragara Zemeje na zinoma tada reikia kazka kaltinti

Na
Esu apie tai pagalvojęs, bet jeigu tai būtų pragaras, niekas nenorėtų jame būti, o yra atvirkščiai. Žmogus bijo mirties ir nenori iškeliauti anksčiau laiko. Ir vis dėl to Žemėje yra per daug malonių dalykų, kad tai galėtų būti pragaras. Labai realus variantas, kad tai tik tarpinė stotelė į pragarą. Itin stiprūs nusidėjeliai keliauja tiesiai ten, o ne itin stipriai nusidėję čia – į Žemę – antram šansui. Jei čia būsi geras – į pragarą nekeliausi. Jei nusidėsi ir čia arba nusižudysi – keliausi pragaran. Nes ir įvairūs ekstrasensai sako, kad savižudžiam kažkur ten būna dar blogiau, negu čia. Manyčiau logiška.… Skaityti daugiau »
Nesvarbu

Čia yra žemės rojus, už tai yra daug gerų žmonių ir kartu blogų nes Dievas leido pasirinkti kuriuo keliu mes eisim. Visa velnių politika nori gerus įtraukti į blogį. Kad galėtų užvaldyti visą žemę. Už tai manau išgyvename sunkumus,artimųjų netektis būdami gerais…

vandenis

na jei tai pragaras ir jame gyvena musu milimi zmones….tai as visai sutinku likti cia amzinai ir salia savo giminingu sielu

wpDiscuz