„Žvaigždžių vaikai“ – kas jie? O gal ir Jūs esate vieni iš jų?

zvaizgdes-vaikaiŽvaigždžių vaikai gyvena mūsų Žemėje ir niekuo nesiskiria nuo kitų žmonių – nei mintimis, nei jausmais, nei praeities prisiminimais. Tačiau kai ateina laikas, jie tarsi „pabunda“ ir sužino, kad yra atsiųsti iš kitų pasaulių atlikti misiją Žemėje, rašo pirmasis lietuviškas tinklalapis apie paranormalius reiškinius nso.lt.

 

Iki tol jie nieko neprisimena apie savo kilmę, praeitį ir tikslą – tol, kol jų „nepažadina“ užkoduoti genai. Pabudimas gali būti ramus ir laipsniškas, bet gali būti dramatiškas su tragiškomis pasekmėmis. Atmintis atsistato (ne visiems pilnai) ir jie pradeda vykdyti savo misiją. Jie per trumpą laiką sugeba pasiekti „dvasinį“ pažinimą (kuriam Žemės gyventojui prireiktų kelių gyvenimų). Ir jiems žvaigždėlaiviai, tarpgalaktinės kelionės, įvairūs psichiniai reiškiniai ir kitos gyvybės formos yra savaime suprantamas dalykas.

 

Jų nėra daug Žemėje, o jų misijos skirtingos. Jie šliejasi prie šviesaus proto žmonių padėdami jiems prisiliesti prie Motinos Žemės. Jos taip pat yra aukštesniųjų matavimų sąveikos taškai su mūsų fizikiniu pasauliu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Šie asmenys yra susirūpinę tuo, kad jaučia, kad gali būti kilę iš kitų pasaulių. Jie patiria vienatvės jausmą, jausdamiesi svetimi šioje Žemėje. Jie mano, kad mūsų visuomenės normos yra niekam tikusios ir nepriimtinos.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Mūsų planeta negali išlikti be Dieviškojo įsiveržimo, Žvaigždžių vaikai atveria jam kelią.

 

Žvaigždžių žmonės gimsta tokiomis pat visiškos amnezijos ir bejėgiškumo sąlygomis, kaip ir „vietiniai“ žemiečiai, iš tiesų tam, kad savotiškai aklimatizuotųsi planetoje ir nuodugniai pažintų jos gyvenimą.

 

Misijos forma gali būt labai individuali, išreikšta atvirai ar užslaptinta paprastume; tai gali būti žinių skleidimas, misterijų mokyklų, globalių bendrijų įkūrimas ( pav. Planetos Aktyvizacijos Organizacija, Planetary Activation Organization ), ar tyli asmeninė pagalba, pats Žvaigždžių vaiko dalyvavimas, – bet kurioje jo veikloje gali pastebėti žvaigždžių dulkių žvilgesį.

 

Žvaigždžių vaikai atsineša su savimi palaipsniui atskleidžiamus įgūdžius, skirtus sužadinti bei skatinti kiekvieno žmogaus ir visos planetos sąmonės šuolį.

 

Manoma, kad visais žmonijos gyvavimo laikais Žvaigždžių vaikai buvo siunčiamos į Žemę pagelbėti išsivadavimas iš „tamsiųjų erų“, visuotinės pažangos siekiams. Tačiau daugeliui Žvaigždžių vaikų nepavykdavo įgyvendinti savo misijų ir jie pasijausdavo, lyg pakliuvę į spąstus, – suvilioti materialaus pasaulio iliuzijų klimpdavo vis giliau į užmarštį bei negatyvios karmos spiralę. Nemažai liko nepabudę iki šiol.

 

Žvaigždžių vaikai galiausiai turi išmokti pažinti fizinį pasaulį „iš užkulisių“ ir prisiminti savo tikrąją prigimtį kiek įmanoma gryniau. Aukštesniosios jėgos padeda jų pilnai transformacijai, pilnutinio savęs suvokimui. Tada jie pasiruošę įgyvendinti misiją, padėti kitoms, žemiškais saitais supančiotom sielom atpažinti savo dieviškąją paskirtį.

 

Žvaigždžių vaikai jaučiasi svetimais šioje žemėje (ypač tą pažymi Klajokliai – Wanderers, – jie dažniausiai sunkiai išgyvena savo nepritapimą ir ilgisi gimtųjų planetų, vis nesuprasdami kodėl buvo iš ten ištremti ).

 

Kaip žinia, geriausi dvasiniai siekiai padeda tobulėjančiai asmenybei išsiveržti iš siaurų ego gniaužtų, tiek krikščionis, tiek gnostikas ar budistas nustoja tiesiogiai rūpintis vien savo paties išsigelbėjimu. Jam tampa akivaizdu, kad visos gyvos būtybės planetoje tarpusavyje susietos. Jei esi šviesos dalelė, – turi šviesti kitiems.

 

Kaip tik šias idėjas puoselėja Žvaigždžių vaikai, ypač sąmoningi jų atstovai nė neužsigalvoja apie asmeninį gelbėjimąsi, nes paprasčiausiai jaučiasi ir taip esantys iš kito pasaulio.

 

Siūlome Jūsų dėmesiui ufologo, filosofijos daktaro Scott Mandelker’io parengtą anketą kurios pagalba įmanoma bent jau apytiksliai sužinoti ar turite Žvaigždžių vaiko gyslelę.

 

Paprasčiausiai atsakykite „taip“ arba „ne“ į sekančius 20 klausimų.

 

Scottas Mandelkeris iš savo asmeninės, eksperto bei konsultavimo patirties padarė išvadą, kad dauguma nežemiškos kilmės būtybių atitinka toliau išdėstytą profilį.

 

Jūsų vaikystė

 

1. Ar dažnai Jūs kalbėdavote, fantazuodavote apie NSO, kitus pasaulius bei nežemiškas būtybes?
2. Ar Jums nepasirodydavo keistais įprastiniai dalykai aplinkui, kaip kad ˛mogaus kūnas, dangaus spalva, visa gamta, taip pat ir architektūra bei suaugusieji?
3. Ar kada jautėte, kad Jūsų tėvai lyg ir ne visai tikri tėvai, kad ilgitės sesės ar brolio kažkur iš nežinomos vietos?
4. Ar patyrėti stebuklus primenančius sapnus, susietus su skryd˛iais, nematomais sielos draugais, teikiančiais patarimus bei apsaugą.
5. Ar kada žvelgėte į nakties dangų ilgesingai, pamanydami, „Kodėl esu toks vienišas?“ ar „Kodėl aš esu čia…paimkite mane namo“?

 

Jūsų asmenybė

 

6. Ar esate švelnus, taikus, ne agresyvus – ne tik kartais, bet beveik visada?
7. Ar Jus skaudina,liūdina, kelia sumaištį žmonių blogis ir pasaulio žiaurumas?
8. Ar Jūs jaučiate, kad pinigai, valdžia bei sėkminga karjera nėra jau tokie svarbūs dalykai?
9. Ar kartais jūs nesijaučiate geriau būdama(s) tarp augalų ir gyvūnų nei tarp žmonių?
10. Ar Jūs bendrai jautrus, atidus, dosnus ir dėmesingas kitiems aplinkiniams?

 

Jūsų patirtis

 

11. Ar savo gyvenime jaučiatės skirtingu, „ne iš čia“, ar kaip nors kitaip atitolusiu nuo žmonių visuomenės ?
12. Ar patyrėte sapnų, vizijų ar NSO apsireiškimų įkvėpusių Jums tikrą dvasinę pažangą?
13. Ar sapnavote kada dramatiškas Žemės permainas, geologinius bei socialinius perversmus, pasaulio pabaigą ar ateities civilizaciją?
14. Ar jūs logiškas, ne emocionalus ir nelabai suvokiate nežabotas aistras bei troškimus?
15. Ar turėjote ryškų pakylėtą kontaktą su palankiai nusiteikusiu, maloniu, aukštai išsivysčiusiu ateiviu?

 

Jūsų interesai

 

16. Ar domitės moksline fantastika, epine fantazija, angelais, super-technologija bei pasaulio pranašystėm?
17. Ar Jūs domitės Atlantida, Lemurija, piramidėmis, „čenelingu“ ar NSO ?
18. Ar domitės meditacija, alternatyviąja medicina ar tiesiog meilės bei šviesos skleidimu pasaulyje?
19. Ar tikite, kad žmonių dauguma nežino dvasinių tiesų, kurių tikrumu Jūs neabejoje?
20. Ar turite ryškų pojūtį, kad Jūsų tikslas padėti Žemei ir žmonėms?

 

Rezultatai:

 

Kiekvienam teigiamam atsakymui priskaičiuokite po 5 balus – tada, bendrą skaičių (už kiekvieną atsakymą „su klaustuku“ – po 3 balus)

 

100 – 75 balų:
Mano požiūriu, Jūs aiškiai esate ateivio siela, bet turbūt tai Jūsų ir nestebina

 

75 – 25 balų:
Jūs galite būti asmenybė iš žvaigždžių, bet dar reikėtų labiau susigaudyti savyje, kaip ten yra iš teisų.

 

25 – 00 balų:
Jūs greičiausiai nesate ateivio siela, bet kodėl visgi domitės šiais dalykais?

 

Verta nepamiršti, kad galiausiai tik Jūs pats galite suvokti iš tiesų kad esate iš kitur, o žinoti savo kosmines šaknis tai dar tik pirmas žingsnis. Po jo seka esminis susigaudymas kodėl Jūs čia ir koks Jūsų tikslas.

 

Buvimas Žemėje suteikia visiems Klajokliams puikią galimybę sielos tobulėjimui, meilės ir išminties sampratų išgryninimui, galimybę padėti pasauliui savo ypatingu, nepakartojamu būdu.

 

Parengė: Lukas Devita, inf. šaltinis nso.lt


Facebook komentarai
36 komentarų "„Žvaigždžių vaikai“ – kas jie? O gal ir Jūs esate vieni iš jų?"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Austėja

95 balai :/ Taip ir zinojau……..

Nextday

Nieko keista,kad cia daug panasiu. Jauciam,kad kazkas ne taip,bandom rasti atsakymus,ieskom informacijos,todel cia ir susirinkom. O skeptikams klausimas: O ko jus cia atejote? Atsakymu? Nesamoningai ieskote tiesos,bet isorinio pasaulio balastas smegenyse neleidzia pripazinti to,kas ir taip akivaizdu ir zinoma pasamonej? Tai nekritikuokite kitu,nes jus patys is esmes esate dvasiskai akli.O praregejimas neateina per nakti. PRADZIAI tiesiog gyvenkite ir leiskite ramiai gyventi kitiems,kurie jusu poziuriu,kitokie. Nereikia saipytis is ieskanciu,nes mes visi labai mazai zinom kas mes ir kur einam.

Cipsas

93. Bet kas čia keisto? Visada taip maniau. Bet aišku… Visada yra žodis bet… Net nežinau ką manyti. Tikėti tuo? Ar ne? Aš tikiu, kad galiu būti ateivio siela. Bet tuo pačiu ir kiek keista. Kodėl tada būtent aš?

123

Kaip suprasti butent as??? Ne tu vienas toks

Scream

O as i visus klausymus isskyrus viena atsakiau taip, jauciuosi panasiai kaip tas zmogus sakantis jog zinau to ko netureciau zinoti. Viskas kas vyksta galima logiskai paaiskinti, viskas turi savo paskirti. Man labai liudna jog dauguma nesupranta to ka as suprantu ir jie laimingi.

X

Kartą sapnavau, kad man sako, kad aš nepastebiu ženklų iš aukščiau. Vėliau kažkada ant kairės rankos atsirado apgamai kaip grįžulo ratai. Manaiu, kad sutapimas, bet kartą perskaičiau straipsnį, kur iena moteris taip pat pastebėjo ant rankos grįžulo ratus. O neseniai sapne kažkas pasakė, ar aš pasakiau, kad išeinu į visatos namus, Niekad to nesu sakiusi ar girdėjusi kad kas nors apie tai kalbėtų,Keista.

Jurga
81balas . 20. Ar turite ryškų pojūtį, kad Jūsų tikslas padėti Žemei ir žmonėms? aš atsakiau NE ! yra tame tarpe vos keli , tie žmonės vertina gyvybę mūsų mažųjų draugų. Tokį komentarą paviešinsiu. ( Martusevicius tai jo ir as nesuprantu rado ir deda nesamones,tai i maisiuka an duslerkes ir viskas arba vezk uzmigdyt visiem bus geriau Patinka · Atsakyti · 1 · Kovo 19 d., 15:32 ) tokio žmogaus gyvenimas suksis dar daug kartų , jis kentęs šiame gyvenime, sekančiais periodais, jeigu ir po to, siela nesusitvarko, tai jai aplamai uždraudžiama rinktis, kadangi ji pridarė pakankamai daug klaidingų pasirinkimų.… Skaityti daugiau »
G

Mes esame visi ateivei,kaip atejom ,taip ir iseiname,esame sveciai zemeje ,ir visi turim atlikt savo Dieviska misija ,grozi ,geri meile visiems,kultura ir t.t.

Žiedas

78 balai ir pasakysiu tik viena dalyka, turbūt kai kurie jau susiprate, bet mes turim jėga prilikstančiai pačiai visatai, kuri gali išjudinti visa žeme ir ne tik, jį yra pas mus labai gyliai viduje, taip gyliai kaip koks pats gyliausias vandenynas, bet visgi jį yra pas mus ir viena diena kai mes palušim tą jėga pajusim ir pakeisime su ją pasauli. Te reikia tikėti savim ir nežiūrėti ką kiti į tave mano. :)

Eli

Ir aš iš tų pačių,labai įdomu būtų pabendrauti su panašiu žmogumi,sužinoti jo potyrius ir aš turiu ka papasakoti.Ne bet su kuo gali pasišneketi šia tema,nes liksi nesuprastas…

Starseed

Ne tik nesuprastas, bet ir ligonių isvadintas. Keletą kartų tai nutiko ir man ir dabar žinau, kad daugeliui tokios temos nesuvokiamos. 76balai atitolina
nuo visuotiniu normų,tad butu be galo šaunu pabendrauti su kažkuo panašiu į save. Na matau, kad ne vien aš stengiuosi rast bendraminčių, tad mano instagram’o kontaktai:tadelizzz86

inri

Tikrai ne su visais gali diskutuoti sia tema

vilmis

va va taip ir galvojau kad as aeivis. padariau testa ir supratau

wpDiscuz