Pasaulį šokiruoja moteris be veido: turiu priimti tokį savo likimą

khadija21-erių metų mergina Khadija Khatoon, nepaisant savo išskirtinės išvaizdos, sako esanti laiminga. Jos akis ir nosį dengia didžiulės odos ataugos, kurios trukdo uosti ir matyti.

 

Neurofibromatozė – liga, kuri kankina Khadija nuo gimimo. Mergina iki šiol gyvena su tėvais ir nelanko mokyklos. Deja pagelbėti šiai jaunai moteriai – neįmanoma užduotis, šis apsigimimas nepagydomas, rašo dailymail.co.uk.

 

Indijoje gyvenančiai merginai reikalinga nuolatinė medikų priežiūra, todėl miestelio gyventojai renka aukas padėti likimo nuskriaustajai. Vos 2-iejų mėnesių mergaitei Khadijai buvo diagnozuota baisi liga, tėvai pastebėjo, kad mažylė neatmerkia akių, todėl kreipėsi į medikus, kurie nustatė neurofiromatozės sutrikimą.

 

Nuo tos akimirkos Khadija tapo priklausoma nuo tėvų. Jos veidą gaubia odos ataugos, kurios dengia akis, nosį ir pusę burnos. Jaunai merginai sunku kalbėti, uosti ar matyti, dėl šių priežasčių Khadija nelankė mokyklos, nedirba ir gyvena su tėvais.

 

Tačiau nepaisant šios klastingos ligos, mergina sako esanti laiminga: „Šiam gyvenimui buvau sukurta tokia, aš tiesiog turiu susitaikyti ir priimti tokį savo likimą.“

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku!

  

tv3logo


Facebook komentarai
4 komentarų "Pasaulį šokiruoja moteris be veido: turiu priimti tokį savo likimą"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Toks gyvenimas

Užjautrumas… Bet… New slenderman generation!!!

Eh

Kaip visada Indija..

jjjhjukiui

Siaubas…

Tront

Dabar i kastracija ziuriu daug palankiau :)

wpDiscuz