Tėtis kartu su vaikais tapo neįtikėtino reiškinio liudytojais

supynes-vaiduoklisPaprasta diena, kai tėtis nori nuvežti vaikus į žaidimų aikštelę, gali virsti tikru siaubu, rašo alfa.lt. Vyras, kartu su vaikais sėdėdamas mašinoje, tiesiogiai savo „Facebook“ profilyje transliavo neįtikėtiną vaizdo įrašą.

 

Vaikų žaidimų aikštelėje didelės sūpynės judėjo pačios!

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Vaikai su tėčiu mašinoje stebėjo šiurpą keliantį reginį, kuris prilygo nežemiškam reiškiniui. Sūpynės įnirtingai siūbavo į visas puses, nors vėjo nebuvo. Nei kitos sūpynės, nei medžiai nejudėjo. Atrodė, it kažkas sunkus sėdėtų sūpynėse ir be paliovos suptųsi.

 

Šią vaizdo transliaciją stebėjo daugiau nei 5 milijonai žiūrovų. Vyro teigimu, sūpynės judėjo ilgiau nei dvi minutes, prieš pradedant filmuoti.

 

Nelabai tikėtina, jog silpnas vėjas galėjo taip aktyviai judinti vaikiškas sūpynes. Mašinoje sėdintys ir viską stebintys vaikai buvo pakraupę iš siaubo ir atsisakė eiti į žaidimų aikštelę.

  

Parengė: Laurita Putnaitė

 


Facebook komentarai
8 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Asd
8 months 5 days ago

Tas krėslas visada viršutine dalim supasi atgal. Galėčiau lažintis, kad valas pririštas prie tos vietos ir kažkas tiesiog jį tampo.

Toks gyvenimas
8 months 9 days ago

Iš baimės visi vos į kelnes nepridėjo, ČIA VĖJAS! (Dėl vaikų tai suprantu, aš irgi lelė būdama išsigąščiau)

Ziurekite
8 months 11 days ago

Tai ,kad ir kitos supynes truputi juda..matomai..issupe..ir paliko..nes supynes ilgai supasi kol nustoja.Komedija…ir tiek ..Vaiduoklis „““ ..bijo supyniu..Ach..juokdariai..tik nematau kokioje vietoj Juoktis..cia reikia „“*verkti““..vaiduoklis ateme supyyyynes..geros dienos.

...
8 months 11 days ago

Tai jau dabar vaiduoklis ir suptis nebegali? Čia tikrų tikriausias rasizmas. Suprantu, kad peilių mėtymas poltergeistų yra negerai, nes gali pats susižeisti ar kitus. Kaip ir kėdžių stumdymas netoleruotinas, nes po 19h – ramybės metas. Sakyčiau išpūstas per didelis burbulas dėl tų supynių. O ir pačios supynės atrodo žiauriai patogios.

Ana
7 months 25 days ago

:DDDDDD

bzzz
8 months 10 days ago

Tai jau dabar vaiduoklis ir suptis nebegali? Čia tikrų tikriausias rasizmas. Dekui uz gera juoko doze..:DDDD

LOLIS
8 months 11 days ago

Už žilkos ir aš moku patampyt

paprasta
8 months 12 days ago

inercija

wpDiscuz