Tėvai jau 25 metus laiko savo vaiką įkalinta narve

"Rex Features" nuotr.

„Rex Features“ nuotr.

Tėvas su pamotė beveik visą gyvenimą laiko savo 25 metų amžiaus sūnų įkalintą mediniame narve.

 

Kinas vardu Wei Jun yra priverstas leisti savo dienas uždarytas tarsi būtų naminis gyvūnas, o ne žmogus.

 

Moteris ir vyras, pavertę savo vaiko gyvenimą pragaru, teigia, kad jų poelgis yra visiškai pateisinamas ir suprantamas. Wei Jun pamotė teigia, kad šios drastiškos ir protu sunkiai suvokiamos priemonės buvo neišvengiamos.

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Pasak jos, kai berniukui buvo 2 metai, jis šliaužiojo po namus, o tėvai užsiiminėjo savais reikalais. Būtent tada berniukas netyčia ant savęs užsivertė katilą su verdančiu vandeniu.

 

"Rex Features" nuotr.

„Rex Features“ nuotr.

 

Tą dieną tėvas specialiai jam pagamino didelį narvą, kur berniukui nieko negrėstų. Per visus tuos 23 metus, narvas nebuvo nei didinamas, nei platinamas.

 

Dabar jau 25 metų Wei Jun niekada nebendravo su savo bendraamžiais, nelankė mokyklos, neišmoko skaityti ir rašyti. Vaikinas kartais yra ištraukiamas iš narvo tam, kad pamotė galėtų jį nuprausti.

 

"Rex Features" nuotr.

„Rex Features“ nuotr.

 

Nors vaikinas lengvai galėtų pabėgti iš narvo ar tiesiog narvą sulaužyti, jis teigia, kad jam to nereikia, nes narve jaučiasi labai laimingai ir kito gyvenimo neįsivaizduoja.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.


Facebook komentarai
3 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
ttt
10 months 22 days ago

Cia lietuvoje uz toki tevu poelgi jau tuos pacius metus butu prisistate socialine tarnyba ir ateme ju sunu ir uzaugine kaip dora socialiai parengta zmogu yra protu nesuvokiamos anomalijos ir yra protu nesuvokiami zmones.

lapis1986
10 months 25 days ago

o ka jis darys kai tevai susens ir nebegales juo rupintis?

to lapis
10 months 17 days ago

Ciulps pimpukus transvestitams

wpDiscuz