Įkalintas seno žmogaus kūne: 14-metis sensta 8 kartus greičiau nei visi

nihala14-metis berniukas Nihalas Bitla yra įkalintas seno žmogaus kūne. Šios istorijos berniukas iš Indijos gyvena vaikams įprastą gyvenimą, tačiau jis turi vieną bėda – vaikas atrodo tarsi senelis.

 

Nihalas serga itin reta liga – Progerija arba Hačinsono-Gilfordo sindromu, dėl to jis sensta 8 kartus greičiau nei visi kiti, tačiau jo protas vystosi normaliu tempu, praneša naujienų ir pramogų portalas tv3.lt.

 

Dabar 14-metis sveria vos 12,5 kilogramo ir yra 120 centimetrų ūgio. Nors jo protiniai gabumai nė kiek nesiskiria nuo bendraamžių, jis negali lankyti mokyklos dėl nuolatinių kitų vaikų užgauliojimų. Pirmieji Nihalo ligos simptomai pasireiškė, kai jam buvo vos 18 mėnesių.

 

Tėvai tuomet pastebėjo keistas dėmes ant kūdikio odos, vėliau jam ėmė slinkti plaukai ir raukšlėtis oda. Kai vaikui buvo penkeri, tėvai kreipėsi į gydytojus, tačiau šie neturėjo jokio priešnuodžio, Nihalas tiesiog akyse virto senuku.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Šiuo metu vaikui taikoma panaši terapija kaip vėžiu sergantiems žmonėms. Tikimasi, kad tai padės pristabdyti senėjimo procesą. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, medikai pripažįsta, kad sugrąžinti Nihalą į normalų gyvenimą jau nebepavyks.

  

tv3logo


Facebook komentarai
3 komentarų "Įkalintas seno žmogaus kūne: 14-metis sensta 8 kartus greičiau nei visi"
2500
Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
evaldas

kam ta mokykla zmogui kai toks trumpas gyvenimas.cia uztenka namuose kazkiek pasimokint kad zinotum tiek kiek uzteks o cia bl supista mokykla kai sensti 8 kart greiciau.tipo neuztenka kiemo draugu

Anonimas

Yra ir lietuvoi toks aatvejis prote.

Nesvarbu

Indija :D ten jie gal giminem dauginas

wpDiscuz