Mirties momentas ir pomirtinis gyvenimas

Mirtis nėra gyenimo pabaiga. Mirtis yra tik perėjimas į dvasių arba subtilųjį pasaulį, kuris yra tikrieji sielos namai. Šiandieną žemiškuosius dalykus žmonės išmano kur kas geriau nei praeityje, tačiau kai kalbama apie svarbias dvasines temas, tokias kaip mirtis ir pomirtinis pasaulis, galima sakyti, jog praeityjeMirtis nėra gyenimo pabaiga. Mirtis yra tik perėjimas į dvasių arba subtilųjį pasaulį, kuris yra tikrieji sielos namai. Šiandieną žemiškuosius dalykus žmonės išmano kur kas geriau nei praeityje, tačiau kai kalbama apie svarbias dvasines temas, tokias kaip mirtis ir pomirtinis pasaulis, galima sakyti, jog praeityjeMirtis nėra gyenimo pabaiga. Mirtis yra tik perėjimas į dvasių arba subtilųjį pasaulį, kuris yra tikrieji sielos namai. Šiandieną žemiškuosius dalykus žmonės išmano kur kas geriau nei praeityje, tačiau kai kalbama apie svarbias dvasines temas, tokias kaip mirtis ir pomirtinis pasaulis, galima sakyti, jog praeityje žmonės buvo kur kas labiau apsišvietę.
 
Žinių, susijusių su pomirtiniu pasauliu, mokykloje nemoko ir daugelis žmonių, manydami, kad tai senamadiški paistalai, gyvena nežinioje. To pasekoje kyla įvairiausių nesusipratimų, kai šie žmonės grįžta atgal į Tikrąjį Pasaulį (dar vadinamą subtiliuoju arba dvasių pasauliu).
 
Tikrasis mirties momentas

X
f
Prisijunk prie mūsų ir Facebook'e! Spausk

 

Tikrasis mirties momentas yra ne tuomet, kai fizinis kūnas nustoja funkcionavęs, o tada, kai yra nutraukiama “sidabro gija”, jungianti fizinį kūną ir sielą.

 

Tai įprastai įvyksta praėjus dienai po fizinio kūno mirties ir labai priklauso nuo to, kaip greitai žmogus susitaiko su savo mirtimi.

 

Kur sielos keliauja po mirties?

 

Maždaug per pirmąsias septynias dienas mirusio žmogaus siela pasilieka arti tos vietos, kurioje ji ar jis gyveno ir bando gyventi savo įprastą gyvenimą žemėje. Priklausomai nuo to, kur keliauja sielos po mirties, jas galima suskirstyti į tris grupes:

 

1. Sielos, kurios negali grįžti į dvasių pasaulį ir tampa “prie žemės prisirišusiomis dvasiomis” (šmėklomis arba vaiduokliais). Tai tie žmonės, kurie gyveno su stipriai materialistiniu požiūriu į gyvenimą ir neigė pomirtinio gyvenimo egzistavimą, arba išliko stipriai emocionaliai prisirišę prie šio pasaulio dalykų.

 

2. Sielos, kurios iš karto keliauja Pragaran. Tai žmonės, kurie gyvendami žemėje sėjo blogį ir mirties metu buvo apsėsti (užvaldyti) daugiau nei keturių piktųjų (blogųjų) dvasių. Šios sielos negali grįžti į Dangaus pasaulį ir keliauja tiesiai į Pragaro gelmes.

 

3. Sielos, kurios su “dvasios vedlės” pagalba grįžta į Dvasių pasaulį. Daugelis mirusių žmonių maždaug septynias dienas po mirties klaidžioja apie savo buvusius namus, tačiau, kai jų sąmonė tampa pakankamai skaidri, “dvasia vedlė” ateina jiems padėti susivokti, kad jie jau mirę. Šiuo atveju “dvasia vedle” gali būti velioniai draugai, pažįstami ar giminės.

 

Perėjimas į Dvasių pasaulį

 

Kai žmogus susitaiko su savo mirtimi, “patyrusi dvasia vedlė” ateina jo pasitikti. Priklausomai nuo žmogaus religinių įsitikinimų ar tikėjimo, ši dvasia vedlė velioniui pasirodys budistų vienuolio, krikščionių kunigo ar angelo pavidalu ir ves jį prie Stikso upės, kuri skiria šį pasaulį nuo kito.

 

Ši Stikso upė kiekvienam gali atrodyti skirtingai, tačiau iš esmės, ji reprezentuoja ribą žmogaus sąmonėje. Kirtus šią ribą, į fizinį pasaulį nebegrįžtama. Priklausomai nuo sielos tyrumo ir gebėjimo atsisakyti žemiškųjų prisirišimų, šią ribą kiekvienas įveikia skirtingai.

 

Galiausiai, kirtęs Stikso upę, žmogus patenka į vietovę, kurią galima pavadinti “Tiesos veidrodžiu”. Tai ekranas, kuriame parodomas visas žmogaus gyvenimas žemėje. Šis “gyvenimo filmas” parodo, koks iš tikro žmogus buvo žemėje: atskleidžia visas jo mintis ir veiksmus.

 

Filmui baigiantis žmogus daugiau ar mažiau pats suvokia savo gyvenimo rezultatą. Jeigu yra pamokų, kurias reikės mokytis iš naujo, jis keliaus į labiausiai tam tinkančią vietą Dvasių pasaulyje.

 

Dvasių pasaulis atspindi proto būseną

 

Kadangi Dvasių pasaulyje galioja “traukos dėsnio” taisyklė ir egzistuoja tiktai mintys, žmogaus proto būsena yra vienintelis kriterijus, nusakantis mirusiojo paskirties vietą. Mirusysis keliauja į tą pasaulį, kuriame gyvena taip pat mąstantys žmonės, nesvarbu, ar ta vieta būtų Dangus ar Pragaras.

 

Taigi, visų gyvenimo žemėje elementų suma nulemia, kur žmogus keliaus po mirties. Pomirtinio gyvenimo kryptis nulemiama remiantis atsakomybės už save taisykle. Gyvendami žemėje, visi žmonės turi pasirinkimo laisvę, o tai kas jų laukia po mirties – tiesiog atspindi jų padarytus pasirinkimus.

 

Po mirties visiems žmonėms tenka peržvelgti savo gyvenimą, tačiau pradėję šį apmąstymo procesą iš anksto, dvasinę pažangą jie gali padaryti kur kas greičiau. Būtent to ir moko tikrosios religijos.

 

Parengta pagal Ryuho Okawa mokymus.

 

Parengė: Rasa Norvaišaitė, inf. šaltinis: laimesmokslas.blogspot.com


Facebook komentarai
14 komentarų
2500

Rūšiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Geriausius
Lione
8 months 23 days ago

Pasakėlės iš rūsio…

;D
8 months 23 days ago

Čia geras čiešalinis sukūrė pasakojimą.viską žino ir kur dvasios būna,ką veikia tas dienas.žino ir upę ir netgi pavadinimą:) kai mirsi,gali net neklaidžioti,iškart gali klaust kur Sinkso upė,kad neblūdyti:) čia kiek atsiras dokių pasakorių idijotų,tai nespėsi pagal kiekvieną gyventi.žino jis matai..čia nei vienas nežino ir nežinos,o kai sužinos,tai jau tikrai niekam nepapasakos kaip ten ištikrūjų yra.gyvenkite savo protu ir supratimu apie gyvenimą ir po jo..

As
1 year 4 months ago

Biče, pabandyk nusižudyt ir viska pamatysi kaip bus jei netiki ir viskas isaiskes tik neteksi gyvenimo

R.
1 year 4 months ago

Neikit į tą svetainą. Nuo kada satanizmo sekta yra gėris? Saldžialiežuvių užtenka, melo taip pat :)

Lucifer666
1 year 4 months ago

Gaila kad dauguma zmoniu yra atsilike ir laiko dievą visagaliu. krikščionybė yra melas, skirtas atimti iš žmonių sugebėjimus kuriuos žmonės gali turėti, ir TURI turėti.Minčių skaitymas…Praeito gyvenimo prisiminimas…Kalbėjimas mintimis…Sielos padalinimas…Bendravimas su dvasiomis ir demonais…Žudymas vien naudojant aurą, be jokių ginklų ar nuodų…Sugebėjimas valdyti ugnį, ją sukurti, kontroliuoti, užgesinti, vien su žmogiškomis galiomis, be jokių žiebtuvėlių ar degtukų, ar kitokių nesamonių…Ir daug daugiau, neužtektų 24 valandų kad išvardinti viską.Norit visą tą išmokti?Užeikit į http://www.joyofsatan.org ir josministries.prophpbb.comBet nesitikėkit viską išmokt per trumpą laikąSėkmės.

:D
1 year 4 months ago

nu bet tik uzejas paskaityt iskart pajutau ta smarve kuri nuo taves sklinda jibanutas sataniste :DDD

Owldies666
1 year 4 months ago

Yap, ir po mirties smagiai pasisvilinti pragare. Kodėl ne?
O aš manau, kad tas galias, kurios glūdi giliai žmoguje, galima panaudoti geriems tikslams ir taip išvengti perėjimo į tamsiąją pusę bei savęs pasmerkimo.

Bičas
1 year 4 months ago

Čia gal per meditacijas ir pan. kai kurie žmonės mato visa tai, bet tai gali būti paprasčiausios haliucinacijos.

Anonimas
1 year 4 months ago

Vizijos, apsireiskimai ir deka kitu panasiu nepaaiskintu dalyku galime suzinoti bent siek tiek apie anapusybe. 100% niekas jums neatsakys kaip ten ir kas, bet bendra vaizda susidaryti galima.

:D
1 year 4 months ago

ir tas bendras vaizdas yra tik musu vaizduotes vaisisus :D nes is ten kaip ir niekas negryzo :) o tie kurie teigia,kad ten buvo tai jais asmeniskai netikiu. zmones greiciausiai is to bando piniga uzdirbt is tu graziu pasaku ir pan,o tos pasakeles yra labai gerai religijoms kurios valdo mases zmoniu.

Bičas
1 year 4 months ago

O kur įrodymai, kad čia parašyta tiesa? aplamai, kaip bet koks gyvas žmogus gali apie tai žintoi?

arpo
1 year 4 months ago

Esate 100% teisus,visa tai yra tik prielaidos,hipotezes ir t.t., ir niekas pasaulyje(zemeje) tokiu sudetingu reiskiniu negali zinoti !!!

Bičas
1 year 4 months ago

Na, o kur įrodymai? Apskritai, kaip bet koks gyvas žmogus gali visa tai žinoti? Neįmanoma.

Skaitytoja
1 year 4 months ago

Ačiū Rasai už nuostabų straipsnį!

wpDiscuz